Шукаємо логопеда для дитини 4-х років у Харкові. Може хтось підкаже. Ті двоє з ким мали справу - виїхали. Дякую.
Ответ дляVale29
Ми займалися у Марини Сопілюк на Науковій, чудовий логопед і чудова людина. Дочка з нею менше ніж за пів року навчилася вимовляти 5 звуків і потім ще пару місяців р ставили. Вона логопед-дефектолог, тобто ще і з особливими дітками займається
Вона зараз приймає?
Ответ дляVale29
Так, вона повернулася. Якщо хочете, то можу дати телефон в особисті
Буду дуже вдячна!