Копирайторша• 24 сентября 2023

Що спостерігаю з мого оточення

товариші, бувші колеги, знайомі з соц мереж, маю багато підписок в інсті на інші акаунти ( це не блогери, не міфічні люди, реальні знайомі, більшість з Києва )
минулого року по локації жили в Україні, в от зараз вже ні ( деякі навіть хейтили виіхавших, в тому числі і мене )
З тих, кого бачу в останній час
Дівчина-фотограф, організація фотосесій в Англії
Агент по туризму, тури по Скандинавії, фьйорди, стала екскурсоводом і організатором
Друг відкрив компанію оренди автомобілів - Греція
Жінка з дитиною працює на заводі -Польша, але вона була самотня, зараз багато подорожує, квіти, подарунки в сторісах, не кажу, що то за зарплатню
Бувша співробітниця-вже свій кабінет психологічної допомоги в Каліфорнії
Ще одна - салонний бізнес, знімає кабінет в Копені, в сторіс майже не має віконець.
Всі ці люди ще минулої осені ще були в Україні
Навіть батюшка з церкви - київська обл , вже править служби для українців не так далеко, хрестини, вінчання
Ще десятки тих, хто працює віддалено, але я про реальні професії
Дуболом• 24 сентября 2023
Ответ дляДелиВерка
Там навіть гроші не проблема, там проблема, що психолог повинен мати освіту психолога, яку він отримав на УВАГА! на території США
А ще ЗНОВУ УВАГА на психолога там вчаться 6-7 років) Так що, Автор, хтось із Вас підбріхує: або Ви, або Ваша знайома
Так, є центри сертифікації психологів, які можуть працювати при так званому місцевому американському МНС(працювати з людьми при ДТП, стихійних лихах ітд) Але ніхто їм не дасть відкрити кабінет! Ніхто! І там теж такі умови і вимоги, що не кожен пройде ту сертифікацію
Ви не праві. обманюєте ,але ж головне більше знаків оклику і капсу , правда ? В різних штатах правила і закони стосовно психологічної практики дуже відрізняються.
Сарафанное радио• 24 сентября 2023
Ответ дляДелиВерка
У штаті Невада(який набагато дешевший, ніж Каліфорнія) сертифікація психолога коштує від 70.000$😂😂🫣Афтар, жгі ещо!
Может эта девушка своих принимает, частным образом.
Істеріомама• 24 сентября 2023
Про кабинет психологической помощи в Калифорнии, сказки венского леса. Во первых это лицензируется деятельность и не один год уйдет на получение лицензии, во вторых откуда у нее английский, для такой работы? Про аренду машин в Греции, тоже сказочка это сотни тысяч долларов нужно вложить в такой бизнес.
автор Копирайторша • 24 сентября 2023
Ответ дляІстеріомама
Англійська і іспанська в нас в ідеалі
автор Копирайторша • 24 сентября 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
А в чому тоді сенс теми?
Що українці - великі молодці
Істеріомама• 24 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Англійська і іспанська в нас в ідеалі
У кого в нас і звідки ви знаете англійську і іспанську ідеально живучі в Україні?
Галя із Дарниці• 24 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Що українці - великі молодці
Безумовно)
Галя із Дарниці• 24 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Що українці - великі молодці
То так і треба було тему назвати
Істеріомама• 24 сентября 2023
Плохо троль подготовился, сразу спалился на ньюансах.
Сарафанное радио• 24 сентября 2023
Ответ дляЖена сантехника
Видимо автор тоже в отельном бизнесе была)
Ну а приехав в США, она (бывшая коллега) стряхнула пыль с украинского диплома психолога и открыла свой кабинет помощи:)
Вот про Польшу, возможно и в США, какие то послабления.
Даксо• 24 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Що українці - великі молодці
Українці то молодці, але ж у вашому тексті основний наратив, що ’минулого року по локації жили в Україні, в от зараз вже ні’. А список прикладів наданий як підтвердження цього тезису.
Мания-Величия• 24 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Я не знаю розцінки
Але, в неї був готель, тому гроші не думаю, що проблема
Кроме денег, это еще и времени требует немало. Не год точно.
Даксо• 24 сентября 2023
Ответ дляМания-Величия
У мене ось теж є знайомі. Одна відкрила типу ’онлайн школу англійської’. Але судячи з того, що на сторінці цієї ’школи’ в Інстаграмі 70 підписників, то існує вона тільки у вигляді фоток ні цій сторінці :)

