Котомафия• 25 сентября 2023
Чоловік в постійних боргах
Ситуація така. Зустрічаюся з мужчиною вже до року (9 міс). Увесь цей час фінансовий стан в нього був не дуже. Як людина він хороша. Але. ..Його фінанси співають романси. Нам вже за 43. І він почав казати,що до року ще позустрічаємося,а далі треба з*з´їжджатися. Увесь цей час я знала,що зп в нього не дуже, казав що в 2022 р зменшили на третину,бо в багатьох так..Ну сьогодні так,а через півроку може бути краще. Тим більше мужчина не дурний. Декілька тижнів назад я дізналася ,що він ,маючи невелику зп, оплачує матері щороку якісь реабілітації, стоматологів і т.д. Тобто людина живе в постійних боргах. Гроші в мене він не просить. Але ніякої допомоги чи чогось такого суттєвого за рік від мужчини,який хоче сім*ю, я не бачила, хоч показати,що готовий витрачатися...Мама то святе, але жити у вічних боргах я не готова. З такими витратами заробляти йому треба у 5 разів більше. Знаю,що взяв кредит в березні і в жовтні лише буде кінець ( пів зп виплачує кредит,а на іншу половину якось живе). Про маму правда,бо двічі на рік мати приїжджає в місто на лікування. Тепер зрозуміла,чому не купує собі нового взуття,обновок. Ходить як чорт зна хто. ВІн дуже відповідальний, не мамин синок,але вважає,що матері зобов*язаний все. ..В наступному році буде те саме- реабілітація мами. Він живе скромно,ніяких зайвих витрат. Пару букетиків за увесь рік скромних., ніяких троянд ,ресторанів і ін..Оце сиджу і думаю,а для чого воно мені? Якщо зустрічатися для сексу- можна закрити очі.Але він хоче сім*ю і навіть штамп. А я вже нічого не хочу. Бо це це гірше як аліменти. Суми стартують від 40-50 тис грн . І вище. Виходить,що мужчина 7-8 міс з року сидить у боргах і відмовляє собі у всьому. Я вже навіть почала сама ходити в кіно. Мовчки купила і пішла і навіть не кажу йому.
До 2022 р було легше,бо зп трохи була більша ,та й ціни інші. Реабілітація вже йде 5 років
Неваляшкина• 25 сентября 2023
Так и скажите, что пока не хотите жить вместе, и отбьсните, что семья это дорого, может он поймёт намёк
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
Автор, а у кого жить собирались?
Не обсуждали бюджет, обязанности по быту, кто сколько вкладывает в семью?
Лучше это всё обсудить и подробно. И так картина станет яснее. Но он наверняка начнет юлить. Мол посмотрим, как то будет, да всё будет хорошо (у него), и т.п.
ну у меня точно нет.
Звоночек• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
ну у меня точно нет.
А где, у него? Он живет сам? Но в любом случае вам надо обсудить бюджет и как он видит совместную жизнь.
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Ну, якщо вам ця людина до душі, то сідаєте і говорите: Іване, я хочу з тобою сімʼю, але давай якось сестру підключати до витрат. Бо я хочу у кіно/відпустку/шубу, і я теж жінка, мені потрібна твоя участь.
Ні - то й ні. А як погодиться - то подивіться кілька місяців, щоб реально сестра підключилась. І може все налагодиться
саме так. у відпустку я їздила сама,бо в нього нема грошей.якась херня
Плекаю думи• 25 сентября 2023
А вы знакомы с его мамой? Если да, то какое ваше впечатление как от человека?
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Просто подумайте, його мама ще може років 20-30 жити. Скільки їй зараз років? Нащо воно вам?
Я би закінчувала стосунки і не тратила свій та його час.
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
не знакома. он хотел,но я не имею желания. но видимо придется, скоро приедет на очередную реабилитацию
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
живет один.говорит он красиво,что мужчина обязан обеспечивать семью и т.д. он ответственній. но на данном єтапе приоритеті расставлені в пользу мамі
всемВсёИмного• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Ну маме помогать не плохо.
