НатаМамаСони• 26 сентября 2023

Виплати на дитину в Польщі

Дівчатка, підкажіть. Я народила дитину в Польщі і отримую 1000 злотих від MOPS і 500 від ZUS. Чи можу я оформити якісь виплати в Україні? Я ходила в Польщі до правніка, він сказав, що якщо це не виплата пов’язана з моєю тимчасовою непрацездатністю, то ці виплати не конфліктують. Тобто, можна оформити виплату на 4 дитину в Україні . Але він був не впевнений… я теж. Хочу щоб все було згідно закону.
Max12• 26 сентября 2023
Можно. Вы готовы приехать для оформления в Украину?
автор НатаМамаСони • 26 сентября 2023
Ответ дляMax12
Я вже в Україні на 2 тижні. Але при оформленні 1000, я наче якусь бумажку підписувала, що не отримую на дитину коштів на тер. України… от і переживаю
margaritavoronina1• 26 сентября 2023
Зайдіть в соцзахист чи як та контора називається,яка виплачує і там подайте заяву-да-да,ні-ні, за спрос не б´ють
nata.ant• 26 сентября 2023
Ответ дляНатаМамаСони
Ну раніше,можна було оформлювати,а зараз якщо ви отримуєте в Україні виплати,то в Польщі вам можуть не надати їх
автор НатаМамаСони • 26 сентября 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Я переживаю що в Україні дадуть, а в Польщі скажуть все повернути назад… за 11 місяців
Janeke_in_UA• 26 сентября 2023
Да, можно. Но надо ехать и в Украине подавать.
tirin• 26 сентября 2023
Ответ дляНатаМамаСони
Напишите мейл в MOPS и спросите, есть ли ограничения по получению пособий в Украине.
L-i-s-a-92af• 26 сентября 2023
Думаю,що 860грн/ міс+пакунок малюка можна оформити
nata.ant• 26 сентября 2023
Ответ дляНатаМамаСони
Повернути ні,а ось нові виплати можуть вже не нароховувати, взнайте в мопсі,хоча і там багато некомпетентних працівників
anonimka_911• 26 сентября 2023
Ответ дляMax12
Я н куда не приезжала, отправила письмом заявление и копию свидетельства с переводом, мне все начислили. И 500 зл не конфликтуют,это совсем другое.
anonimka_911• 26 сентября 2023
Ответ дляНатаМамаСони
Вот про 1000 зл ничего не знаю. А 500 не конфликтуют.
anonimka_911• 26 сентября 2023
Ответ дляJaneke_in_UA
Нет,не надо ехать.
автор НатаМамаСони • 26 сентября 2023
Ответ дляanonimka_911
1000 платить мопс всім дітям до року
автор НатаМамаСони • 26 сентября 2023
Ответ дляnata.ant
Вони нічого не знають
okioki• 26 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вообще-то за четвертого ребёнка в Украине платят около 2700 грн до 6 лет+860 грн до трёх лет.
anonimka_911• 26 сентября 2023
Ответ дляНатаМамаСони
1000 платить мопс всім дітям до року
Там от дохода зависит,если выше какой-то суммы то не положено или больше 2х детей,уже не помню. Но,мне не положено было.
автор НатаМамаСони • 26 сентября 2023
Ответ дляanonimka_911
Цю виплату всім платять не залежно від доходу. А одноразово 1000 залежно від доходу і яїї не оформлювала теж
автор НатаМамаСони • 26 сентября 2023
Ответ дляokioki
Дякую, я і не знала😁
vetlanochka• 26 сентября 2023
Ответ дляНатаМамаСони
Звісно можете, і не тільки ви, а ще чоловік або бабуся.
Гляньте в Дії можно оформити.
У вас свідоцтво о народженні українське чи польске?
L-i-s-a-92af• 26 сентября 2023
Ответ дляokioki
Ок,значит столько
автор НатаМамаСони • 26 сентября 2023
Ответ дляvetlanochka
Гляньте в Дії можно оформити.
Польське, з перекладом. Сказали що тільки таке буде. Його не змінюють.
vetlanochka• 26 сентября 2023
Ответ дляНатаМамаСони
Просто йдіть в наше і оформлюйте, в нас чоловік отримує на дитину ці віплати.
L-i-s-a-92af• 26 сентября 2023
Ответ дляokioki
2100+860!
У вас ошибочные цифры
TaFo• 26 сентября 2023
Ответ дляНатаМамаСони
а что вы хотите оформить в Украине? послеродовые? так это те же самые, что и в Польше. ваши декретные. если будет обмен информацией между реестрами, вы ж все ЗУСу вернете
TaFo• 26 сентября 2023
Ответ дляnata.ant
не пишите, если не знаете. Аж бегом они пишут письма на возвврат
TaFo• 26 сентября 2023
Ответ дляНатаМамаСони
1000 платить мопс всім дітям до року
вопрос о том, что именно это за выплата. нельзя выплату с одним и тем же назначением получать в двух странах.
Janeke_in_UA• 26 сентября 2023
Ответ дляanonimka_911
Нет,не надо ехать.
Мои родные ездили, надо было зарегистрировать место жительства, я так поняла, что в этом загвоздка была. Но быстро оформили.
ElenaMari• 26 сентября 2023
Ответ дляНатаМамаСони
Какая вы патриотка, как война бегом, как за деньгами обратно бегом)))
ElenaMari• 26 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Те кто многодетный за 860 гр глотку перегрызут, они его и одиночки, стараются с мужьями не расписываться
nata.ant• 26 сентября 2023
Ответ дляTaFo
Ви не розбираєтимя,але пишите.) на момент подачі внеску,автор в Україні нічого не отримувала,тому і повертати нічого не треба буде,як в Україні почне отримувати,то це вже інше питання