Водійка хімарса• 26 сентября 2023

Хворіє у садочку

Записала дитину у садочок, так я знала ,що там часто хворіють але ж йоли пали ...
2 дні ходив- 2 тижні лікарняний, потім повела вже абсолютно здорового без залишкових явищ в понеділок а він ввечері вже чхав а вночі почались шмарклі і на ранок кашель- тиждень вдома.Знову прийшов 2 дні і на вечір сьогодні бачу ніс заклало. Вдома ще молодший 2 міс його брат, який теж щоразу чіпляє. Де тому кінець? Інші мами з групи взагалі не паряться і ведуть з зеленими шмаркляии по коліна і коли кашляє як собака гавкає аж , коли їм кажеш ,що це якось не дуже відповідально з їхнього боку то нападають одразу або брешуть про зуби/залишкові соплі та сезонну алергію.Сил і нервів нема.Ну хіба ви три дні хочаб гострий період не можете перечекати , нащо йти і навмисно заражати інших дітей.Одна на тому тижні привела з блювотою та діареєю,вихователька подзвонила а їй та сказала ,що стрес.Як наслідок, вибачте, вся група дристала і ригалась тим "стресом "
Що це?садок такий? Відсутність контролю чи що?
Йосип_молодий• 26 сентября 2023
Моя дитина пішла у перший клас спеціальної школи, точно така сама ситуація. Хоча дітей у класі лише сім, і хворих до навчального процесу ніхто не допускає. Все одно хворіє, десь знаходить ту інфекцію, імунітет слабкий. Тепер думаю, яким чином перевести його на домашнє навчання.

ПростоБелка• 26 сентября 2023
Інші не сидять вдома по вічних декретах, а пашуть на роботі.
Djacmin• 26 сентября 2023
Именно поэтому, после полугода таких попыток посещения садика, мы решили отказаться от его посещения и выбрали посещение всевозможных развивашек. У меня четверо и если один приносил домой ростуду, то дома следующие три недели был лазарет.
Туфли в чешуе• 26 сентября 2023
Так оно есть не все могут там выживать , вам сейчас здесь будут писать что это нормально водить больных детей . Эту систему не сломать поэтому я в свое время младшего забрала и не водила и скажу больше ничего не потерял что не ходил в сад . Почему то одни должны няню нанимать , а другие отморожено водить больных детей .
автор Водійка хімарса • 26 сентября 2023
Ответ дляПростоБелка
Дякую за пораду, я своє відпахала 10 років , маю право на декрет. А ви впахуйтесь,як подобається -вибір кожного.
Ответ дляТуфли в чешуе
Так..нажаль систему не зламати. Думаю няня і буде наш варіант, виходу іншого не видно на горизонті
Жена аллигатора• 26 сентября 2023
В мене діти 2 роки різниця, колись мені одна мудра лікар сказала не вести старшу дитину раніше 5 років в садок, бо з болячок не будемо вилазити. Але ж я втомилася і так хотіла розгрузки, знов і знов вела. А по суті з цих болячок і лікарень не вилазили. Я шкодую, що не послухала її. Це тупо втрачений і переведений час нас, як сім´ї, з постійними кашлями, ригачками і срачками. Малого майже не водила, забрала і не шкодувала

