мистерЛяпсус• 23 сентября 2023
Що можно додати до Тірамісу
Що смачне можно додати до класичного рецепта Тірамісу? Щоб було ще смачніше.
БлинчикБезСметанки• 23 сентября 2023
Я в печенье цедру апельсина добавляю, а сок немного в маскарпоне. Мне нравится.
Золота орда• 23 сентября 2023
Додайте до крему одну ампулу ромового ароматизатора Dr.Oetker . Смак Вас приємно вразить.
Да Щас же• 23 сентября 2023
Шар пюре полуничного іноді додаю між шарами савоярді, і тоді для бісквітів використовую не каву, а сік (наприклад полуниця-банан).
LoveYouOrNot• 23 сентября 2023
Ответ дляЗолота орда
І я так роблю!) Замість алко. Точніше я той ароматизатор в каву лию. Треба буде і в крем спробувати.
Золота орда• 23 сентября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Я в каву алкоголь, ароматизатор в крем. Якось мені так більше сподобалось.