Воздух в банке• 22 сентября 2023
Чоловік не хоче щоб я ходила в спортзал
Каже щоб займалась вдома
Причина чому не хоче-пізно буду повертатись додому, щоб нічого не трапилось, а вже темно.
На вихідних зайнята, вдень ходити не можу.
Як би ви вчинили?
Результат:
вже голосів:
96 (84.21%)
Ходила і пофіг що не хоче
18 (15.79%)
Займалась би вдома
0 (0%)
Збрехала б що не хожу а сама х
Лукава_Кiшка• 22 сентября 2023
Я ходила. Быстро привык и перестал бурчать. Даже ужин стал готовить пока меня нет
Викасикрет• 22 сентября 2023
Я делаю то, что хочу, в рамках семьи. Ну не изменять, не ходить на свидания и тд.
Муж имеет такие же права.
Не понимаю, как это запрещать куда то идти, ехать, чем то заниматься взрослому человеку!
Муж имеет такие же права.
Помилуйте мадам• 22 сентября 2023
Для мене це дивно, ви заміж виходили чи в рабство продалися, оце б мені хтось щось забороняв. Нехай зустрічає, якщо такий переживательний, або авто вам купить.
интайм_не_предлагать• 22 сентября 2023
Поздно - это когда? Не 11 же? Так что я бы ходила.
Дома заниматься сложно весьма.
Зоя Жорівна• 22 сентября 2023
Вы же понимаете, что дома вам не дадут нормально заниматься, вечно какие то проблемы и заботы будут.
Відкушу все що стирчить• 22 сентября 2023
Мне все равно, что он хочет или не хочет. Я не в рабстве.
Пушка заряджена• 22 сентября 2023
Дивний варіант про ’збрехала би’. Ви же все одно пізно повертатиметеся, у чому сенс?)
Кручу хвости• 22 сентября 2023
То нехай зустрічає Вас. У чому проблема?) Вдома то не заняття спортом, кажу з власного досвіду. Постійно будуть якісь відволікаючі фактори і концентрації ніякої.
Файна_зупка• 22 сентября 2023
Мне легче дома заниматься с гантельками, резинками, диском, полусферами и ступенькой. Не понимаю эту езду туда-сюда.
Намазюкана нішою• 22 сентября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
А встречать он вас не может если так переживает?
Схоже, що не хоче, тому під, соусом переживання хоче засадити дружину дома.
Злива інформації• 22 сентября 2023
Сейчас тренер приезжает на дом. Пусть оплачивает и занимайтесь дома.
Мне в коллективе единомышленников , например, легче и веселее заниматься. Когда занималась дома, то часто пропускала или недоделывала тренировку, жалея себя.
Кручу хвости• 22 сентября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Якщо тренажерка знаходиться неподалік дому, то чому ні? Особисто мені навіть сама атмосфера подобається, всі такі вмотивовані, ти бачиш людей, які так само працюють над своїм тілом, класна музика. Плюс, ти не так себе жалієш. Звичайно, якщо до тренажерки ще їхати на 3 маршрутках, то це така собі ідея)
Файна_зупка• 22 сентября 2023
Ответ дляКручу хвости
Тренажеку рассматриваю исключительно как кардио, трату каллорий и профилактику проблем с суставами. Категорически против работающих над своим телом без жалости. Психически больные люди, которые не знают как себя апгрейдить.
Кручу хвости• 22 сентября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Ну а хто каже працювати ’без жалости’? Не всі ж люди, які ходять в тренажку займаються, аби потім виступати. Плюс, у кожного свої вподобання. Комусь подобається мати м’язи та виглядати підтягнутим. Комусь добре у формі, яка у нього є зараз — без м’язів і це ок. Для чого називати ’психически больные люди’ відразу? Тю
Файна_зупка• 22 сентября 2023
Ответ дляКручу хвости
Я відповідала на пост де було працювати без жалості. Здорова психічно і емоціонально людина не буде безжально перекроювати своє тіло. Якщо тут ставлять дизлайки коли йдеться про здоров´я, то чи можна їх вважати психічно здоровими?
Кручу хвости• 22 сентября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Я бачу відповідь на свій коментар: Про роботу без жалості я не писала у ньому.
Я скажу, що має бути норма. Дуже закачуватись — не те, але й запливати жиром — здоров’я тут теж немає, як на мене. Загалом, кожен вирішує сам для себе.
Файна_зупка• 22 сентября 2023
Ответ дляКручу хвости
То у вас крайнощі. Чи не жаліти та робити тіло, чи заплисти жиром. Жир в розумних межах індексу масси тіла, при регулярних кардіо і вправах для суглобів здоров´я не погіршує. А незадоволення фігурою та загони в спортзалі погішують, за рахунок емоціональной дисгармонії. Постійне незадоволення собою, приводить до розладів нервової системи. Це приводить до психосоматики.
Эссенциальная гипертония
(сердечно – сосудистые заболевания)
Конфликт между враждебными, агрессивными импульсами и желанием выглядеть достойно.
Подавляется потребность властвовать, диктовать свою волю другим, возвышаться над другими, вести себя агрессивно.
Эссенциальная гипертония
(сердечно – сосудистые заболевания)
Кручу хвости• 22 сентября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Эссенциальная гипертония
(сердечно – сосудистые заболевания)
Эссенциальная гипертония
(сердечно – сосудистые заболевания)
Я ж написала про те, що на мою думку, має бути норма. Крайнощі — або закачуватися, або запливати жиром. Але! Знову ж таки, це справа кожного, як я і вказувала.