Стефанія• 26 сентября 2023

Як відмовитися від оточення?

Зірок з неба не хватаю, але розумію що я давно переросла своє оточення.
Взагалі немаю про що розмовляти. З найближчих друзів одна сімʼя постійно розводиться інша гуляють, тусуються і пʼють
Інші друзі з оточення плюс мінус такі самі.
Під час війни ми з чоловіком зблизилися, стали дружніші. Я не хочу чуть чужі сварки, я не хочу пянок, я хочу розмовляти про щось цікаве, я хочу ділитися чимось цікавим ( мені є чим), але я не наповнююся і після кожної такої зустрічі таке враження, що я морально зґвалтована.
Як вирватися з свого оточення? Як перестати спілкуватися, коли ти привʼязаний до них, ми по 20-30 років разом.
автор Стефанія • 26 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
ого то вам тоді й не потрібно може вам навпаки треба виговоритися на якісь нейтральні теми
Я не знаю чи мені потрібно виговоритися) я б хотіла нове оточення, але чи я потрібна новому оточенню?))

Голена блондинка• 26 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
Не виходить, тримаюся місяць і потім знову десь зустрічаємося (((
Как это вы не можете не приглашать к себе домой неприятных вам людей? И как это вы не можете не приходить домой к тем, кто вам неприятен?
автор Стефанія • 26 сентября 2023
Ответ дляГолена блондинка
Ми не ходимо по домам. Зазвичай на нейтральній території.
Голена блондинка• 26 сентября 2023
Ответ дляСтефанія
И что, в чем разница? Вас приглашают неприятные вам люди на нейтральную территорию. Вы можете отказаться. Как это - не могу?
автор Стефанія • 26 сентября 2023
Ответ дляГолена блондинка
Та відмовляюся, але іноді сумую і хочеться їх побачити. От і моє питання ж якраз у цьому і було
Два-три тижні і фсьо• 26 сентября 2023
Я переїхала до Києва і старе оточення само собою відвалилося з часом
автор Стефанія • 26 сентября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Заздрю я не можу переїхати