Агент Пинкертона• Изменено 25 сентября 2023

Ви себе пам‘ятаєте в 11? Як ви відросились до навчання?

Можливо я сильно багато вимагаю від дитини, хочу щоб вона вже була дорослою
Таке відчуття, що в моєї дитини вітер в голові, як розважитись, погуляти…
В неї немає бажання вчитись, робити дз, щоб потім гуляти, не відчуває плинності часу… що день закінчиться, а корисного мало зробилп

Згадайте себе в цьому віці
Зараз дитині 11 в 6 класі
А я в 13 років була в 6 класі (бо пішла в 8 років в школу)
В 13,14 років я їздила в школу маршруткою з Позняків на Березняки

А що було до.. не дуже пам‘ятаю… теж мабуть був вітер в голові
ВсеПроВсехЗнаю• 25 сентября 2023
Да, помню. Всегда относилась очень ответственно.

Начальник Анонимов• 25 сентября 2023
В 11 якраз я була супервідповідальною і організованою. А в 13-14 вже почала прогулювати уроки ))
Кнопкотиць• 25 сентября 2023
Вітер був, але мама доступно донесла, що те навчання потрібне тільки меня і від цього більш менш залежить моє майбутнє. То і гульки були і намагалась навчатися.
VIKYSIA• 25 сентября 2023
Конечно помню, пофиг одни гульки в голове
Упругая попка• 25 сентября 2023
я никогда не относилась к учебе серьезно, домашку делала через раз, некоторые предметы мне очень нравились, а некоторые я откровенно терпеть не могла и забивала на них. но я много читала книг, реально мне было лучше читать книгу, чем делать алгебру или физику. физику, кстати, я потом очень полюбила, но это уже случилось после школы.
автор Агент Пинкертона • 25 сентября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Моя дитина постійно хитрує, десь щось намагається списати… шукає гдз.. однокласники один одному перекидають дз
А кр пише погано
кнопкодав• 25 сентября 2023
я 79- года
была очень старательной
но в институт не поступила, потому что у меня не было родителей
ХикориДикори• 25 сентября 2023
Пам´ятаю звісно. Друга зміна була, сама збиралась, вчасно виходила, уроки сама вчила і ввечері і вранці. Збирались з подругами перед школою, хлопцями цікавились активніше) хтось менше, хтось більше.
КошкинДом• 25 сентября 2023
Я всегда училась по принципу ’что б мама не гавкала’ . И в 11, и в 17 .

П сы: у меня золотая медаль.

П п.сы: в 11 был такой же ребёнок как у вас. . Сейчас 13, в 7м стало легче, в 8м -даже начал сам учиться.

Алина-1240• 25 сентября 2023
Я?)какие то предметы интересны были,с каких то сливались с подругой и гуляли
Нічна ненажера• 25 сентября 2023
Я чітко себе пам‘ятаю з першого вересня першого класу і до одинадцятого, я прийшла зі школи і зібралась гуляти, мені сказали - ніфіга, тепер ти переодягаєшся, складаєш форму на вішак, йдеш їсти, відпочиваєш 45 хв, тоді йдеш вчити уроки, потім я перевіряю і ти пишеш в чистоіик, складаєш портфель на завтра і йди на всі 4 сторони, в 21 щоб була вдома і так я робила щодня, мені всяка фігня в голову навіть не приходила, хочу не зочу: дисципліна і обов‘язки
Кнопкотиць• 25 сентября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
А кр пише погано
Я з карманих коштів купляла собі книгу гдз та інколи звідти списувала, але воно якось в голові відкладалось...
Нічна ненажера• 25 сентября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
А кр пише погано
Хитрує це добре, головне щоб виконувала що треба
Садова гойдалка• 25 сентября 2023
6й и 7й класс я сьехала ниже плинтуса, и так многие, потому что начинается подростковый возраст, меняются интересы и совсем не до учебы
Начальник Анонимов• 25 сентября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
А кр пише погано
Уже хорошо, что ищет ответы. Смекалка работает.
Подруга психовала,что дочка даже не пыталась искать ответы на вопросы.
Куратор дебошей• 25 сентября 2023
Хорошо училась, но только от страха
Несу пургу• 25 сентября 2023
Не помню. Но я точно относилась к учебе более ответственно, чем моя дочка
оксюморон• 25 сентября 2023
Не прогуливала, относилась ответственно, делала домашку и в 8 лет и в 16, хорошо училась :) мой ребенок не такой, ему на все пофиг.
Дайте вподобайок• 25 сентября 2023
Ответ дляНічна ненажера
С одного боку правильно,та з іншого як в тюрмі((
Бідні діти

