ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 сентября 2023
Доглядова косметика для обличчя, які бреди Ваші фаворити)
Xвостокрутелка• 22 сентября 2023
Ренью,Анна логор,лотан,клеодерма,крістіна мило з кораловими частинками просто супер
Барбітта• 22 сентября 2023
Ответ дляСhanelKa
Пудра Діор
Кушон дольче
Туш клінік
Тіні Боббі Браун
Блиск кларанс
Консилер ланком
Це те, що зі мною завжди
Кушон дольче
Туш клінік
Тіні Боббі Браун
Блиск кларанс
Консилер ланком
Це те, що зі мною завжди
Але ж це декоративка
Голубец• 22 сентября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Плюсую
ОйЙой• 22 сентября 2023
Моей чувствительной коже подошёл clarins и Endocare Tensage. Последний даже спф комфортный.
Дона Ко Ко• 23 сентября 2023
Вже кілька місяців як перейшла на kiehls, дуже подобається, до того була років 5 на holy land. З holy land є мастхев засоби, які завжди купую і купуватиму, так само в кілз свої фаворити зʼявились.