Доктор Варвар• 26 сентября 2023

Порекомендуйте книгу з навчання читання

Яка була найбільш ефективною і цікавою.
Щастя-здоровля• 26 сентября 2023
Абетка.

ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 сентября 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Абетка.
Интересная идея
Та_все_ок_будет• 26 сентября 2023
Школа швидко читання
Мама фіфті цента• 26 сентября 2023
У нас был буквар Федиенко,мы по нему учились.
Подвійна веселка• 26 сентября 2023
По Федієнко
Кубик Рубика• 26 сентября 2023
Букварь Даниловой на украинском языке.
MacOS-ница• 26 сентября 2023
старший вчився по Читайлику Федієнка, але меншому не зайшло. Нам дуже допомогла книга - Я хочу читати. Краще починати з неї і потім перейти на Читайлика
БоХатая• 26 сентября 2023
,,Клуб пять часов утра ,,ОчЕнь зашел .За день прочла,работу даже закосила
YuliSe• 26 сентября 2023
Автор, є безкоштовний курс з читання на ютубі. Я з донькою по ньому займалась, дуже їй подобалось. В нашому класі третина дітей його проходили) Якщо вам це цікаво - напишіть мені в особисті, я дам посилання.

А ще потім я записала дитину на курс швидкочитання, також онлайн. Він взагалі дав конкретний розвиток в читанні моєї дитини. Проходила донька той курс між першим і другим класом. Вчителька каже, що вона одна з тих, хто читає краще всіх в класі.

Лялька в колисці• 26 сентября 2023
Найбільше сподобалась і зацікавила дитину ’ Буквар для дівчат’. Є варіант для хлопчиків. До цієї книжки не заходили абетки.
Валя-ля• 10 октября 2023
Ответ дляYuliSe

Напишіть мені в особисті, що за курс, буду вдячна!