Котомафия• 25 сентября 2023

Чоловік в постійних боргах

Ситуація така. Зустрічаюся з мужчиною вже до року (9 міс). Увесь цей час фінансовий стан в нього був не дуже. Як людина він хороша. Але. ..Його фінанси співають романси. Нам вже за 43. І він почав казати,що до року ще позустрічаємося,а далі треба з*з´їжджатися. Увесь цей час я знала,що зп в нього не дуже, казав що в 2022 р зменшили на третину,бо в багатьох так..Ну сьогодні так,а через півроку може бути краще. Тим більше мужчина не дурний. Декілька тижнів назад я дізналася ,що він ,маючи невелику зп, оплачує матері щороку якісь реабілітації, стоматологів і т.д. Тобто людина живе в постійних боргах. Гроші в мене він не просить. Але ніякої допомоги чи чогось такого суттєвого за рік від мужчини,який хоче сім*ю, я не бачила, хоч показати,що готовий витрачатися...Мама то святе, але жити у вічних боргах я не готова. З такими витратами заробляти йому треба у 5 разів більше. Знаю,що взяв кредит в березні і в жовтні лише буде кінець ( пів зп виплачує кредит,а на іншу половину якось живе). Про маму правда,бо двічі на рік мати приїжджає в місто на лікування. Тепер зрозуміла,чому не купує собі нового взуття,обновок. Ходить як чорт зна хто. ВІн дуже відповідальний, не мамин синок,але вважає,що матері зобов*язаний все. ..В наступному році буде те саме- реабілітація мами. Він живе скромно,ніяких зайвих витрат. Пару букетиків за увесь рік скромних., ніяких троянд ,ресторанів і ін..Оце сиджу і думаю,а для чого воно мені? Якщо зустрічатися для сексу- можна закрити очі.Але він хоче сім*ю і навіть штамп. А я вже нічого не хочу. Бо це це гірше як аліменти. Суми стартують від 40-50 тис грн . І вище. Виходить,що мужчина 7-8 міс з року сидить у боргах і відмовляє собі у всьому. Я вже навіть почала сама ходити в кіно. Мовчки купила і пішла і навіть не кажу йому.
До 2022 р було легше,бо зп трохи була більша ,та й ціни інші. Реабілітація вже йде 5 років
НичеНипанимаю• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Так він з нею не живе. Вона на іншому кінці України. А от витрати на неї шалені
ну і що це змінює?
вона живе коремо поки в стані про себе піклуватися.
ну і навіть якщо не думати про цей пункт, то з чого ви взяли що він згоден з тим щоб його ЗП була вашою загальною, а маму побоку?
Ви з ним це взагалі обговорювали?
Непозбувна Бентега• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Мама живе окремо і разом з нею жити ніхто не буде. Але в чужих мамів я теж не вкладатимусь. Зп чоловіка це загальна. А моя зп це моя. Плюс я маю дитину.тому мені є на кого витрачатися. І я маю ще своїх батьків якщо шо
То есть Вы хотите сесть на содержание ?
Как его зарплата может быть Вашей, если есть расходы на маму ?
автор Котомафия • 25 сентября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
То есть Вы хотите сесть на содержание ?
Я не грворила что я хочу сесть. Я всегда работаю. Но и кормить я не буду за свою зп, когда всю зп он отнесет в банк для покрытия долгов.
Непозбувна Бентега• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Что Вы к нему прицепились ?
автор Котомафия • 25 сентября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Что Вы к нему прицепились ?
Это он ко мне прицепился.сег.6 раз звонил.я ни разу
Непозбувна Бентега• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Ни чуств, ни уважения. А какой семье может быть речь ?
Отпустите мужчину.
Ждун с Нибиру• 25 сентября 2023
Ответ дляsecam
Жалко чоловіка. Відповідальна людина. А Ви всі кажите біжіть... А що в грошах щастя. Страшно читать Ваші відгуки. Які Ви страшні істоти жінки...
Жінки то такі тварини, що все привʼяжуть до грошей 😒
Все буде• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
так,важко. але прийдеться.
Нічого важкого, видихайте, ви це робите для свого блага, і щоб там не вийшло далі, значить так треба.
Перше питання, яка у тебе зп?
2 - який у нас бюджет, тобто спільній чи окремий?
3- Якою сумою(однаковою) і як часто допомагаємо батьками, твоїм і моїм?
4- Потреби моєї дитини на мені чи на нас?
5- Моя квартира, наприклад сдача під оренду, кошти- мої, наші?
6- Спільні покупки, глобальні речі, авто, відпустка, болячки, сезонний одяг для всіх, тощо?
Незнакомлюся• 26 сентября 2023
Ответ дляsecam
Пересеклись несколько лет назад с одноклассником. Рассказал свою историю. Женился, ждали ребёнка. Ребёнок родился с проблемой по здоровью. Денег на нормальную реабилитацию не было, сын умер. Были бы - все с ним было бы в порядке. Но увы. Из-за этого разладились отношения с женой и они развелись. После этого он несколько лет пахал не покладая рук, организовал свою ремонтную бригаду, чтобы больше никогда не проживать такого ада.

