Мольфарочка• 22 сентября 2023

Де купити стевію для діабетика?

Добрий вечір, дівчата.
Мені в мої 40 років поставили діабет 2 типу. Повна відмова від цукру і солодкого.
Лікар сказала, щоб в випічці використовувала стевію.
Я загуглила, щоб купити і ціни від 50 грн до 500 грн за 100 грам.
Порадьте будь ласка, де купити якісний продукт, який не зашкодить.
Всім дякую.
Неместная Я• 22 сентября 2023
Добрый вечер
Могу предложить траву стевию,для чая очень приятная и вкусная

автор Мольфарочка • 22 сентября 2023
Ответ дляНеместная Я
Добрый вечер
Дякую.
Мені для випічки потрібно.
Akrabatka• 22 сентября 2023
Я купую для мами в АТБ. Стевія зараз подорожчала. Подивіться ерітрітол, він дешевше. На Промі багато пропозицій.Я його не пробувала, але деякі кажуть, що він трохи ’холодить’. Не знаю. Про стевію теж таке кажуть, але я такого не відчувала
Чорнобаївка• 22 сентября 2023
Я в ашані завжди купляла, зараз не підкажу тя зовсім від чґцукру відмовилась навіть в випічці
Їжак в панчохах• 22 сентября 2023
Вам та випічка не дуже і потрібна
автор Мольфарочка • 22 сентября 2023
Ответ дляAkrabatka
Дякую. А що таке ’холодить’? В стані діабетика я лише 2 день, тому пока не в курсі
Akrabatka• 22 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
Дякую.
Мені для випічки потрібно.
Якщо не плануєте відмовлятися від випічки, то разом з цукром потрібно й муку змінювати, вона теж взагалі не корисна при діабеті

автор Мольфарочка • 22 сентября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Вам та випічка не дуже і потрібна
Я хочу кокосову стружку збиту з яйцем і всередині сирий миндаль.
Я кофеман. Без ’десерта’ прка важко буде.
Akrabatka• 22 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
Начебто смак, якщо порівняти, як м´ята
автор Мольфарочка • 22 сентября 2023
Ответ дляAkrabatka
Начебто смак, якщо порівняти, як м´ята
Зрозуміло, дякую за пояснення.
Міс Всесвіт• 22 сентября 2023
Чистую без примесей на айхерб покупаю, здесь больше 600 порций https://ua.iherb.com/pr/now-foods-betterstevia-org...
Akrabatka• 22 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
Як знизите цукор у крові та по аналізу резистентність до інсуліну буде норм, то можна буде іноді (!) себе балувати смаколиками, раз на місяць. Та у Вас і не буде бажання) Подивіться фільм ’Цукор’! Мої діти після перегляду змінили ставлення до солодкого, взагалі не тягне
автор Мольфарочка • 22 сентября 2023
Ответ дляAkrabatka
Дякую за пораду. На яку муку змінювати?
Я хочу кокосову стружку з яйцем збити, трішки стевії і миндаль і спекти таке печиво.
автор Мольфарочка • 22 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Я цукор 2 дні уже також не їм, ні в чому, навіть хліб уже печу без цукру.
Я думала стевія не шкідлива для діабетика чи це не так?
Їжак в панчохах• 22 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
Ви її глікемічний індекс бачили? Хочете жити-про десерти треба забути
Akrabatka• 22 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
Дякую за пораду. На яку муку змінювати?
Кокосова, як варіант. Подивіться канал доктора Берга. У нього велика купа інформації - як харчуватися, чім та які блюда готувати.
В мене діабету немає, а ось у мами з´явився. Вона у свої 73 роки дуже схудла на кетодієті, аналізи прийшли в норму. Від солодкого та випічки як відмовилася, так і не хоче більше. Це залежність..
автор Мольфарочка • 22 сентября 2023
Ответ дляAkrabatka
Дуже дякую за рекомендації і відгук. Фільм обов´язково подивлюся
Akrabatka• 22 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
Будь ласка!
Подивіться обов´язково, він перевертає відношення до цукру та харчування
автор Мольфарочка • 22 сентября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Ви про стружку?

Чорнобаївка• 22 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
Не шкідлива,але в ній такий трохи специфічний смак- не зовсім як цукор. Особисто мені не подобається. Також радять різні підсолоджувачі,але я їх зовсім їсти не можу,мене нудить,просто організм не сприймає, краще вже ’солона’ випічка.
Чорнобаївка• 22 сентября 2023
Ответ дляAkrabatka
Теж доктора Берега раджу, хоча далеко не всі його рецепти і поради мені підходять,але все ж можна виділити якусь частину інформації для себе
автор Мольфарочка • 22 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Зрозуміла, дякую.
Nezinna• 22 сентября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Є повно десертів без цукру та без глютену.
Їжак в панчохах• 22 сентября 2023
Ответ дляNezinna
Це не зовсім так працює
Треба обмежувати вуглеводи загалом і виключити прості вуглеводи, не тільки цукор
Якщо з´їсти 300 грам того ж рису, то цукор скакане вище неба