Смущает, что он ничего не делает ради исправления финансовой ситуации. Ну кроме того, что Вас решил взять в качестве бесплатной поварихи и уборщицы. Но это такой...пассивный подход как для мужчины
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Ну маме помогать не плохо.
ну я уже сказала,что замуж я еще должна захотеть пойти. не так просто меня туда затащить
Телефон Рубика• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Ну от. До 80 легко може прожити, а там і до 90+ може жити. І якщо в них вже так склалось, що син допомагає мамі, з зарплатні все туди, то так до кінця життя мами буде..
Непозбувна Бентега• 25 сентября 2023
Ответ дляЖерица ночи
Автор, скажите прямо - если жить вместе, то все в семью, а семья - это вы и он. Маме траты придется сократить. Согласится - ок, можно попробовать, нет - пусть идет в пень. Только предполагаю, что мамочка вас проклянет, ей на шее сына отлично живется и без вас.
А маме то кто поможет ?
Если ему 43, маме под 70.
Не устравает автора, ломать его не надо.
Если ему 43, маме под 70.
Непозбувна Бентега• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
на жаль,в грошах теж. без грошей ти ніхто. чого ж матері він не може владнати реабілітацію без грошей? а їсти і одягатися на що? чи ходити обідраним?
Автор, к чему Ваши сопли ?
Не тянет Вас, отпустите его и не морочьте ему голову.
Неваляшкина• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Ну так а смысл тогда быть с ним? Чтоб ещё и его на себе тянуть?
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляНеваляшкина
ну я его тянуть точно не буду.
Жерица ночи• 25 сентября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
А маме то кто поможет ?
Если ему 43, маме под 70.
Маме можно помогать в силу своих возможностей, а не снимая последние трусы.
Неваляшкина• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
ну я его тянуть точно не буду.
Ну так отож. Если Вы уже сейчас втихаря ходите в кино и ездите сами на отдых, то дальше будет только хуже и смысл с того брака? Так можно и дальше встречаться, зачем жить вместе и создавать семью?
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Автор, к чему Ваши сопли ?
я его особо и не держу. он обычно звонит,пишет,настаивает на встречах. спрашивает не брошу ли я его..
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляЖерица ночи
у него выходит именно последние трусы. потому чтосам ходит как попало. все на маму идет
Некомильфо• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Ну так не дурак, понимает, что будете жить вместе- и отдыхать поедете вместе. За ваш счет. Вам он зачем? Если без него лучше, чем с ним?
Непозбувна Бентега• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Вы его держите. Он надеется.
Будьте честны с ним. Обозначьте свои позиции, что он только для секса.
Зачем Вы тяните, дайте ему возможность создать семью.
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Вы его держите. Он надеется.
я хочу зрозуміти,що він планує зробити ДЛЯ СТВОРЕННЯ СІМ*ї. ЯК нічого - то прекрасна можливість так і сказати і відмовити.
Непозбувна Бентега• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Зачем Вы себя обманываете и лукавите? Вам не достаточно было времени понять, что он ничего не меняет в своей жизни.
У него есть обязательства перед мамой, не прогибайте его.
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
так я йому на рахунок мами ні слова не сказала,взагалі. я просто спостерігаю. про маму взнала 3 тижні тому
Алгонавт• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Автор, у вас один варіант - сісти і поговорити конкретно з ним.
Що сімʼя - то добре, але … і розказати всі свої але. Запитати, як він бачить фінансову модель сімʼї і т.п.
Це важко почати розмову. Але треба. З власного досвіду кажу
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
так,важко. але прийдеться.
НичеНипанимаю• 25 сентября 2023
Ну судячи з усього, він розраховує що вам його мама замість дитини буде - разом житимете, разом доглядатимете, разом вкладатиметеся.
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Мама живе окремо і разом з нею жити ніхто не буде. Але в чужих мамів я теж не вкладатимусь. Зп чоловіка це загальна. А моя зп це моя. Плюс я маю дитину.тому мені є на кого витрачатися. І я маю ще своїх батьків якщо шо
НичеНипанимаю• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
ну да, він же тільки штампу і чекає щоб покинути маму і почати витрачати свою ЗП на вас
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Так він з нею не живе. Вона на іншому кінці України. А от витрати на неї шалені