Меряю от 0• 27 сентября 2023
Чи підійдуть силіконові шнурки для взуття дитячого?
Є кеди пума осінні, але на шнурках, дитина 3р ще сама в садочку не буде в´язати їх точно.
Бачила є силіконові чи зручно буде ними? )
Якщо ніхто прийдеться купляти нове взуття (
Тішуся неперетішуся• 27 сентября 2023
Це ті, що вставляються у отвори для шнурків з обох боків?
Треба міряти, так як вони мають досить сильну силу натяжіння. Дитині може бути не зручно розтягувати їх під час взування
Метелики на душі• 27 сентября 2023
А чому ні? Отакі класні. Я на всю сім´ю беру такого плану (там фірми різні, але принцип один). Інші види - фігня, яка швидко рветься..
Меряю от 0
• 27 сентября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Я такі і дивилась ) дякую 💐
Пилосмок працює• 27 сентября 2023
Я покупала, но на возраст постарше. Там в комплекте они разной ширины от маленькой в районе пальцев до побольше.
Метелики на душі• 27 сентября 2023
Ответ дляМеряю от 0
Я такі і дивилась ) дякую 💐
А можете ще розглянути резинку з затяжкою. Як по низу курток іде ) теж класна штука ) тільки сама затяжка повинна бути нормальною. Що б добре тримала.
Зараз є такого плану. Пошукайте
Добрая свекровь• 29 сентября 2023
У сына рвались силиконовые
Заказываю с али такие. Как раз все предыдущие закончились, заказываю на новую обувь)