Любительница• 26 сентября 2023
мужчина сказал, что я зря парюсь
ситуация, его друг позвал встретиться (он со своей девушкой был), я не готова была сказала:дай мне собраться и тогда, его друг ехидно в трубку сказал -"а без нее не можешь встретиться никак?" он -"нет конечно ,она не отпустит меня самого" ,тот-"о друг сочувствую тебе" и это же он при своей девушке это все в трубку говорил у нас потом был из-за этого скандал, я ему-"ты забыл, что мы пережили что ли?" ,он мне заряжает-"я уверен, что даже если ей об этом рассказать ей (это он о девушке друга) то она бы не увидела в этом ничего такого, это чисто твои заскоки"
Вы не поддерживали бы девушку в таком случае из солидарности,как девушка?
ПультОт_БМВ• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Он трахал другою бабу парально со мною и не сразу сознался в том
Боже, як він бідний це пережив?!
Кукусикиииииии• 26 сентября 2023
Автор, Вы жалкая.
Пока Вы этого не поймете, дела не будет.
Вы не будете ни хорошей женой, ни матерью, ни человеком, с которым Вам самой комфортно находиться.
Рассматривайте друга и его девушку как зеркало, в котором отражаетесь жалкая истеричная Вы.
Увидьте это и начинайте себе помогать
Любительница
• 26 сентября 2023
Ответ дляТоска в носках
у меня была подруга, тоже часто не понимала что она говорит, пишет.. иногда как шифрами даже. Непонятно она так смеется или сейчас заплачет. В общем там жуть какая каша в голове, как выяснилось уже потом. И вот она тоже держится за яйца мужа, боится отпустить. Но это только один из ее загонов
И обычно у таких людей бардак в доме) автор, у Вас дома чистота?
Так,дуже люблю чистоту
Любительница
• 26 сентября 2023
Ответ дляИщу-брожу
Мені вас жалко. Ця ревність та підозра вас саму зжирає та руйнує. Ви маніпулюєте минулим і тиснете на свого партнера, заганяєте його в кут і з насолодою нагадуєте ’ти что забіл, что ми пєрєжилі?’
Це муки жити для вас, і муки для вашого партнера. Вам вірно написали, це хвороба, хвороба психологічна.
Як називається?
Шиза?
Невгамовна шахиня• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Він не хоче іти,це його ініціатива зберегти відносини
До чого тут він, якщо не комфортно вам, і ви продовжуєте вдвох в цьому варитись.
Або відпускайте або робіть з цим щось
Любительница
• 26 сентября 2023
Ответ дляИМХОля
не стоит это делать часто. но нужно сказать один раз но жестко, чтобы он понял что больше вы такого терпеть не будете. все ваши истерики сейчас воспринимаются им как -переживешь, да больно, но ничего страшного
Згодна,я до того,як про цей епізод дізналась,то говорила йому ,що зрада саме фізична це буде крапка для мене, навіть , якщо вже будуть діти,а він так байдуже на мої слова відреагував тоді
Баба на горошині• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Чому до мене ?
Ми тоді вже спали із ним
Автор, я например, не считаю это изменой.
Или до секса он вам обещание давал и вы договорились, что уже вместе, как пара?
Любительница
• 26 сентября 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Автор, коли ти молодий, вільний, не обтяжений дітьми і сімʼєю то хочеться робити різні шалені дії. Ти не думаєш сильно про наслідки бо сімейні відносини то щось інше не повʼязане з легким холостяцьким життям. Багато хто мав в такій період відносини більше чим з одним партнером. І в мене таке було. Це як екстрім, гормони бурлять, по приколу, випендриться перед друзями і собі поставити галочку що я краса і так можу. Але в один прекрасний момент ти розумієш що лише одну людину ти по справжньому любиш і вже не хочеться цього всього водовороту пригод. Судячи по з ваших коментів чоловік розірвав відносини з другою дівчиною і вибрав вас. Захотів зупинитись і створити родину саме з вами. Любити і піклуватися саме про вас. І враховуючи, що мінімум 3 роки ви капаєте йому на мізки про його минуле і він ще з вами, то його почуття досить сильні. Щоб полегшити свою біль вам потрібно прийняти факт що він не сприймав серйозно ні відносини з вами ні з тою дівчиною. Він не знав що саме ви станете його дружиною і тому так легковажно зраджував. Прийміть це як його досвід, адже ж і ви, можливо, колись робили речі які не прийнятні з моральної, етичної точки зору.
