Кундалина• 27 сентября 2023
Особовий рахунок за розподіл газу та за сам газ один і той самий?
Кундалина
• 27 сентября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Різні
А як я можу взнати номер особового, якщо я не оплачувала ще за газ? Лише підєднали. Чи залишився старий номер?
Стриптизерка• 27 сентября 2023
Якщо є рахунок за розподіл, там має бути ЕІС. На сайті Нафтогазу за ним можна знайти особовий рахунок (якщо Нафтогаз постачальник)
Кундалина
• 27 сентября 2023
Ответ дляСтриптизерка
Знайшла)) дякую)
Молчалка• 27 сентября 2023
Ответ дляКундалина
Договор вы подписали с компанией-поставщиком? Там поищите эти данные