Дама с заначкой• 25 сентября 2023

Як розрізнити чи дають мені реквізити ФОП, чи просто ІБАН фіз особи?

Зіштовхнулася з тим, що в ІГ надають замість реквізитів ФОП Ібан звичайної монокартки.
Що такого має бути в реквізитиах ФОП, щоб відрізнити від просто ІВАN? ЄДРПОУ?
Сладко-соленая• 25 сентября 2023
Номер рахунку
2600 фоп

ДваДваВісім• 25 сентября 2023
Ніяк айбан він і є айбан
автор Дама с заначкой • 25 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
Номер рахунку
2600 фоп
2600 бачила лише у ПБ.
у ФОПів не зустрічала.
Дивлюся що ЄДРПОУ і в мене є як у фіз особи(
Баррикадница• 25 сентября 2023
В Приват24 если счет ФОП, это указано в строке получатель
Сладко-соленая• 25 сентября 2023
Ответ дляДама с заначкой
Да ваш інн номер
Якщо організація то там 8 чисел
Витворунка• 25 сентября 2023
Реквизиты вы не отличите никак. Проверяйте по ИНН на сайте Минюста.
Репетиторша• 25 сентября 2023
якщо це фоп, то ви побачите
або фізичну особу побачите
все просто
Ответ дляБаррикадница
Але це не у всіх вказано. Інколи вносиш ІБАН, а там пусті поля, ніц не підтягується. І незрозуміло чи то ФОП, чи то власна картка людини..

Жирафовое варьенье• 25 сентября 2023
Ответ дляДама с заначкой
2600 бачила лише у ПБ.
у ФОПів не зустрічала.
Не только. У юр лиц в любом банке 2600, думаю у ФЛП так же. А вообще - загуглите по ипн
оксюморон• 25 сентября 2023
Якщо у вас також моно, то після того, як забʼєте iban, у вас у вікні отримувача буде щось типу ’Отримувач ФОП Іванов Іван Іванович’ + віконце для вводу призначення.
Кондуктор трамвая• 25 сентября 2023
А какая разница?
Бутерброд з ікрою• 25 сентября 2023
Ответ дляДама с заначкой
Просите вытяг з едр.
Я всегда прошу или сама формирую.
Плюс прошу счёт выставлять, а в счёте чтобы было указано, что это ФОП выставляет
Бутерброд з ікрою• 25 сентября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А какая разница?
Если с юр лица оплатить на счёт обычного физика, то надо уплатить налоги 19,5%+ отобразить его в отчёте
Ответ дляоксюморон
це якщо у ФОП рахунок теж в монобанку?
Ответ дляКондуктор трамвая
А какая разница?
вам нема різниці при купівлі оплачувати на ФОП чи на картку фіз особи?
я Кукарача• 25 сентября 2023
вот структура ібана .
после 6 значного кода банка идет номер рассчетного счета . рн дрлжен начинаться на 2600..
оксюморон• 25 сентября 2023
Ответ дляДама с заначкой
це якщо у ФОП рахунок теж в монобанку?
Так, ось вам приклад. Я як колишній ФОП не давала б при існуючому ФОПі звичайну картку, але хто зна як робить цей продавець.
IRINA2906• 25 сентября 2023
У фіз осіб рахунок 2620,в юр осіб 2600.
фоп відноситься до юр.
Працюю в банку. Відкриваю такі рахунки юр особам.

Гірчинка• 25 сентября 2023
Ответ дляДама с заначкой
2600 бачила лише у ПБ.
у ФОПів не зустрічала.
Плохо смотрели, значит.
Гірчинка• 25 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
Да ваш інн номер
Якщо організація то там 8 чисел
У ФОПа 10.
Сладко-соленая• 25 сентября 2023
Ответ дляГірчинка
У ФОПа 10.
Ну да. Це ж інн
Котомафия• 25 сентября 2023
расскажу прикол.
заказываю я значит сегодня морепродукты в интернет-магазине.
и бац, мне дают карту физлица.
я такая - вы фоп? где реквизиты фоп?
в ответ ушел он в туман.

сорян, но морепродукты это такая стремная вещь, что травануться запросто, а ответственности этот чувак или чувиха с картой физлица никакой нести не будет.

заказ конечно был отменен. я принципиально не плачу за товары если это какие то левые карты, а не фоп.
автор Дама с заначкой • 26 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
расскажу прикол.
и бац, мне дают карту физлица.
я такая - вы фоп? где реквизиты фоп?
в ответ ушел он в туман.

А мене більше лякає передоплата на картку коли людина представлена виключно в ІГ.
І часто так обурюються - ви що, думаєте що я злодій?!!
Ні блін, ти справді вважаєш що я переведу кілька тисяч на картку незнайомої мені людини і навіть не поцікавлюся гарантіями?
ЕлькиПальки• 26 сентября 2023
Ответ дляДама с заначкой
це якщо у ФОП рахунок теж в монобанку?
Не обязательно. Вчера платила на счёт фоп в Райфайзен банке. Моно тоже подтянул в получателя ’ФОП ФИО’.
Котомафия• 26 сентября 2023
Ответ дляДама с заначкой
я покупала чуть ранее сыры от крафтовой сыроварни в инста. все ок. оплата на фоп. все четко, термоупаковка, все дела.
я Кукарача• 26 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
расскажу прикол.
и бац, мне дают карту физлица.
я такая - вы фоп? где реквизиты фоп?
в ответ ушел он в туман.

а вы, которая заказывает не пойми что и где молодец? такие вещи надо брать в магазинах с холодильниками.