Астановитесь• 22 сентября 2023

Питання тим, хто в Німеччині. Перерахунок за тепло вже приходив?

Яка сума? Наскільки перевищили допустимі витрати? Квартира близько 70 кв.м.
автор Астановитесь • 22 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Ни разу с марта прошлого года не было у нас никаких превышений или недочётов , за свет 77€ вайфай 55€ и телефонная связь -186€-платим мы, за отопление воду и прочую лабуду платит ДЦ они с хозяином квартиры между собой сами списываются и все решают . В январе только аренду на 100€ подняли с 1000 до 1100€, ДЦ без проблем перечислил сразу +100€. Квартира 90 квадратов
Спасибо.
Мрію про пончик• 23 сентября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
На жпль, не підкажу. В нас в місті є укр.бюро і соцбератор відсилаоа листи з проханням перейняти оплату від імені всіх українців. Пле на майбутнє просила бути економними і розуміючими.
Пипец. Все экономят , спят в холодных квартирах, а украинцы жгут на полную и немцы должны оплачивать. Невиданная наглость.
Khmelnichanka• 23 сентября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Я особисто теж економила. В нас опалення витрачалось дуже розумно, в межах допустимих температур. Зовсім не опалювати - не варіант, бо тут висока вологість і одразу з’явиться цвіль на стінах. А загалом в Європі більш уважно сиавляться до економії на комунальних, , це дійсно так. Українці теж вчаться, в тому числі і на власних помилках.
МамОмужа• 23 сентября 2023
Ответ дляМона Лиза
Не хило так на соціалі на 70 квадратах жить.
У нас вообще 150 квадратов и большой балкон.