Petr-Irv• 24 сентября 2023

Підкажіть де зробити пересадку волосся

Всім привіт.
Я чоловік, тому соромлюсь це питати у людей.
Облисів трохи.
Хочу зробити пересадку волосся.
Я ніколи в житті не був ні у якому закладі краси окрім спорт залу.
Красуні, підкажіть, порадьте будь ласка, в яку клініку до якого лікаря звернутись?
Хто цим професійно займається?
Можливо у вас чи у родині був такий позитивний досвід.
Місто бюджет не має значення.
Хочу зробити в Україні.
Заздалегідь вдячний Вам!
автор Petr-Irv • 24 сентября 2023
Я проживаю в Києві. (До теми)

Шкідлива молекула• 24 сентября 2023
В Украине не делают норм пересадку. В Турции лучше всего.
Мамина квіточка• 24 сентября 2023
Ответ дляPetr-Irv
Я проживаю в Києві. (До теми)
Турцию хвалят по направлению пересадки волос
Любительница• 24 сентября 2023
хорошо делают в Стамбуле.
So_so• 24 сентября 2023
Попробуйте сходить к Халдеевой. Они работают с методикой regenera, вдруг Вам подойдёт.
https://instagram.com/dr.khaldieieva?igshid=
Я Вас не боюся• 24 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Не правда. Після турецьких великий % не приживається.
Автор, зверніться у Ана-Косму в Києві - результат бачила на людині, відмінно.
Smusish• 24 сентября 2023
Ответ дляPetr-Irv
Я проживаю в Києві. (До теми)
Гугліть в інстаграм клініки в Стамбулі. Вони дуже класно на цьому спеціалізуються
автор Petr-Irv • 24 сентября 2023
Ответ дляSmusish
Я не виїзний поки війна + часто буваю на сході. Поки відпустка вирішив знайти і зробити в Україні

Хотів прям конкретику від людини почути, робили там і там, в такого то лікаря, результатом задоволені.

Невже на всю країну немає лікаря з двома рівними руками хто це професійно зробить?

За попередні коментарі дякую!
Обовʼязково звернусь та проконсультуюсь!

Якщо нові читачі прочитають тему, і матимуть що доповнити, напишіть будь ласка клініки в Україні.

Хочу обійти 3-5 обрати якусь.

Всім дякую за відповіді!