Воздух в банке• 22 сентября 2023
Чоловік не хоче щоб я ходила в спортзал
Каже щоб займалась вдома
Причина чому не хоче-пізно буду повертатись додому, щоб нічого не трапилось, а вже темно.
На вихідних зайнята, вдень ходити не можу.
Як би ви вчинили?
Результат:
вже голосів:
96 (84.21%)
Ходила і пофіг що не хоче
18 (15.79%)
Займалась би вдома
0 (0%)
Збрехала б що не хожу а сама х
Воздух в банке
• 22 сентября 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Насколько поздно? В 11 вечера?
З 8 до 9
Воздух в банке
• 22 сентября 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я ходила до войны. Теперь считаю,как ваш муж
Чому?
Воздух в банке
• 22 сентября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
А встречать он вас не может если так переживает?
Він на війні
Воздух в банке
• 22 сентября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Предложите вместе ходить . И польза и вместе не страшно.
Це не можливо,він на війні
Воздух в банке
• 22 сентября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
может ревность? поздно это сколько?
З 8-9
Воздух в банке
• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Для мене це дивно, ви заміж виходили чи в рабство продалися, оце б мені хтось щось забороняв. Нехай зустрічає, якщо такий переживательний, або авто вам купить.
Спортзал 5 хввід дому
Воздух в банке
• 22 сентября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Поздно - это когда? Не 11 же? Так что я бы ходила.
Дома заниматься сложно весьма.
З 8-9 вечора
Воздух в банке
• 22 сентября 2023
Ответ дляSo_so
А что стоит за такой его позицией? Исходила бы из этого в своём решении.
Каже що хвилюється
Воздух в банке
• 22 сентября 2023
Ответ дляКручу хвости
Якщо тренажерка знаходиться неподалік дому, то чому ні? Особисто мені навіть сама атмосфера подобається, всі такі вмотивовані, ти бачиш людей, які так само працюють над своїм тілом, класна музика. Плюс, ти не так себе жалієш. Звичайно, якщо до тренажерки ще їхати на 3 маршрутках, то це така собі ідея)
5 хв від дому
АБВГДэшница• 22 сентября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Це не можливо,він на війні
Тогда понятно что он за вас переживает.
Но я б тоже не ходила если так поздно возвращаться.
Это сейчас ещё светло и то не сильно, но через месяц будет совершенно темно.
Ядвига Юсьлегко• 22 сентября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Чому?
Потому,что страшно, потому,что война. Вам 5 лет?
Прокачую сідниці• 22 сентября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Каже що хвилюється
то хай зустрічає вас, шось мутить ваш чоловік) може не хоче без вечері залишитись або ревнує, багато хто вважає, що в качалці одні альфа самці
Файна_зупка• 22 сентября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Спортзал 5 хввід дому
Якщо вам дуже хочеться, то спробуйте донести до чоловіка, що погана фізична форма вашому здоровью нашкодить більше, чим ракети чи хулігани. Тим паче що вам десь потрібно витрачати енергію, щоб компенсувати відсутність сексу. Бо без спортзала та без кохання в вас їде криша. Тобто вам потрібно донести чоловіку, що йому теж так буде краще і спокійніше.
Помаранчова душа• 22 сентября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Це не можливо,він на війні
Тогда понятно. Он волнуется, потому, что далеко и не может Вас защитить. Но, с другой стороны, зал рядом, время не позднее, я только в 10-11 вечера с работы часто возвращаюсь. Не говорите ему, что ходите, пусть не волнуется.
Любовь Калистратовна• 22 сентября 2023
Причина в другом, в его неуверенности в себе, а прикрывается мнимой заботой