Кнопкотиць• 25 сентября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Ооо так, так само було. Прийти, поїсти, трохи відпочити і поки не зробиш те що задано, нікуди.
То старалась не запускати дз, щоб більше було часу на гульки))
З 9 по 11 класс ми якось більш дружніше стали, то інколи прогулювали фізру, але разом робили дз з алгебри та геометрії, або з інших. То навіть ті які завжди отримували 2, з нами були і намагались не тупо списати, але ми один одному пояснювали. Тоді ми були найуспішнішим класом)
Нічна ненажера• 25 сентября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Бідні діти
І в чому бідність?
В тому що мене привчили до дисципліни?
Завдяки чому я стала дуже успішною, чи тре як в сусідній темі, до школи не піду, йдіть всі на фіг?
Дайте вподобайок• 25 сентября 2023
Ответ дляНічна ненажера
І в чому бідність?
В тому що мене привчили до дисципліни?
Не тре
Але дитинство багато дітей не бачать з даним графіком, бо до цього ще є купа додаткових занять
Несу пургу• 25 сентября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Я съехала на тройки в 9 классе. Потому что после 8 класса мы переехали в другой регион и, соответственно, я сменила школу. В новой школе меня гнобили одноклассники мужского пола. А бывало и такое, что мальчишки из других классов, встретив меня в школьном коридоре, говорили гадости
Нічна ненажера• 25 сентября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Не тре
Що для вас дитинство? І для чого купа додаткових занять?
спальное место• 25 сентября 2023
Очень ответственно
Злюка-закусюка• 25 сентября 2023
авторе, якщо вас дійсно цікавить це питання, то читайте шось про психологію підліткового періоду. в цей час у більшості дітей знижується інтерес до навчання, це абсолютно нормально.
Танцепесенная• 25 сентября 2023
В школе я училась сама, а институт бросила, ветер был в голове, ушла в отрыв и только и делала что гуляла. Так что не знаю, когда лучше гулять
Завтра не пью• 25 сентября 2023
Ні, я не цікавилась навчанням. Я пішла в себе тоді і замкнулась, в школу ходила для галочки, багато прогулювала.
Залізна тьотя• 25 сентября 2023
Це нормально, дитина в такому віці не може ще сприймати щось на далеку перспективу, це вже ближче до 14_16 років. В 11 я ще ляльками грала, з дівчатами бігала, велік. Уроки то щось що вимагає мама ( вона в мене вчитель, але вчилася я середньо).
Колдунья-вещунья• 25 сентября 2023
Любила учиться , делала все сама, могла наперед порешать задачки и сделать упражнения на выходных. Заполнить контурные карты или какие-то печатные тетради. В плане дисциплины, всегда, приходя со школы, делала домашку сразу, или вообще на переменах, если что-то нетрудоемкое. Чтобы себе освободить вечер быстрее, и старалась сделать не то, что задали на завтра, а сразу - что задали сегодня.
Своих детей к этому никак не приучила((. Говорю,сделай сегодня, ты только слушал материал..нееее это же задали на пятницу. Ну так на пятницу ещё куча всего будет, зачем потом сидеть 🤷
Мне намного было легче решить, например, задачки сразу, после того, как их объяснили на уроке.