Мольфарочка• 26 сентября 2023

Варшава Зах.чи Варшава Центр. з якої станції зручніше їхати до аеропорту Шопена?

Завтра з донькою вперше їдемо в цей аеропорт. Маю 2 валізи, тому бажання заблукати або спізнитися зовсім немає. Передивилася багато інформації! По гуглу та Koleo пише приблизно однаковий час в дорозі до аеропорту! Їхати буду від знайомих з Польщі.
Радуга-дуга• 26 сентября 2023
Про Центр не знаю, з Західної до Шопена 10 хвилин на таксі.
Ще можна громадським транспортом, там автобусна зупинка прямо поряд, але то довше, хвилин 20 точно.
Люблю_смаколики• 26 сентября 2023
Ехать на такси или транспортом? Если транспорт, смотрите, чтобы было минимум пересадок
автор Мольфарочка • 26 сентября 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Розглядаю і той і той варіант.
Морковку дай• 26 сентября 2023
З центрального. Хвилин 10 їхати.
БезПаспортаНеПродаю• 26 сентября 2023
я ездила только с Заходней. Вернее, на Заходню из Шопена) поезда ходят часто, прямой поезд, ехать минут 10-5
Бюст Березуцкого• 26 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
Розглядаю і той і той варіант.
Раджу взяти таксі і ні за що не хвилюватися, доідете швидко без нервів і проблем)
Та никада в жизни• 26 сентября 2023
С любой...ходила раньше электричка,