Що до відповіді вашого чоловіка. Нічого страшного я не побачила. Друг підколов друга той відповів в такій же манері. Тим паче якщо всі знають про ваш тотальний контроль і ви сама свідомо це робите то чого на це ображатись? Спробуйте не циклитись на майбутнє, дівіться на його відношення до вас зараз
Дякую!
В чомусь я згодна з вами,а в чомусь не дуже, наприклад, якщо він порвав з тією дівчиною,то чому продовжував з нею спілкування та їй відповідати на смс?
Щодо почуттів їх немає,він не хоче розходитися зі мною виключно через дитину,так як в нас налагоджений побут,а інакше йому доведеться витрачатися на няню дитині у випадку , якщо ми розійшлися би,він мені навіть ніколи квітів не дарує про що ви
Йому на той момент було 30,а мені 18 хто із нас молодий?
Та чому я не гуляла тоді,бо він сказав,щоб я немала ні з ким окрім нього сексу більше тоді і взагалі вимагав від мене вірності тоді...
Щодо друзів,думаєте він вихвалявся перед друзями ,що ’мов я двох трахав,вчора одна , сьогодні інша!’ Ну тоді ще більш гадко тому що майже зі всіма його друзями я вже знайома давно,і уявляю ,що вони про мене думають тоді ...
Любительница
• 26 сентября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
вы можете себя сами обеспечить? зачем ковыряетесь в этом дерьме, когда он с ней спал 5 лет спустя? почему я в это не верю?
Не можу
Любительница
• 26 сентября 2023
Ответ дляБутерброд и я
І що? Можливо для нього у вас ще не було відносин. Ні для мене це не зрада
Для вас ні,для мене так
Любительница
• 26 сентября 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
А вона ж на районі з вами живе, да? З машини бачили?
Ви її знаєте ?
Любительница
• 26 сентября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Как же встречаться с подругами, мужчина же в это время будет без присмотра
Не зустрічаюсь
Ищу-брожу• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Як називається?
Шиза?
Це називається самознищення.
Любительница
• 26 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Або відпускайте або робіть з цим щось
Робити щось,це дозволити йому до повій тепер ходити?
Я явно в ньому бачу психотип гулящого чоловіка,як його кудись відпустити, якщо він слабкий ?
Любительница
• 26 сентября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Він мені казав-’очікую від тебе вірності’
Тётушка Лошадь• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Так, а де була крапка?
неДоЖиру• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Мабуть впл
Это как понимать ?
Может или не может ?
Он или не он ?
Может или не может ?
Он или не он ?
Не гавкаю- но охраняю• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
И вместо того, чтобы сделать выводы, Вы устраиваете скандалы. Вы НЕ сможете залезть к нему в голову и изменить настройки с ’несерьезно’ на ’серьезно’ , это может сделать только он, но он не воспринимает, как серьезное. Он воспринимает так, как воспринимает. А Вы хотите, чтобы воспринимал так, как хотите Вы.
Невгамовна шахиня• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Я мала на увазі зовсім інше, коли писала ’відпускайте’
неДоЖиру• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Він це спеціально тоді не кінчив,щоб потім в неї в презервативі кінчити (
Не кончил, потому что Вы решили, что королева орального секса.
Бутерброд и я• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Для вас ні,для мене так
Він вам тоді озвучив що він з вами у відносинах?! Що ви зустрічаєтеся? Що ви пара? Якщо ні то це не зрада. Це якби в шлюбі?! То так одразу з речами на вихід.
Тётушка Лошадь• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Якось дуже складно? Звідки ви це взяли?
Бутерброд и я• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Боже який бред. Я такого ще не чула....
Чоловіки можуть кінчати по 10разів на день з однією або з різними жінками.
неДоЖиру• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Он Вам не изменял.
Вы им также пользовались для удовлетворения своей похоти, как и он.
У Вас не было отношений, на этом этапе только секс без обязательств.
Он к Вам отнёсся ровно так, как Вы себя преподнесли.
неДоЖиру• 26 сентября 2023
Ответ дляБутерброд и я
Какая пара, 8 дней знакомства.
Любительница
• 26 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Он Вам не изменял.
А до чого тоді з його боку фраза в день знайомства -’я очікую від тебе вірності’???
Бутерброд и я• 26 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Какая пара, 8 дней знакомства.
Так отож ... я автору вже писала, що він їй не зрадив!