Бяки-козяки• 22 сентября 2023
Мене критикують, що я сплю з малюком. ГВ
А мені так зручно
Я хрч висипаюсь, бігати вчтавати для мене це як переривати сон свій
А він їсть кожні 2-3 години
Їжак в панчохах• 22 сентября 2023
Так це тільки початок. Потім критикуватимуть, що в шапці, що без шапки, що повзе довго, що ходить швидко, що висаджуєте на горщик, що не висаджуєте на горщик, що в школу пішли в 6 років, що не пішли в школу в 6 років, що дозволили пірсинг, що не дозволили пірсинг.
Якщо боятися критики, то дітей можна не народжувати, бо правою для всіх не будеш. Робіть так, як вам зручно, в моменти сумнівів консультуйтеся зі спеціалістами та читайте дослідження. Всі інші - в сад
Пані з калабані• 22 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Просто цікаво, чи я одна така?
Дивлячись скільки вашому малюку
Я такая наивная• 22 сентября 2023
Пам´ятайте про правило міняти груди що три години (виключення якщо за три години не поїли). І поменше слухайте різних людей.
Слобожаночка• 22 сентября 2023
Вже писали про синдром раптової дитячої смерті? Взагалі, мені також було комфортніше спати з немовлям, особливо зі старшим, але отак зараз би не факт, що наважилась би - стрьомно після прочитаного про СРДС.
Мир Мир Мир!• 22 сентября 2023
Автор, мы вот неделю лечим скарлатину, из сада дочь принесла, теперь все после нее.
Сильнее младшему 1,6года досталось, с понедельника 39 и ужасно падает, пока не было сыпи антибиотик пить не назначали.
Так к чему я это веду, он не ест ничего не пьет, от лекарств рвет, но грудь у него 24/7. Врач сказал от обезвоживания она и спасла, я бы его не смогла выпоить. Плевать я и раньше хотела на такие осуждения, смело посылайте куда подальше, делайте, как вам в первую очередь удобно.
Залетна Я тут• 22 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Просто цікаво, чи я одна така?
Я перший місяць бігала. Потім плюнула і спала з дітьми поки кормила груддю
Патика-мотика• 22 сентября 2023
Мы спали, ребёнок беспокойный был, и спал только притулившись к кому-то поэтому спал у мужа подмышкой.
Цукрові вишні• 22 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Не слухайте нікого! Найголовніше задоволена і невтомлена мама.
В мене 3 дитини. Зі старшою от так бігала кожні 2 години, ходила невиспана і мучилася, бо наслухалася, що не можна разом спати. З іншими двома дітьми спала разом. Набагато краще і легше, не було такої втоми і висипалася краще. Зараз молодшому 1,5 роки спить собі у своєму ліжечку і все чудово.
Для мене ад спати в одному ліжку з дитиною.
В мене теж 3, тільки в своєму ліжку
Мию вікна у мороз• 22 сентября 2023
Ой, автор, красота! Спіть на здоров’я, робіть так як вам зручно і не слухайте нікого!!! Мої троє вже в своєму дорослому житті, усі спали поруч поки я їх годувала, ех, ностальжі ))
Домашня Зюзя• 22 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
А ви легко йогг привчили до ліжечка?
Перші два тижні спав добре, потім декілька днів супротив був, але вже пройшло і спить усю ніч вже 2 дні у своєму ліжечку.
Домашня Зюзя• 22 сентября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
В мене теж 3, тільки в своєму ліжку
А що ж з нею спати там на двомісному ліжку? Дитина на одній половині, ви на іншій, можна навіть покласти між собою ковдру складену.
Весотехник• 22 сентября 2023
Тск само робила вже дорослі дітки, менша в таборі за кордоном зараз. Планую через місяць-2 так практикувати з молодшим малям
Рубаю олівлє• 22 сентября 2023
У меня двое таких любителей поесть ночью.
Плевать я хотела на критику - мой сон важнее
Цукрові вишні• 22 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Ні, краще дитина в своєму ліжку.
Без всяких складених ковдр.
А та половина для чоловіка чи а не дитини
Без всяких складених ковдр.
Домашня Зюзя• 22 сентября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Ні, краще дитина в своєму ліжку.
Без всяких складених ковдр.
Ну-ну, проходила через ці знущання над собою з першою дитиною і я вже точно знаю як краще, а ви собі вставайте за ніч по 4 рази, а потім ходіть сонною мухою.
Цукрові вишні• 23 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Якраз як сонна муха була, коли спали разом хоч декілька годин.
Ви спіть як вам подобається