o.shalneva• 27 сентября 2023
Ніхте не бреше,просто прогнозують різні варіанти і комусь щастить вгадати!
Кава з перцем• 27 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Черник?Світан?Кривонос?
мне нравится Кривонос, Борислав Береза, Игорь Лапин, Остап Дрозов, Георгий Тука, Назар Мухачов, Ростислав Шапочников
Lady Luck 99• 27 сентября 2023
Черник вроде говорит все по делу. Кривонос что-то с неделю назад ляпнул, что все плохо на самом деле у нас на Запорожском направлении , и операция по вышкам Бойко сейчас не так важна была, якобы Буданов пиарится, в общем все не так уж и хорошо у нас, показалось, что сгущает краски. Свитана перестала слушать, после того как он в ноябре месяце сказал, что в декабре ВСУ зайдут в Крым
freedom_2015• 27 сентября 2023
Ответ дляVAAL76
АгИЛЬ Рустамзаде,Володимир Стус и Михаил Чаплыга,Игорь Лапин и е- питання
Кава з перцем• 27 сентября 2023
Ответ дляVAAL76
Чаплыга-пророссийский пропагандист, назвал Украину недавно террористкой(из-за ударов по рашке) и выходил на эфир к рашисту Соловьеву, после чего выехал из Украины
Ответ дляSephia
Слухаю Жданова і Світана, не знаю навіщо я це роблю. За їх версіями ми мали перемогти вже давно.
Ну от як заспокійливе діє на мене, тай дивлюсь. Мабуть просмотри їм мотати)
Деякий час теж слухала поки не зрозуміла, що вони кажуть те, що хочеться чути підписникам. На жаль, реальність трохи інша ...
Кава з перцем• 27 сентября 2023
Ответ дляSephia
Жданов пиарщик ОПы, до войны на канале 2+2 про инопланетян рассказывал сказки
Ответ дляКава з перцем
Я ж не кажу, що всім треба слухати і він каже правду.
Я на слух взагалі далеко не всіх можу сприймати, той тихо бубнить, той мичить, той картаве. От знайшла собі 2 заспокійливих тай слухаю.
marina.stk• 27 сентября 2023
Ответ дляfreedom_2015
У Чаплыги хоть что-то сбылось?? Всякую ересь несет, при чем не одну а несколько, вдруг какая нибудь оправдается))))
freedom_2015• 27 сентября 2023
Ответ дляmarina.stk
ні ,там вже всі мали вмерти від ядерки )))але мене дивує що того алкаша хтось дивиться і що воно не гниє в в´язниці десь чи в лікарні від цирозу
marina.stk• 27 сентября 2023
Ответ дляfreedom_2015
Так он за границей, к нему наша власть не доберется((
freedom_2015• 27 сентября 2023
Ответ дляmarina.stk
та вже б снайпера послали ...до нього та до ківі
Соната любви• 27 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Черник?Світан?Кривонос?
черник и свитан? это эксперты?
тогда и я эксперт.
Соната любви• 27 сентября 2023
Ответ дляo.shalneva
врут некоторые и еще как.
главное, что их совесть не мучает так врать.
Ответ дляmiya ya
А у Портнікова що справдовувалось
Віталій Портников, відомий український журналіст і публіцист, зробив кілька прогнозів щодо російсько-української війни, які справдилися.
Прогноз про тривалість війни: Портников стверджував, що війна буде тривалою і виснажливою для обох сторін. У березні 2022 року він заявив, що війна може тривати до 2023 року або навіть довше. Цей прогноз справдився, і війна триває вже більш ніж півтора року.
Прогноз про стійкість української армії: Портников вважав, що українська армія буде чинити міцний опір російським військам. У квітні 2022 року він заявив, що українська армія не дозволить Росії швидко захопити Україну. Цей прогноз також справдився, і українська армія відбила численні російські атаки.
Прогноз про міжнародну підтримку України: Портников вважав, що Україна отримає значну міжнародну підтримку у війні. У травні 2022 року він заявив, що Україна отримає від Заходу зброю, військову техніку та фінансову допомогу. Цей прогноз також справдився, і Україна отримала значну міжнародну підтримку.
Ось деякі конкретні прогнози Портникова, які справдилися:
Прогноз про те, що Росія не зможе швидко захопити Київ: У перші дні вторгнення Росії вважалося, що вона швидко захопить Київ, столицю України. Однак українська армія відбила російські атаки на Київ, і місто залишається під контролем України.
Прогноз про те, що Росія не зможе захопити Донбас: Росія зосередила свої зусилля на захопленні Донбасу, східної частини України. Однак українська армія чинить міцний опір, і Росія не змогла досягти значних успіхів.
Прогноз про те, що Росія зазнає значних втрат у війні: Росія зазнала значних втрат у війні, як у живій силі, так і в техніці. За оцінками, Росія втратила десятки тисяч солдатів і тисячі одиниць техніки.
Ответ дляДаксо
що каже на майбутнє?