Копирайторша• 24 сентября 2023

Що спостерігаю з мого оточення

товариші, бувші колеги, знайомі з соц мереж, маю багато підписок в інсті на інші акаунти ( це не блогери, не міфічні люди, реальні знайомі, більшість з Києва )
минулого року по локації жили в Україні, в от зараз вже ні ( деякі навіть хейтили виіхавших, в тому числі і мене )
З тих, кого бачу в останній час
Дівчина-фотограф, організація фотосесій в Англії
Агент по туризму, тури по Скандинавії, фьйорди, стала екскурсоводом і організатором
Друг відкрив компанію оренди автомобілів - Греція
Жінка з дитиною працює на заводі -Польша, але вона була самотня, зараз багато подорожує, квіти, подарунки в сторісах, не кажу, що то за зарплатню
Бувша співробітниця-вже свій кабінет психологічної допомоги в Каліфорнії
Ще одна - салонний бізнес, знімає кабінет в Копені, в сторіс майже не має віконець.
Всі ці люди ще минулої осені ще були в Україні
Навіть батюшка з церкви - київська обл , вже править служби для українців не так далеко, хрестини, вінчання
Ще десятки тих, хто працює віддалено, але я про реальні професії
З царем в голові• 24 сентября 2023
Ответ дляSmusish
В якій ви країні? Де працюєте?
Австрия,работала в офисе и садике ,не уборщицей)Сейчас больше сосредоточилась на языке.Дети школа и сад
З царем в голові• 24 сентября 2023
Ответ дляДелиВерка
На территории Америки никто не может принимать хоть своих, хоть инопланетян без лицензии США
Очевидно нелегально
Украиночка• 24 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Не в такій кількості
Щоб відкривати, наприклад, автошколи до українців ( я не про Канаду )
Ну це ще від країни залежить,бо не у всіх можна здавати екзамени на українській,тому сенсу в такій автошколі немає
автор Копирайторша • 24 сентября 2023
Ответ дляУкраиночка
Перекладача наймають за додаткові гроші
На групу -15 чоловік
Про всі країни звичайно не знаю
ДелиВерка• 24 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Очевидно нелегально
Могут посадить на 10 лет
А если кто/то капнет, что её рекомендации могли навредить здоровью или жизни человека, то могут и на 20 посадить
Здесь все строго с этим
А еще здесь очень распространено то, что у нас называют «стукачество»
Если кто-то хочет обойти налоги или закон, то доблестные и бдительные налогоплательщики сдадут его с патрохами
Нелегальный бизнес долго не протянет
Одесситка2007• 24 сентября 2023
Ну давай положа руку на сердце если бы все остались в Украине но внезапно у этих всех людей появилось по 1 миллионну долларов, родились дети, они удачно вышли замуж за местных парней миллионеров ещё и красавцев... а конкретно у вас по прежнему ничего бы в жизни этой не поменялось как и до войны, вы бы так само тут выли и плакали как же судьба не справедлива и вот вы конкретные такие красивые заслужили сильнее чем Маша/Даша и Наташка соседка. Да девочки? Я думаю что дело не в переездах поскольку и до войны много кто ездил и переезжал и даже от гражданства отказывался и никто тут не кричал и с ума по этому поводу не сходил от горя и обиды...
Украиночка• 24 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Перекладача наймають за додаткові гроші
На групу -15 чоловік
Про всі країни звичайно не знаю
Я в Польщі мешкаю,тут таке неможливо,екзамени лише на польській мові
Smusish• 24 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Як вам австрія, подобається? Ви в місті чи в селі?
КаРаКаТиЦа• 24 сентября 2023
Ответ дляУкраиночка
А до війни,українців за кордоном не було?))
В країнах, де я працювала, їх було мало в сфері послуг, а зараз від клінік до СТО - всюди можна знайти українців.
автор Копирайторша • 24 сентября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Навіть на дитячі українські день народження, гігантський Лев чи ведмідь ( українці )
Без проблем
Тільки відкрити ФБ
Але, тут не вірять
З царем в голові• 25 сентября 2023
Ответ дляSmusish
Вена
Специфически,но нравится