Копирайторша• 24 сентября 2023

Що спостерігаю з мого оточення

товариші, бувші колеги, знайомі з соц мереж, маю багато підписок в інсті на інші акаунти ( це не блогери, не міфічні люди, реальні знайомі, більшість з Києва )
минулого року по локації жили в Україні, в от зараз вже ні ( деякі навіть хейтили виіхавших, в тому числі і мене )
З тих, кого бачу в останній час
Дівчина-фотограф, організація фотосесій в Англії
Агент по туризму, тури по Скандинавії, фьйорди, стала екскурсоводом і організатором
Друг відкрив компанію оренди автомобілів - Греція
Жінка з дитиною працює на заводі -Польша, але вона була самотня, зараз багато подорожує, квіти, подарунки в сторісах, не кажу, що то за зарплатню
Бувша співробітниця-вже свій кабінет психологічної допомоги в Каліфорнії
Ще одна - салонний бізнес, знімає кабінет в Копені, в сторіс майже не має віконець.
Всі ці люди ще минулої осені ще були в Україні
Навіть батюшка з церкви - київська обл , вже править служби для українців не так далеко, хрестини, вінчання
Ще десятки тих, хто працює віддалено, але я про реальні професії
Жена сантехника• 24 сентября 2023
Ответ дляДелиВерка
Кабінет психологічної допомоги у Каліфорнії..Ну-ну, Автор))) Якби Ви знали скільки коштує і яка система сертифікації психологів у США, то Ви би вигадали щось реальніше😂
Даже подготовиться ленятся троляки
З царем в голові• 24 сентября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Это я... Блин... Вообще не понимала выехавших, всё думала, что вот немного надо подождать, месяц, два, пол года, потом год... И всё.. Уехали, работаем, возвращаться не планируем...
Я тоже думала временно,но решила ждать там
автор Копирайторша • 24 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Агент по туризму, тури по Скандинавії, фьйорди, стала екскурсоводом і організатором Всі ці люди ще минулої осені ще були в Україні
___
Да вы что! Еще недавно была в Украине и спустя год стала экскурсоводом в Скандинавии? Да неужели!? Какое у неё образование? Владеет ли она хотя бы одним из скандинавских языков? А вообще, тяните пруфы в комменти, а то похоже на вброс!
Це тури для українців
І іноземців на англійській мові
Я сама в ньому була
Бабуся мороз• 24 сентября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Молодцы.
Я уехала, домой хотела страшно, вернулась через год, прожила тут полгода и смотрю, надо чемоданчик собирать в дорогу обратную.
Тут такое творится, шо ну его нафиг.
Мой оптимизм по поводу чего-либо хорошего здесь, иссяк.
ДелиВерка• 24 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Про Калифорнию враньё . Как и про Грецию.
У штаті Невада(який набагато дешевший, ніж Каліфорнія) сертифікація психолога коштує від 70.000$😂😂🫣Афтар, жгі ещо!
кураГАЛЯ• 24 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
И правильно сделали... Знала бы тогда, что это надолго, уехали бы сразу..
Щаслива Я• 24 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Знову казки про рожевих поні. Всі хто жив закордоном зрозуміє, що не все так просто.

А на вулицях я бачу все більше і більше людей з дітьми. І так прислуховуючись до розмов просткакує, що вони до цього жили в німеччинах і подібних і ось повернулися.
Я їжджу відпочити хоч 3-5 днів,шопінг,бачу де працюють українці .Я не далеко,але в Польщі то важко-кухня,офіціанти,таксі,доставка,робочі на заводах,збір врожаю.То 10-12 год став і батрачиш.Добре там,де нас нема.
автор Копирайторша • 24 сентября 2023
Ответ дляДелиВерка
Я не знаю розцінки
Але, в неї був готель, тому гроші не думаю, що проблема
Даксо• 24 сентября 2023
Ответ дляДелиВерка
Ось що потрібно для того, щоб відкрити свій кабінет психолога у США:

Education & Licensing:

