Мафиозная• 25 сентября 2023

В кого було тьорки з родичами за поділ майна?

Як по факту вирішили питання? І чи спілкуєтесь зараз? В кого хитрожопі родичі
Країна мрій• 25 сентября 2023
Цікаво.
Знаю якщо не домовитися, то ничего з квартирою не зробиш
Країна мрій• 25 сентября 2023
А що Ви ділите автор?
барабанщица• 25 сентября 2023
По факту, почалася війна і тепер нерухомість стоїть мертвим грузом , про продаж модна лише домовлятися
Синиця у спідниці• 25 сентября 2023
Я настраиваю мужа биться с родичами за недвижимость.
Сиджу тихенько• 25 сентября 2023
В мене були. Красиво затисла їх юридично, гроші віддали. Ненавидять тепер. А мені так пох, що аж незручно.
автор Мафиозная • 25 сентября 2023
Ответ дляСиджу тихенько
А як юридично? На суд подали , щоб поділили частки?
Сколько_мне_лет?• 25 сентября 2023
Оформили все юридично тут і зараз, щоб не було «а ми теж хотіли, а ми передумали» і т.п.
Не спілкуємося з інших причин
автор Мафиозная • 25 сентября 2023
Ответ дляКраїна мрій
А що Ви ділите автор?
Будинок
Країна мрій• 25 сентября 2023
Ответ дляМафиозная
Будинок
Надо продать и поделить деньги
Сиджу тихенько• 25 сентября 2023
Ответ дляМафиозная
Нє, до суда не дійшло. Помахала їм перед носом документами, пояснила чим закінчиться суд. Вони збігали до свого юриста, їм підтвердили, що моя позиція перфектна і рішення буде на мою користь. Ну вони і не ризикнули йти на суд. Віддали гроші і ’абіжаються’.
автор Мафиозная • 25 сентября 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Ви молодець, сподіваюсь і я зі своїми так справлюсь
Пополняю_Карму• 25 сентября 2023
В мене була частка в приватизованій квартирі.
Батьки звідти виїхали і на словах подарували мені квартиру.
А потім передумали і повідомили що хочуть її продати і згідно з законодавством мені звідти належить ось стільки то тисяч доларів.
Я їх повідомила що згідно з законодавством я її відмовляюсь продавати і най хоч вб´ються.
Не спілкуємося майже.
автор Мафиозная • 25 сентября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Не спілкуємося майже.
Капець, дякую Богу, що в мене хоч не з батьками ця ситуація, це мабуть найтяжче пережити
Бодіпозітівна• 25 сентября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Не спілкуємося майже.
А вы вкладывали в родительскую квартиру средства, что теперь не даете им распоряжаться своим имуществом?
Всех анонимов аноним• 25 сентября 2023
Ой, треба робить по совісті і по уму: ділити на всіх хто має право.
Найчастіше отак виходить:
https://www.instagram.com/reel/CxM8wUbtl-K/?igshid...
Пополняю_Карму• 25 сентября 2023
Ответ дляМафиозная
Ну я ніколи улюбеницею і не була, але коли братові будинок, а в тебе забирають навіть нібито подароване - залишається лише діяти їх же методами, а не жити в рожевих окулярах.
Сиджу тихенько• 25 сентября 2023
Ответ дляМафиозная
Допомогла моя чисто ’хом´ячина’ акуратність - в папочках з документами знайшлось все що треба.
Все у вас вийде. Вони мене навіть шантажували, що суд і адвокат це дорого, і мені не по кишені. М´яко їм пояснила, що в позові буде і відшкодування всіх витрат на суд і адвоката.
Пополняю_Карму• 25 сентября 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Жодних. Так само як і вони.
автор Мафиозная • 25 сентября 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Так , я теж через суд хочу відділити свою частку, в тоді хай бігають домовляються зі мною, якщо я ще тоді захочу, то вже діло принципове
Ну що ви, мамо!• 25 сентября 2023
Автор, будинок на двох власників буде?
ПриснитсяЖЕ• 25 сентября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Тю, блін з батьками ділити то остання справа.
Пополняю_Карму• 25 сентября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А батьки то такі святі люди, від яких треба будь що терпіти?
ПриснитсяЖЕ• 25 сентября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Для мене святі, для вас може і грішні. Я від любові народилася і бажана дитина, як і мої брати і сестри.
Пополняю_Карму• 25 сентября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Я за вас рада.
І вашим братам та сестрам також подарували по квартирі, а вам ніц?
ПриснитсяЖЕ• 25 сентября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Я за вас рада.
Я випадково знайшла в тему. Нам все подарували. Чого вас бентежить, що в нам нормальні батьки?)
Пополняю_Карму• 25 сентября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Мені ваші батьки взагалі нецікаві. Це ж ви з якогось переляку вирішили що коли у вас адекватні батьки, то я не маю права щось там ділити зі своїми
Навіщо мені ваші ярлики? Хіба я про них просила?
Спілий баклажан• 25 сентября 2023
Ответ дляМафиозная
Співчуваю. Ви не думайте, що це так просто.
По-перше - це дуже дорого, бо майновий позов.
По-друге - це дуже довго, бо суди це зазвичай не швидко, плюс експертиза потрібна буде, а це також час.
Ну і нерви.
Я ділила будинок 4 роки. На сьогодні все в минулому, але згадати є що, повірте
Арина85• 25 сентября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Не спілкуємося майже.
Це жесть
не дай Бог, таку дитину виростити
Нетутешня• 25 сентября 2023
Подвлили в натурі те що здавалось, поділити не можна
База_птеродактилей• 25 сентября 2023
В мене така ситуація буде. Квартира на двох. Я і брат. Брат вже каже, що то його буде хата ( приватизована на 3). Я так розумію буде по 1/2 нам з братом. Коротше кажучи думаю: продати за копійки свою частку. Або подарувати сім´ї впо. Коли звичайно торкнеться справи звичайно.