Агент Пинкертона• Изменено 25 сентября 2023

Ви себе пам‘ятаєте в 11? Як ви відросились до навчання?

Можливо я сильно багато вимагаю від дитини, хочу щоб вона вже була дорослою
Таке відчуття, що в моєї дитини вітер в голові, як розважитись, погуляти…
В неї немає бажання вчитись, робити дз, щоб потім гуляти, не відчуває плинності часу… що день закінчиться, а корисного мало зробилп

Згадайте себе в цьому віці
Зараз дитині 11 в 6 класі
А я в 13 років була в 6 класі (бо пішла в 8 років в школу)
В 13,14 років я їздила в школу маршруткою з Позняків на Березняки

А що було до.. не дуже пам‘ятаю… теж мабуть був вітер в голові
Дайте вподобайок• 25 сентября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Що для вас дитинство? І для чого купа додаткових занять?
Хоч ви якась агресивна, але відповім
Дитинство для мене це коли дитина не завантажена цілий день навчанням (уроки в школі+ уроки вдома ), сумарно по часу виходить майже робочий день дорослої людини. Половина предметів дітям не потрібна, не цікава, а хочеш чи ні ти повинен! Вибору не має в наших школах.
На спілкування з друзями, або просто гуляння у дворі часу майже не залишається, а розвиток комунікативних навичок, важливіше на мій погляд ніж зубріння.

А тепер ваша версія дитинства?

Нічна ненажера• 25 сентября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Хоч ви якась агресивна, але відповім

А тепер ваша версія дитинства?
В мене була школа до 2, потім до 17 я спокійно робила уроки і йшла гуляти.
Це не я агресивна це ви з агресією читаєте те що я пишу..
Мене нічого не заставляли зубрити, мене вчили завжди мислити.
Дайте вподобайок• 25 сентября 2023
Ответ дляНічна ненажера
А мою дитину зараз в школі заставляють зубрити. Уроків дуже багато, нам стільки не задавали і програма була легша, не заповнена не потрібним барахлом як зараз.
Я пишу про сучасну школу, а не те що було 20 років тому
Дайте вподобайок• 25 сентября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Зараз дитина вчиться в 2 зміну до 17.00 які гуляння чи щось інше, поки уроки зробить, вже ніч
Нічна ненажера• 25 сентября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Так тема про те якими ми були в 11 років
Ms. Iphone• 25 сентября 2023
Помню конечно.
Помешана была на школе.
Дети сейчас другие, они не придают такого значения дз, как мы.
Не вижу ничего страшного, один уже вырос с таким подходом к учебе, сейчас вторая 10тилетка и такая же) Напоминаю, контролирую.
Дайте вподобайок• 25 сентября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Так, але ви спитали чому бідні діти зараз
Плету корзинки• 25 сентября 2023
Помню, школу любила, ходила с удовольствием, училась средне, тройки в табеле были. Училась сама, родители за оценки не ругали, за поведение тоже, хоть была бандиткой, если можно так сказать. В 9-м классе взялась за ум, за три года всё подтянула, и закончила школу с одной четверкой, остальные бвли пятерки.