ЗабежАЛОЧКА• 26 сентября 2023

Наскільки Ви можете впливати на життя?

Своє та сім´ї. Близьких людей та тваринок.
Ви впевнені в майбутньому?
Що Ви та усі не захворіють?
Що буде достатньо грошей?
Що не трапиться нічого непередбаченого?

Можете планувати щось?
Що робите, коли все не так?
Якщо люди ведуть себе непередбачувано та незрозуміло?

Буває в Вас відчуття безпомічності та безнадії? Злтесь на життя, себе та оточуючих?
Що робите з цим?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 26 сентября 2023
треба намагатися заробляти нормально и і мати можливість працювати з будь-якої точки, ось до цього йду, будуть гроші- буде на лікування, і буде спокій всередині за майбутнє, як показав ковід і війна - це найважливіше

Області пітьми• 26 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Добре, я вас зрозуміла.
Це дуже схоже на лінь і не бажання змінювати щось у житті.
Ми з вами не зрозуміємо одна одну. Після того яке я мала життя і як я його змінила , мені важко зрозуміти чому люди не хочуть щось змінювати і не бажають кращого життя для себе в першу чергу.
поділяться секретом успіху
Розбещена цяточка• 26 сентября 2023
Жодна людина не може контролювати усе, що ви описали, і я звичайно ж також.
Але можна по-різному діяти в тих обставинах, що склалися. До прикладу, у мене знайома з підозрою на рак боялася йти на обстеження, бо раптом щось знайдуть, раптом знадобляться великі гроші, яких нема. І як наслідок - втратила дорогоцінний час коли усе можна було вирішити з найменшими втратами(.
Або інший приклад. Є жінки, які незадоволені своєю вагою, але заняття спортом/зміни у харчуванні відкладають, бо нема часу, грошей. В той час, коли хтось в ідентичних обставинах займається вдома по ютубу і запікає м´ясо шматком замість ковбаси.
Я за те, щоб робити те, що можеш в тих обставинах, які склалися. Гарантій це звичайно ж не дає, але шанси на вдалу розв´язку це точно підвищує.
Царевна_несушка• 26 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Я знаю людей в такой же ситуации и там где лечение стоит десятки тыс грн в мес, а то и сотни (моноклональные антитела, биологические препараты). Люди выехали в Польшу, Германию, Чехию и абсолютно бесплатно получают самое современное лечение, о котором тут и мечтать не могли
Я звідти повернулася, ніякого лікування не отримувала. Ще й лікар поляк казав, чого це у Вас тиск високий, Ви що, ліки не приймаєте?
Крайня невістка• 26 сентября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
В мене є декілька планів, тому що я не можу передбачати розвиток подій у майбутньому.
Декілька варіантів майбутнього в голові. Але вони відносно позитивні, не хочу думати про щось погане.

Як вважаєте - думки матеріальні і тому треба планувати добре та приємне?
Нет, я не верю в то, что мысли материальны. Иначе у всех нас жизнь сложилась бы совсем иначе.
Но мыслить позитивно нужно. Чтоб не впасть в депрессию и не сойти с ума.
Бяки-козяки• 27 сентября 2023
Я вас впізнала по відповідях Life is beautiful