У знакомого малой с аутизмом. Долгое время не было денег на врачей, а когда-таки начал зарабатывать лучше, обследовали ребёнка, сделали ему операцию (думали, причина в физиологии у него) - выяснили, что дело в аутизме. А теперь очень важное время упущено для формирования мозга ребёнка (ему 6 лет), когда надо было усиленно коррекцией заниматься.

И таких историй… Но не в деньгах счастье, конечно.
Незнакомлюся• 26 сентября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
«Жінки - то такі тварини», которые в первую очередь отвечают за здоровье и благополучие детей и семьи. И без финансовой защищённости, увы, как решать обычные даже насущные проблемы в материальном мире (кого устраивает «все сама» - это отдельная история со своими психологическими причинами)? Если ты не чувствуешь в мужчине опоры и защиты, будешь ли его бессознательно уважать и хотеть как мужчину?

Я внизу две истории описала. Их вагон и маленькая тележка. Вы бы на месте тех женщин, конечно, не были бы «тварюкой». Было бы достаточно денег - все сложилось бы у них по-другому.
AmazingLady• 28 сентября 2023
Та вы шо, помню тут много тем где женщины с кучей проблем лезут в новые отношения...аишо ж такое, двойные стандарты во всей красе? То есть малонакомый мужик счастлив решать чужие проблемы а баба сразу в кусты?
AmazingLady• 28 сентября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Мало того, мужчинка ж не зря шарманку о совместном проживании завел. А чтобы автор помогала ему решать его финансовые проблемы. Чем его просто потрахушки не устраивают?
И делать женщину в этой ситуации виноватой, просто манипуляция мелкая
А женщинка которая готова повесить себя, ребенка и мало ли кого ещё при знакомстве ок?
shandy10• 28 сентября 2023
У мене нинішній чоловік так вийшло що мама тоже тягнула з нього все а тут в нього дівчина з´явилася і при надії від нього, мама відпала але по цей день мене ненавидить бо її фінансовий потік прикрився. Але в чоловіка є тепер його власні діти і що там мама хоче більше його не цікавить. А от у вас коли чоловік вже повністю сформований і до кінця вирішив тягнути маму то тут сумніваюся що він змінить рішення а так дійсно вдвох жити то виграє тільки він і його мама
Кукусик• 28 сентября 2023
Ответ дляНеваляшкина
Ну так отож. Если Вы уже сейчас втихаря ходите в кино и ездите сами на отдых, то дальше будет только хуже и смысл с того брака? Так можно и дальше встречаться, зачем жить вместе и создавать семью?
Скоріше мама хоче онуків то він і хоче її порадувати
Кукусик• 28 сентября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ті хто так не думає з часом розуміє коли лишиться без грошей з дітьми на руках і без майбутнього. Не треба говорити що чоловік не має утримувати сім´ю