Думаю у більшості її знайомих щось схоже. А автор уже розвісила вуха
КаРаКаТиЦа• 24 сентября 2023
Не знаю як на рахунок цих сфер, не користуюся, але дійсно, майже всі послуги за кордоном вже замовляю у українців і радію за людей, що знайшли себе.
Сумчатая кошка• 24 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Ну і навіщо було хейтити, як самі потім всі влаштовані ?
напишіть хм і запитайте. Всі такі в інеті сміливі... розумні
Йосип_молодий• 24 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Знову казки про рожевих поні. Всі хто жив закордоном зрозуміє, що не все так просто.

А на вулицях я бачу все більше і більше людей з дітьми. І так прислуховуючись до розмов просткакує, що вони до цього жили в німеччинах і подібних і ось повернулися.
Потому что тяжело, язык сложный, вдолгую решили, что не потянут и вернулись к мужу, с которым легче растить детей и делить ответственность на двоих и на свой родной диван. Все кто имеет возможность быть семьей, или не имеет семьи но имеет силы и мотивацию тянуть дальше, те не вернулись и не вернутся пока война.
З царем в голові• 24 сентября 2023
Ответ дляІстеріомама
Ну приехал человек с деньгами,купил в Европе бу машины или в аренду и сделал бизнес,что удивительно?
Smusish• 24 сентября 2023
Ответ дляДелиВерка
Кабінет психологічної допомоги у Каліфорнії..Ну-ну, Автор))) Якби Ви знали скільки коштує і яка система сертифікації психологів у США, то Ви би вигадали щось реальніше😂
Ну чому відразу вигадали? Може це автору так розказали, бо ті хто виїхав, ну не в кожного хватить відваги сказати, що впахує за кордоном прибиральницею або на будові. Тому зявляються ось такі ’ бізнесмени’
автор Копирайторша • 24 сентября 2023
Ответ дляSmusish
Я нічого не знаю про сертифікати, і не хочу знати
Знаю, що надає послуги з її інсти
Є запис
автор Копирайторша • 24 сентября 2023
Ответ дляІстеріомама
Працювали в Бунге колись
До 2014
Впораюсь зі всим• 24 сентября 2023
Ответ дляІстеріомама
НЬюансы
автор Копирайторша • 24 сентября 2023
Ответ дляІстеріомама
Ще раз пишу.
Останній
Можу надати підтвердження в приватні
Більше то писати не буду
Як комусь легше думати, що всі бомжують - думайте
Карма хамелеона• 24 сентября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Согласна. Если есть возможность выехать семьёй: муж жена дети, даже работая на низкооплачиваемой работе, намного лучше можно жить чем в Украине.
Smusish• 24 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Я сказала «едем на месяц,скоро договорятся»
С 27.02.22 в Украине не были
В якій ви країні? Де працюєте?
Украиночка• 24 сентября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А до війни,українців за кордоном не було?))
автор Копирайторша • 24 сентября 2023
Ответ дляУкраиночка
Не в такій кількості
Щоб відкривати, наприклад, автошколи до українців ( я не про Канаду )
ДелиВерка• 24 сентября 2023
Ответ дляСарафанное радио
На территории Америки никто не может принимать хоть своих, хоть инопланетян без лицензии США
Істеріомама• 24 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Ще раз пишу.
Останній
Можу надати підтвердження в приватні
Більше то писати не буду
Откройтесь, куда вам писать?
автор Копирайторша • 24 сентября 2023
Ответ дляІстеріомама
Откройтесь, куда вам писать?
Я не збираюсь відкриватися
Пишіть пошту /скину
Идууу--уууу блин• 24 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Можу надати акаунти в приватні
Публічно не буду
Реклама не дозволена
Так может это как из анекдота ’...и Вы рассказывайте’?