Катастрофа• 25 сентября 2023
Плиміник чоловіка приставав до мене
Плиміник чоловіка бачив мене перший раз. Він прийшов у відпустку з передової, зайшов в гості під градусом. Присіли за стіл, не вигоняти людину, а тут починає приставати, знаючи, що я дружина дядьки....жах посиділи трохи, я сказала чоловікові свому, що нехай відвезе його додому....Той був бухий, але приставав коли чоловік відходив ( за водою солодкою на кухню, а потім каже хочу курити...дядько поїдь за сигаретами....щоб тільки вийшов з дому) Це родич, трохи хворий виходить...а скільки таких ситуацвй може бути взагалі...я не себе маю на увазі
Домовенок Кузя• 25 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
а вы что?
А она сказала мужу что хочет подснежников , раз за сигаретами едет пусть букетик захватит.
Катастрофа
• 25 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
а вы что?
А з розказа незрозуміло? Відвіз чоловвк додому ....
Катастрофа
• 25 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Плиміник. Прикольное имя.
Це не ім´я... племіник. .так вам зрозуміло
Катастрофа
• 25 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
нет не понятно, он столько раз к вам приставал судя из рассказа, что у вас там прям игра какая-та. Я б сразу въебалаба чем-то и муж бы еще подсрачами выгнал такого родыча
Ні, я такого розкладу не хочу в родині...виж не знаєте, що у нього в голові ...
Море_море_я_скучаю• 25 сентября 2023
Ответ дляКатастрофа
Може племінник? А не племіник.
дамаБезСобачки• 25 сентября 2023
Ответ дляКатастрофа
А розказ то шо таке?
Пез Году Неделя• 25 сентября 2023
Я не прямо... но як де очі ріже. От чим люди в школі займаються 11 років? Це просто страх. Навіть просто там сидіти і нічого не робити,ні уроків нічогісінько. Но в елеметарних словах такі помилки
Головний кошак• 25 сентября 2023
Ответ дляКатастрофа
Племінник
дамаБезСобачки• 25 сентября 2023
Я зрозуміла, що в розказі акцент на те, що плиміник з передової, хворий і таких постраждалих, як автор ще має бути дуже багато
Головний кошак• 25 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
А розказ то шо таке?
Це прізвище. Плиміник Розказ.
Катастрофа
• 25 сентября 2023
Ответ дляВсе до блиску
А скільки племіннику та Вам років?
40 років
дамаБезСобачки• 25 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Це прізвище. Плиміник Розказ.
Страшно уявити, як його по батькові
Катастрофа
• 25 сентября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Симпатичный хоть?
Це не має значення
Катастрофа
• 25 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Саме це мала на увазі, дякую
Менее Более• 25 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Плиміник. Прикольное имя.
Утащила собі до обраного.
Плиміник це вже не лош, а на оба рот.
Менее Более• 25 сентября 2023
Ответ дляКатастрофа
В мене т9 править вашого плиміника на племінника.
Доводиться гвалтувати його щоб так написати.
Як вам це вдається???
Ви в якому класі?
Як вам це вдається???
Ви в якому класі?
Пез Году Неделя• 25 сентября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Симпатичный хоть?
Сумніваюсь. Аби красунчик симпатичний,то автор би жартома повідбивалася, позакатувала б очі,побідкалась би про солодкий грішок в родині і тд, а не гнівну темку створила.
парИла я парИла• 25 сентября 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Автор тролль)