ЗабежАЛОЧКА• 26 сентября 2023

Наскільки Ви можете впливати на життя?

Своє та сім´ї. Близьких людей та тваринок.
Ви впевнені в майбутньому?
Що Ви та усі не захворіють?
Що буде достатньо грошей?
Що не трапиться нічого непередбаченого?

Можете планувати щось?
Що робите, коли все не так?
Якщо люди ведуть себе непередбачувано та незрозуміло?

Буває в Вас відчуття безпомічності та безнадії? Злтесь на життя, себе та оточуючих?
Що робите з цим?
дама_из_декрета• 26 сентября 2023
Постоянно чувство беспомощности и нет уверенности в будущем. Поэтому депрессия, угнетенное состояние, плохой сон...

Обстановщица• 26 сентября 2023
Все нормально
Lysiiiiii• 26 сентября 2023
Все планую, за все думаю. Впевненна в собі, впевненна у майбутньому. Здоровʼя може підкосити в будь який момент, але я займаюся спортом Намагаюся нормально харчуватися, тому надіюсь проживу довге і щасливе життя.
Звісно ніхто не застрахований від якоїсь хвороби, але що не жити тоді?
автор ЗабежАЛОЧКА • 26 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Не було такого, що не могли жити як хотіли, тому що зовнішні обставини обмежували вибір?
Lysiiiiii• 26 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Дуже короткостроково, я легка на підйом, якщо щось не подобається - міняю. Зараз є обставина яку я не можу змінити, але я надіюсь це тимчасово, загалом задоволена своїм станом і життям яке я творю.
Крайня невістка• 26 сентября 2023
Уверенности нет, конечно. Но есть надежда. Только за счёт нее и живу. Стараюсь находить радости и приятности в мелочах. Как раз именно потому, что знаю, что завтра такой возможности может и не быть. А может и самого ’завтра’ не быть. Планирую что-либо только на самые короткие сроки.
автор ЗабежАЛОЧКА • 26 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Вам повезло у житті. Буває по різному.
Lysiiiiii• 26 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Як саме можуть зовнішні обставини впливати? Війна? Так вона у багатьох? Здоровʼя? Так воно у багатьох не дуже….
Що саме на вас впливає, що у вас такий стан пригнічений?
Lysiiiiii• 26 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вам повезло у житті. Буває по різному.
В сенсі повезло? Як повезло? Я сама зробила своє життя, бо воно моє. Мені нічого легко не давалося- нічого

автор ЗабежАЛОЧКА • 26 сентября 2023
Ответ дляКрайня невістка
В мене є декілька планів, тому що я не можу передбачати розвиток подій у майбутньому.
Декілька варіантів майбутнього в голові. Але вони відносно позитивні, не хочу думати про щось погане.

Як вважаєте - думки матеріальні і тому треба планувати добре та приємне?
Царевна_несушка• 26 сентября 2023
Зараз не можу одне зрозуміти, що ми вдвох з чоловіком почали сваритися останній рік, до цього ніколи не було такого, і все із за грошей, вірніше, їх нестачі. Ледве можемо прокормити себе та дітей. Обоє працюємо, але я вже набралася кредитних коштів,на їжу і ліки. Ось якось треба б навчитися впливати на це.
Lysiiiiii• 26 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА

Я вважаю що потрібно робити щось для того щоб мрії стали не тільки мріями. Я вважаю що нікому в житті не повезло, що всі в однакових умовах.,всі люди у кого є дві руки і дві ноги в однакових умовах.
Царевна_несушка• 26 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА

Так, думки матеріальні,думаючи про погане, ми притягуємо собі таке. Тож ви добре робите, що плануєте майбутнє
автор ЗабежАЛОЧКА • 26 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Здоров´є своє та близьких. Війна, малі зарплати зараз. Я зараз дуже обмежена в виборі. Можу жити тільки так, як живу. Але хочу іншого кращего життя.
автор ЗабежАЛОЧКА • 26 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Тому що у Вас були можливості та ресурси.
автор ЗабежАЛОЧКА • 26 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Теж не вистачає. Але ще із-за проблем зі здоров´ям в сім´ї. Працюємо, крім дітей та пенсіонерів, звісно. Дивуюсь, що богатьом тут вистачає.
автор ЗабежАЛОЧКА • 26 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Ні, про умови це не вірно. В усіх різні умови та можливості.
Lysiiiiii• 26 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Добре, я вас зрозуміла.
Це дуже схоже на лінь і не бажання змінювати щось у житті.
Ми з вами не зрозуміємо одна одну. Після того яке я мала життя і як я його змінила , мені важко зрозуміти чому люди не хочуть щось змінювати і не бажають кращого життя для себе в першу чергу.
Lysiiiiii• 26 сентября 2023
Автор, скажіть мені що у вас складніше життя і менше можливостей ніж у мене? Я з багатодітної сімʼї, до 20 років крім худоби і городів нічого не бачила. Перша робота моя- прибиральниця, зараз я вчу мови іспанську і Анг, трохи польську. мені майже 41. працюю в ІТ, до цього працювала на керівних посадах. Мені ніхто нічого не давав у житті) на утримані були бабуся , яка нещодавно померла у віці 97 років, зараз мама якій майже 80. Донька у віці 2 років перенесла надскладну операцію. Чоловік інвалід, ветеран війни, який має купу нагород, але лікуємо його не безкоштовно)
Розкажіть мені, що вам заважає рухатися і розвиватися?

автор ЗабежАЛОЧКА • 26 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Добре, я вас зрозуміла.
Тобто Ви не розумієте, якщо люди хочуть, але не можуть щось змінити?
Lysiiiiii• 26 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Звісно і не зрозумію. Не через те що я погана ви хороша, чи навпаки. Люди не змінюють щось бо не хочуть. Крапка.
автор ЗабежАЛОЧКА • 26 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Не згодна з Вами. І Ви розповіли про складності, але не вказали обставини, які Вам допомогали, вважаю.
Lysiiiiii• 26 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я сама собі допомагала і допомагаю. Мій характер, моє почуття гідності до себе, моє бажання не жити так як більшість з мого оточення. Ви так і не відповіли на моє питання, що вас тримає розвиватися і рухатися? Що вас змушує не мінятися в житті?
автор ЗабежАЛОЧКА • 26 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Наприклад, я маю вищу освіту, но через перерву в роботі можу претендувати тільки на некваліфіковану роботу зараз. Зарплата на таких роботах мала, а зараз вчитись платно не можу, бо є більш первостепенні потреби. Якщо не вчитись, на іншу роботу не візьмуть.
Lysiiiiii• 26 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я маю три виші і у 39 пішла вчити мови і змінила професію, яка не відповідає моїм освітам. Всі освіти сама собі оплачувала, ніхто нічого не дав мені.
Автор, гарного дня вам.
У мене нажаль немає часу більше.
Я просто хочу сказати що у деяких і освіти вищої немає, але вони шукають себе і пробиваються і не лінуються)
Всього найкращого ❤️
Бавовна• 26 сентября 2023
Я в Украине, постоянно такое чувство. Но и не удивительно. У нас никогда не было стабильности, никогда не было никаких соцгарантий и не было чувства защищенности. А сейчас вообще война, на каждом углу кричат, что все будут воевать, теперь даже нет чувства, что ты сам себе принадлежишь, нет чувства что можешь сам распоряжаться своей жизнью. Сплошной стресс и тревожность
Seehund• 26 сентября 2023
Я приняла, что от меня ничего не зависит. Пытаюсь строить новую жизнь.
автор ЗабежАЛОЧКА • 26 сентября 2023
Ответ дляSeehund
Вірніше залежить, але не все.
І у кожної людини умови та можливості різні.
Трусиковед• 26 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вам повезло у житті. Буває по різному.
Дуже зручно все списати на ’повезло’. Що ви взагалі знаєте про людину шоб ставити кліше
Seehund• 26 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вірніше залежить, але не все.
Мои условия - завод, на котором я работала уничтожен, город сильно разрушен, в оккупации. На последние деньги уехала в чужую страну, где мое образование ничего не стоит. Сейчас учусь, пытаюсь что-то упорядочить.