В кого є кроси Reebok, підкажіть будьласка, який брати американський US розмір на євро 37 і 39,
Бо якась плутанина і на сайті дуже незручна розмірна таблиця.
Наперед дякую.
Ответ дляKsen ia
Мене більше цікавить конкретно, як розмір іде? Наскільки маломірить.
Так і питання поставила ’В кого є кроси, який розмір US’
Ну у мене є, але розмір 41, чим вам допоможе?)))
Європейські розміри відповідають десь розмірам екко, джеокс. А далі по табличці з оф.сайту