Поумничка• 26 сентября 2023

Як втримати гроші?

Я абсолютно чітко розумію що гроші в нас є, ми заробляємо, ми постійно шукаємо варіанти підзаробити, додатковий дохід отримати, але разом із тим я постійно в боргах, в мене весь час не вистачає, хоча я не можу сказати що живемо «на широку ногу».
Тобто навчитися акумулювати фінансові потоки я навчилася, а ось втримати гроші не вмію. Може порадите щось, хочеться вже якоїсь сталості у житті.
Трусиковед• 26 сентября 2023
Я собі дозволяю витрачати певну суму в день і тримаюсь бюджету, працює)
автор Поумничка • 26 сентября 2023
Ответ дляТрусиковед
А якщо щось велике треба купити?
Я у суботу міняла € щоб купити генератор.
Трусиковед• 26 сентября 2023
Ответ дляПоумничка
А якщо щось велике треба купити?
Ой, не туди відповіла
автор Поумничка • 26 сентября 2023
Ответ дляТрусиковед
Ой, не туди відповіла
+
Трусиковед• 26 сентября 2023
Ответ дляПоумничка
А якщо щось велике треба купити?
На це окремий бюджет. Нк знаю, як пояснити. Для мене головне нк транжирить щодня, а великі покупки потрібні то поза бюджетом
Роза в вазі• 26 сентября 2023
Суворий контроль і планування. Це важко, але це єдиний можливий вихід.
Кокосиха• 26 сентября 2023
я например вообще не транжира... но деньги улетают... я не люблю гулять по магазинам, даже больше - заставляю себя ходить за самым необходимым, и то пытаюсь выловить по акции... но как не экономь, сумма за месяц существенная выходит...
Гопница-Советчица• 26 сентября 2023
Ответ дляПоумничка
А якщо щось велике треба купити?
Наприклад, я не купляю генератор, а прошу у волонтерів. Прошлу зиму- кидала подовжувачі по сусідям, хто міг - той підключав
автор Поумничка • 26 сентября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
А в нас немає таких сусідів щоб можна було кинути переноску і ввімкнути теплу підлогу
Гопница-Советчица• 26 сентября 2023
Ответ дляПоумничка
На теплу підлогу не було домовленості- тільки роутер, комп дитині, насос та станція і світло по дому
Я нє Матрьошка!• 26 сентября 2023
Ответ дляПоумничка
а мы купили на б\ у немецкий 150 евро,
хотя это больше из страха
графиняВишенка• 26 сентября 2023
записываете траты?
анализ в конце месяца даст прекрасную картину, 2-3
месяца такой жизни, и сами будете ’прикручивать’ там где надо
автор Поумничка • 26 сентября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Ну а в нас усе на електроенергії, альтернативи не було, тому щоб було тепло, треба електроенергія, вимикали на 4-10 годин, потім кілька годин є світло і знову 4-10 годин не було
Мядуза аля моргонер• 26 сентября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Скромняжка
автор Поумничка • 26 сентября 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
а мы купили на б\ у немецкий 150 евро,
хотя это больше из страха
Ми плануємо твердопаливний котел підключити, але на насос все одно треба генератор, бо батареї відсутні, усе тепло тільки від підлоги
Кокосиха• 26 сентября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
записываете траты?
это все в теории хорошо... потек унитаз - вызов сантехника - 2000 грн
воспалился зуб, удаление, имплант - 30 тыс в трубу...
все в этой жизни не спланируешь..
да и зарабатывая деньги отказывать во всем - смысл тогда такой жизни..
Гопница-Советчица• 26 сентября 2023
Ответ дляПоумничка
Твердопаливний котел у мене працював під тиском , коли не було світла та газу (2 місяці). Підкидувала дрова кожні 30 хв. , та контролювала температуру.
Стопясят раз обсуждала• 26 сентября 2023
Правильно рекомендують що треба записувати витрати. Я роками себе гризла що я транжира, а потім за пару місяців зрозуміла що в більшості випадків не я транжира, а життя дороге. Щось поламалось, щось відремонтувати…
Але і побачила звичайно де можна підекономити. Зазвичай це спонтанні речі, або їжа з ресторану.
Королева краси• 26 сентября 2023
Шо ви купували з понеділка по сьогодні?які витрати ще?
Кокосиха• 26 сентября 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
ну сколько вы сэкономите на том ресторане, 2 тысячи, они сильно вас спасут? меня например нет... а радости добавляют
Куратор дебошей• 26 сентября 2023
Я речі спонтанно не купую, а от харчі... не можу пройти повз смаколиків, завжди наберу купу лишнього. Як не купувати харчовий хлам?
Завжди мало• 26 сентября 2023
Я такая транжира капец. Только появились деньги на карте и опа- зашла в любой магазин и их нет 😭 магия какая то. Все нужно всегда особенно если по скидке ) вообщем думаю лечится мне надо )
Конотопська відьма• 26 сентября 2023
Никуда не ходить. Работа-дом. 😁
Та ще штучка• 27 сентября 2023
Девочки выше правы, очень хорошый совет - ведение бюджета доходов и расходов. Я очень жалкю что не начала это делать еще 12 лет назад. Тоже думала что я транжира. Заведите блокнот и помесячно записываете все доходы, остатки, сбережения. Отдельно расписываете все расходы : комуналка, машина, бытовуха, одежда, аптека, животние, питание, и т..д. Через несколько месяцев вы сможете проанализировать где можно секономить и отложить деньги. Сколько идет на питание, карманные. И со временем вы сможете планировать... Это очень круто. Единственное надо четко все записывать