Пукимончиг• 26 сентября 2023

Дитячий стіл на день народження

Хочемо дитині зробити день народження в ігровій зоні. Вперше будемо робити в такому форматі. Порадьте яке має бути дитяче меню? Кухні немає тому організовуємо самі. Дитячий вік від 4х до 10 років. Які є варіанти. Що ви замовляли? Фрукти, торт, піца....?
Дивне створіння• 26 сентября 2023
+картопля фрі, якісь нагетси

Дивне створіння• 26 сентября 2023
І побільше напоїв
Марися27• 26 сентября 2023
У хрещеника 10 років було піцв. картопля фрі. Фрукти нарізка, сік , торт
Тра Ля Ля• 26 сентября 2023
І піца
В кінці можна торт
GaleTTa• 26 сентября 2023
Мы привезли всем детям Хэппи милы из мака, они были просто счастливы+ фрукты+ торт
Оце фіфа• 26 сентября 2023
А что в игровой зоне разрешают свой стол накрыть ? Или где игровая зона?
автор Пукимончиг • 26 сентября 2023
Ответ дляОце фіфа
Так, це дитяча кімната з ігровою зоною. Будемо тільки ми. Є кімната зі столом окрема
100%• 26 сентября 2023
Піца, нагетси і фрі. Більше пити - соки, вода) вони там ганяють завжди і їсти сильно не хочуть))