АБВГДэшница• 26 сентября 2023
Так сидіть з ним вдома..нашо вам той садок?
Иванка Бур• 26 сентября 2023
По перше - це такі безвідповідальні батьки, що ведуть хвору вкрай дитину до садочку. Ну, і ваша дитина не має колективного імунітету. Набуває ось так, тяжко.
Якщо у вашого просто звичайна хвороба, яка проходить без ускладнень (отит, обструкції, складні бронхіти, пневмонії), то з часом дитина адаптується до дітей поруч і не буде ходити день чи два, а зможе витримати тиждень і більше. У вашому випадку, коли є немовля дома, реакція на такі хвороби складна, розумію. Мала таку ж ситуацію. Перестала водити дитину через тяжкі обструкції, а потім до обіду адаптувала поступово. Ну і рік старшої групи повного дня було добре.
Жена аллигатора• 26 сентября 2023
Ответ дляПростоБелка
І дітей в хроніку заганяють
Жена аллигатора• 26 сентября 2023
Ответ дляDjacmin
Ви героїня
Ответ дляАБВГДэшница
Та сиділа б, якби він один був.Всі ходять же, думала буде трошки легше впоратися+соціалізація і веселіше ніж вдома а як погода буде противна то і з хати під дощем не погуляєш особливо з двома
Ответ дляИванка Бур
В нього навіть пригнічення стану нема.Просто бігає як завжди але в соплях, тьфу тьфу не хворіє з ускладненнями
Иванка Бур• 26 сентября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Тоді це пройде. Це нормально для набуття імунітету. Надалі буде легше.
АБВГДэшница• 26 сентября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Вони після того садку стільки хронічних захворювань набирають.У однієї гайморит від постіного нежитю,у іншого цистит,сидів в мокрих колготах на підлозі,після вулиці хто їх перевдягне?Яка там соціалізація,на площадці може соціалізуватися.Зато здоровіше буде.
Ответ дляИванка Бур
Мене більше напевно турбує немовля наше. Старшому бачу що пофігу ті соплі а малий аж захльобується
Жена аллигатора• 26 сентября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Отож такі омани з цими садками,а по факту вихлопу нуль.
Ви спробували, не вийшло. Пробуйте з весни ще.
Хтось пробує і виходить у них.
В моєї родруги дочкв пішла в березні, а вперше захворіла в жовтні. Проходила як на роботу 8-18. Хворіла легко. Інша знайома, малий за 3 роки садочка хворів 4 рази, але це були жорсткі ангіни всі рази, довго вичухувались. Просто соплів так і не було в нього за її словами. Хто зна як воно так буває.
В групі садочку теж було кілька дітей, які мало хворіли. При чому одна дівчинка на вид як сніжинка манюня, худа, аж синя, нічого толком не їла. На вид плаксива і слабенька, а по факту така міцна. А хлопці кров з молоком червонощокі і впитані по 3 дні ходили і злягали
Djacmin• 26 сентября 2023
Ответ дляПростоБелка
Безответственные мамочки с такими отмазками, которые водят вечно сопливых и кашляющих детей в садик, меня всегда бесили. У меня четверо детей (благо уже все школьники), и если один приносил простуду, болеть начинали все и не одновременно, а по очереди. Из-за них я не могла выйти на работу, так как не вылазила из больничных. В конечном счете, мы решили, что здоровье наших детей важнее и перестали посещать садики, переключившись на развивашки. Дети ничего не потеряли. Утренники и всевозможные праздники они посещали на развивашках. Друзья и общение у них было там же. При этом они росли уверенными, спокойными и счастливыми, ведь их не оставляли на целый день. Мне же пришлось найти хобби, которое теперь переросло в доход.
Попа как у Кардашьян• 26 сентября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Но зачем вы ведёте ребенка в рассадник болячек? Вы ведь дома сидите с младшим ребенком.

Я Вам больше скажу, больная воспитатель тоже с большой вероятностью будет ходить на работу, так как подмены ей нет

Добротная• 26 сентября 2023
Везде болеют, в частных тоже. Чем больше детей в группе, тем больше вероятность заболеть. А вообще, дети в коллективах болеют «волнами», вот в конце июля почти у нас весь сад переболел, начало сентября большинство снова отболели. Первый год в саду всегда неприятный этим, потому что надо привыкнуть к этому)
Плюс еще работа над иммунитетом ребенка обязательна, тогда болеть можно намного легче
Иванка Бур• 26 сентября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Тоді вам вибирати як поступити. Двомісячне немовля надто мале для частих хвороб.
Коренная киевлянка• 26 сентября 2023
Це не відповідальні батьки які не хочуть сидіти з хворою дитиною дома, і ведуть в садок!! Вважаючи ну сопкльки нічого страшного. Ні бл@ха!!! Страшного, грві теж передається. Чесно саму аж бісять такі батькі. Але нажаль це неминуче
Ответ дляЖена аллигатора
Хтось пробує і виходить у них.
О, це про мого)перші соплі отримав в 1.3р.а до того ми з ним таскались будь же, по всім дит.центрам, розвивашкам,дитячим кімнатам і т.д. з купою дітей і не хворів.Крєпиш такий, вищий та важчий за всіх. А тут на тобі, 2 дня і всьо
Жена аллигатора• 26 сентября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Ще й клумбою обсадять площадку 4×4 і трусяться, щоб діти квітку не стоптали. Дибілізм
Диверсификация• 26 сентября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Двоє дітей. Повно подруг з дітьми, ні в кого не має ніяких хронічних хвороб. Що ви таке пишете? І лякаєте молодих матусь. Так, діти хворіють , але це нормально. І звичайні віруси без ускладнень не страшні. Як правило, в старшій групі діти не хворіють.
Alena-алёна• 26 сентября 2023
Ответ дляИванка Бур
Да ладно, легче. У нас після всіх цих безкінечних хвороб алергія вилізла на амброзію. Долікувались! Може кому і імунітет, а іншим хронічні захворювання.
барабанщица• 26 сентября 2023
Ответ дляПростоБелка
Тож такі впахівателі нурофеном накормлять і тащать в садок, а потім всі хворі.
АБВГДэшница• 26 сентября 2023
Ответ дляДиверсификация
Коментар 26 прочитайте.Нема ніяких хронічних хвороб,ага
Жена аллигатора• 26 сентября 2023
Ответ длябарабанщица
Це реальні історії, коли на свято температура під 40, але ж так хочеться фоток біля діда мороза. Нурофенчик і топчик. На наступний день вже пів групи немає. І вихователям теж чим менше, тим краще
Иванка Бур• 26 сентября 2023
Ответ дляAlena-алёна
У вашої дитини спадковість і схильність до алергій. Це не пов’язано з класичними хворобами, так як алергія має накопичувальний ефект. Інших варіантів нема. Та й почитайте ще раз - алергія на амброзію від безкінечних хвороб. Де амброзія, а де хвороби? Не смішіть мене)) маю дітей алергіків, чоловіка і сама алергік.