ГейСюда• 27 сентября 2023
Як добре тим батькам, які не вчаться з дитиною..
В яких дитина самостійна, тільки прийшов перевірив дз і все
Можливо в моєї такий склад розуму, або дуже прив‘язана до мене…( в садочку 3 міс не могла спокійно я вийти, постійно дитина плакала
В школі боїться сама зробити якесь завдання, але хоче відразу писати на чистовику, тому просить щоб я з нею сиділа
Таким чином на молодшу дитину часу в мене не було, з її дз не сиділа.. відпустила її як є, максимум перевіряла дз і все - і ця дитина більш самостійна і зібрана. В садочку теж не плакала
Я не знаю чому старша така… ця проблема з самого малечку вже проявлялась. В садочку діти читали цілим словом, а моя тільки склади
Salsa-24da• 27 сентября 2023
Самостійна.
Тільки цієї самостійності навчити треба.
Само по собі не буває.
Щоб дитина вчилася, її треба навчити вчитися.
Само по собі не буває.
ГейСюда
• 27 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Самостійна.
Само по собі не буває.
Як це зробити із старшою? Сказати йди в магазин?
Україна наше все• 27 сентября 2023
Віддайте дитину на якісь додаткові навчальні курси і нехай там її підтягують з основних предметів. А самі йдіть на роботу і буде ніколи з дитиною сидіти)))
Salsa-24da• 27 сентября 2023
Ответ дляГейСюда
Який магазин?
Salsa-24da• 27 сентября 2023
Ответ дляГейСюда
Сідати, займатися, пояснювати і не порівнювати дітей.
В когось теж мама спритніша, розумніша, терплячиша і заробляє більше.
Дитина ж вас не порівнює.
Намакушка• 27 сентября 2023
У меня тоже дочь плакала в саду, это не показатель. В школе постепенно приучала ее к самостоятельности. Есть задание, если она понимает, делает сама, я проверяю.
Например, вставить буквы и списать. Чем я помогу при списывании? Ничем, нет необходимости сидеть над головой. Точно также со сбором портфеля.
Хочу барабульки• 27 сентября 2023
Ответ дляГейСюда
Автор, у вас проблеми із звʼязним викладанням думок.
Може старша в вас, а менша в чоловіка?
До чого тут магазин, якщо ми про навчання?
Може старша в вас, а менша в чоловіка?
Уравнобешенная• 27 сентября 2023
А нащо в садочку читати? Ось саме тут ви почали порівняння,замість ситуації успіху та соціалізації дитини. Не оцінка, не бездоганність, а своя власна виконана робота повинні бути на першому місці. І нащо чорнетка? Для вас чи для кого? Чому вона вчить? Чи вас боїться розстроїти дитина та помилок
Хочу барабульки• 27 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Ось згодна на всі сто!
Для чого в садочку читати?
І зразу починається порівняння дітей. Хто на горщик раніше сів, хто читати почав.
А воно в житті ні на що не впливає.
Для чого в садочку читати?
А воно в житті ні на що не впливає.
Люблю джаз• 27 сентября 2023
Моя в садочку читала, рахувала, була найкращою, в 1 класі теж, а в 3-4 вчитись не хоче, погано сприймає точні науки, читати ненавидить, хоча читає найшвидше в класі. Вона творча. Так що не показник.
Метелики на душі• 27 сентября 2023
Мой в садиках любил поплакать при расставании и до 1 класса со мной на улице играл.
Уроки я с ним не делала и не проверяла дз. Делал он дз минут 5 обычно))
Отличник с 1 по 4 класс))
Сейчас в 5 классе, посмотрим
Отличник с 1 по 4 класс))
Сейчас в 5 классе, посмотрим
Цвіпканя• 27 сентября 2023
Нікого не вчила з дитиною уроки, але контролювала щоб повчила. Зараз у 8-му класі, вчиться більш менш нормально, і вибачте шкода то не моя проблема і задача. У мене є робота у дитини школа. Ви самі винні у тому що робите уроки і цяцькаєтеся з дитиною.