First, if you plan to provide clinical psychological services yourself, you will need a doctoral degree in psychology (Ph.D., Psy.D.) from an accredited institution.
Complete post-doctoral supervised experience as required by the California Board of Psychology.
Pass the Examination for Professional Practice in Psychology (EPPP) and the California Psychology Supplemental Examination (CPSE).
Business Registration:
Choose a business name and check for its availability.
Register your business name with the California Secretary of State.
Determine the best legal structure for your business (e.g., sole proprietorship, partnership, LLC, or corporation) and register accordingly.
Business Licensing & Permits:
Obtain a local business license from the city or county where you plan to operate.
Ensure compliance with zoning regulations for healthcare facilities.
If you´re planning to hire employees, you may need an Employer Identification Number (EIN) from the IRS.
Professional Liability Insurance: It is crucial for mental health professionals to have professional liability insurance (malpractice insurance) to protect against potential lawsuits.
HIPAA Compliance: Ensure that your practice is compliant with the Health Insurance Portability and Accountability Act (HIPAA). This might involve secure record-keeping, privacy policies, and patient consent forms.
Office Setup:
Find a suitable location that provides a comfortable and confidential setting for your clients.
Ensure that your office is ADA (Americans with Disabilities Act) compliant if required.
Invest in necessary equipment, furniture, and software for scheduling, billing, and maintaining patient records.
annetta888• 24 сентября 2023
Автор, відкрию Вам Америку.
В моєму оточенні постійно хтось кудись переміщався працювати по різних країнах.
І?
3 найближчі на той період подруги переїхали жити в Польщу ще до війни. Оце було сумно.
Даксо• 24 сентября 2023
За два місяця там доктора отримала? От же ж українки :)
З царем в голові• 24 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
___
Англоязычные и русско/украиноязычные экскурсии вполне
кураГАЛЯ• 24 сентября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Молодцы.
Тут такое творится, шо ну его нафиг.
Я сейчас жалею только о том, что сразу не уехали. Удачи Вам!
Жена сантехника• 24 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Это ж бывшая коллега, владеющая отелем) она может все:)
З царем в голові• 24 сентября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Я сказала «едем на месяц,скоро договорятся»
С 27.02.22 в Украине не были
annetta888• 24 сентября 2023
Ответ дляЖена сантехника
Колега. І свій готель.
Пішов збій в моїй системі розуміння
annetta888• 24 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
С 27.02.22 в Украине не были
А чого на цьому сайті в неділю час витрачаєте? Просто з цікавості питаю
З царем в голові• 24 сентября 2023
Ответ дляannetta888
В чем собственно вопрос?) я и в Украине тратила на нем время)
Бабуся мороз• 24 сентября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Я не жалею, потому что морально никак не могла к этому прийти, все надеялась на что-то.
А теперь пришла.

То, что я виду сейчас, меня убивает.
А я еще хочу пожить.
Спасибо, у меня муж там, уехал еще несколько лет назад, поэтому еду не в вникуда, там вместе будет легче.
Я люблю Украину, поэтому не могу видеть, как ее убивают враги внешние и внутренние(
Жена сантехника• 24 сентября 2023
Ответ дляannetta888
Колега. І свій готель.
Пішов збій в моїй системі розуміння
Видимо автор тоже в отельном бизнесе была)
Ну а приехав в США, она (бывшая коллега) стряхнула пыль с украинского диплома психолога и открыла свой кабинет помощи:)
ДелиВерка• 24 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Я не знаю розцінки
Там навіть гроші не проблема, там проблема, що психолог повинен мати освіту психолога, яку він отримав на УВАГА! на території США
А ще ЗНОВУ УВАГА на психолога там вчаться 6-7 років) Так що, Автор, хтось із Вас підбріхує: або Ви, або Ваша знайома
Так, є центри сертифікації психологів, які можуть працювати при так званому місцевому американському МНС(працювати з людьми при ДТП, стихійних лихах ітд) Але ніхто їм не дасть відкрити кабінет! Ніхто! І там теж такі умови і вимоги, що не кожен пройде ту сертифікацію
annetta888• 24 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Чого не місцеві чати/сайти?
Лише моя цікавість
автор Копирайторша • 24 сентября 2023
Ответ дляannetta888
Колега. І свій готель.
Пішов збій в моїй системі розуміння
Працювали разом більше 10 років тому
Нам майже 40
Дуболом• 24 сентября 2023
І що? І до чого це все? На щось хотіли натякнути, зманіпулювати.?
То нормальним людям немає діла до інших, якщо вони живуть за свої, не за рахунок податків чи крадіжки. що хочуть, те зі своїм життям і роблять. принаймні в нормальній країні так має бути.
кураГАЛЯ• 24 сентября 2023
Ответ дляБабуся мороз
А теперь пришла.

То, что я виду сейчас, меня убивает.
А я еще хочу пожить.
Мы выехали в мае этого года, успели морально подготовиться...
Русланка з гілки• 24 сентября 2023
Я бачу, що у вас занадто багато часу, що б так прискіпливо слідкувати за оточенням-що, хто казав, і хто чим займається
Галя із Дарниці• 24 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Не агітую
То рішення кожного
А в чому тоді сенс теми?
annetta888• 24 сентября 2023
Їдуть, повертаються, знову їдуть люди... Люди - не дерева. Сьогодні тут, завтра там.
Птица секретарь• 24 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
У меня есть прокат в европе. Элементарно и недорого
З царем в голові• 24 сентября 2023
Ответ дляannetta888
Чого не місцеві чати/сайти?
Лише моя цікавість
Зачем,язык практиковать?