А шо сталося?• 27 сентября 2023
Ответ дляГейСюда
автор, и не проверяем. меня оценки удовлетворяют . За булочками стал бегать с 6 лет сам ..( 5 минут в пределах жк)
Salsa-24da• 27 сентября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Отличник с 1 по 4 класс))
Сейчас в 5 классе, посмотрим
Отличник с 1 по 4 класс))
Сейчас в 5 классе, посмотрим
Вот в таких случаях или полный кошмар у ребенка в учебе или родители лукавят, что не вникают, а занимается кто-то другой.
Хочу барабульки• 27 сентября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Отличник с 1 по 4 класс))
Сейчас в 5 классе, посмотрим
Отличник с 1 по 4 класс))
Сейчас в 5 классе, посмотрим
Вы в курсе, что оценки с 1 по 4 класс не ставят?))
Или вы настолько не вникаете?)
Или отличник по вашему скромному мнению?)
Или вы настолько не вникаете?)
Як міряти?• 27 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Или вы настолько не вникаете?)
Може більш за всіх наклейок зібрав 😂
Пацан к успеху шел• 27 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Или вы настолько не вникаете?)
Оценки не ставят цифрами, но оценивание есть, по уровням. Високий рівень, достатній, середній, низький - уровни соответствуют оценкам, соответственно есть и отличники, и середняки, и двоечники.
Янгол в камуфляжі• 27 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Или вы настолько не вникаете?)
Можуть ставити не оцінки, а рівні. Якщо у свідоцтві тільки високий рівень стоїть, то що?
Перш ніж глузувати з когось, Ви б хоч поцікавилися.
Мій теж відмінник після 3-го класу. Але, на мою думку, не дотягує.
Поступово вчу самостійності, бо теж є певні проблеми.
Сумка з негодою• 27 сентября 2023
у мене теж так , старшу тяну , треба допомагати , на молодшу менше часу , ну зараз старша вийшла офлайн , то легше , а на онлайні було важко 7 клас ... а та в першому )
Хочу барабульки• 27 сентября 2023
Ответ дляЯк міряти?
Може більш за всіх наклейок зібрав 😂
Ото хіба що.
А мамка в амбіції- відмінник росте!🥰
Пацан к успеху шел• 27 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Ото хіба що.
А мамка в амбіції- відмінник росте!🥰
Тю, та оценивают в начальной школе, просто не оценками, а выставляют уровень. Или вы думаете, что ребёнок написал кр и ее не оценили?
Мои дети в заграничной школе быстро научились ответственности и самостоятельности. Может среда так действует. Дочка знает, что у нее слабое место математика, сама узнает, ходит на дополнительные к русскоговорящему математику. 6 класс отучилась, перешла в 7-й. Мне помогать им некогда, у меня своя учеба.
Джавеліна• 27 сентября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Или вы настолько не вникаете?)
Ставлять рівні. 3 клас зараз, у щоденнику є рівні
Хочу барабульки• 27 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Це не відмінник)))
Salsa-24da• 27 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
І ви між рівнями :
1- засвоїв матеріал
2 - не засвоїв матеріал
Вирішили що у вас відмінник🤣
1- засвоїв матеріал
2 - не засвоїв матеріал
Вирішили що у вас відмінник🤣
Джавеліна• 27 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
І ви між рівнями :
1- засвоїв матеріал
2 - не засвоїв матеріал
Вирішили що у вас відмінник🤣
1- засвоїв матеріал
2 - не засвоїв матеріал
Вирішили що у вас відмінник🤣
Я? З чого ви взяли? Відстежуйте відповіді )
Директор Пляжу• 27 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
І ви між рівнями :
1- засвоїв матеріал
2 - не засвоїв матеріал
Вирішили що у вас відмінник🤣
1- засвоїв матеріал
2 - не засвоїв матеріал
Вирішили що у вас відмінник🤣
Уровни - это низкий, средний, достаточный, высокий.
Летюча помилка• 27 сентября 2023
все такие умные, набросились....
я видела примеры где ребенок был предоставлен сам себе - не делал уроки всю школу... понятно как он ее прошел.. это тоже не выход