Красота неземная• 28 сентября 2023
Навіщо так хвастатись дитям - подруга хвалилась як дитина пішла в 10 міс
А моя пішла в 1.3 і вона тоді охала що пізно і що треба до лікаря і тд
А тепер її дитині 2 р і вона не говорить взагалі нічого, навить ці прості слова мяу коко
Для чого на весь світ хвалитись своїм дитям
Аннуитет• 28 сентября 2023
А моя пішла в 8 міс і всі казали шо дууууже рано)
Не звертайте увагу на т...х курок
Salsa-24da• 28 сентября 2023
Ответ дляFeel good
Вас зачепило.
Звичайно!
Це голови треба не мати, щоб матері казати до лікаря іти🤦♀️
Проработник• 28 сентября 2023
А вас мама мало хвалила і не пишалася вами, що вас так тригернуло?
Коко На Страже• 28 сентября 2023
Ну мой очень рано пошёл, все близкие знали. Естественно, так как общались и видели ведь. И хвастаться не надо... Вы как-то болезненно принимаете все. И 1.3 нормально для первых шагов, и нормально в два года молчать. Дети то разные все
Salsa-24da• 28 сентября 2023
У мене так знайома все розказує , що нашої спільної подруги дитина дворічна дика і дітей/дорослих боїться.
Так кажу у тебе така сама твоя, хоча твоїй чотири.
Ховається за тебе і ніколи привіт не скаже - образилась
ИНЬэтовамниЯНЬ• 28 сентября 2023
Оце у Вас проблеми, ну похваліться їй, що ваша дитина говорить, вам по 15 років?
Salsa-24da• 28 сентября 2023
Ответ дляПроработник
Це дуже неприємно, коли сторонні люди без медичної освіти і не без вашого запитую починають шукати у вашої дитини вади і ставити гіпотези.
Незалежно від того скільки мама хвалила вас с дитинстві. Якщо я скажу, що ваша дитина відстала (на мою експертну думку), вам звичайно буде неприємно.
Зам. зав. Анонима• 28 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Звичайно!
В питаннях розвитку мовлення краше не затягувати з візитом до лікаря, є випадки у знайомих, якщо б вони звернулися раніше все можна було б виправити, а так лише підтримувати, щоб дитина не робила відкати назад у розвитку, причина в родах, було кесарів розтин
Salsa-24da• 28 сентября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Звичайно!
Але то не ваша справа геть!
Зам. зав. Анонима• 28 сентября 2023
Автор, мій син в 1,2 пішов, і возила на візочку до 4х років, він трохи ледачий та хитрий
Моторошні троянди• 28 сентября 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Коко На Страже• 28 сентября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
У меня кс, но ребёнок ранний во всем. У кума ер, долго молчала. Зато как заговорила.. Чётко, внятно, осмысленно. Очень умная девочка.
Моторошні троянди• 28 сентября 2023
Автор, вы из тех кто ’до хрестин не показувать нікому’, ’нічого не казать бо наврочишь’, що там ще.... ’Не хваліться нічим бо сглазять’?
ЯниЯ• 28 сентября 2023
Ответ дляАннуитет
Не звертайте увагу на т...х курок
курка как бы автор
13чудоСВЕТА• 28 сентября 2023
То просто человек такой бестактный
У моей подруги, сын пошёл в 9 месяцев(мы родили с разницей в две недели)
А моя пошла в год и 2.Помню как её малыш гонял,а моя за ним очень быстро ползала догоняла))Но чтоб кто-то хвастался или делал замечание,такого не было.
Лиса Патрикевна• 28 сентября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Кесарево вообще к такому не относится... разве что сначала сама рожала, а потом все же кесарили (как у меня получилось).. но и тогда причина не в кесаревом.
Моторошні троянди• 28 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
То просто человек такой бестактный
А мы все обсуждали и кто во сколько пошел и кто во сколько заговорил.
И никто это не считал ’хвалением’.
Свій варік• 28 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
То просто человек такой бестактный
Судячи з постів автора, то і перед нею ніхто не хвалився. То скоріш із серії ´сама придумала - сама образилась’
Свій варік• 28 сентября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
И никто это не считал ’хвалением’.
У всіх адекватних і без комплексів-тарганів в голові так. А чого у автора інакше, то хай сама себе запитає
Хачапууури• 28 сентября 2023
А ви і радесенькі, що та дитина не говорить. Не автор, а просто подруга з подруг
Моторошні троянди• 28 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Я тоже так думаю
Бутерброд з ікрою• 28 сентября 2023
Вас видимо в детстве за красоту перехвалили, теперь с грамотностью вот проблемы.
Мания-Величия• 28 сентября 2023
Ну до 18 лет ребёнок должен пойти в норме, но если бы моему ребёнку было 1,3 а он ещё не ходил, я бы точно побежала у специалисту, чтоб посмотрел - точно ли нормотипичное развитие, нет ли признаков отставания? Подруга может вполне по дружески посоветовала, чтоб ребёнка осмотрел специалист, а вот вы сейчас злорадствуете очень по-свински.
Копирайторша• 28 сентября 2023
Моя також рано пішла, таки но стукнуло 10. Авторе, як це важко, вона маленька, реально треба було гнутись і ходити в позі ?, поки спина колом не стане. Вона ж не просто ходила, а і падала, за ручку вчилась. Треба було спитати її як її спина почувається
Черпак_для_фантазий• 28 сентября 2023
Ну нехай хвалиться, вам шкода?
В мене дітей нема, то я розповідаю близькому оточенню як в мене розцвіла балконна пеларгонія, підріс кущ гортензії і деревце авокадо з кісточки. Я не хочу саме хвалитися, а ділюся радістю, бо ніколи не жила в приватному будинку і не вирощувала рослин.
А хтось вирощує оранжереї і справді круті рослини, а мовчить.
А тьотя хвалиться своїм котом, розумний і шкодний пухнастик. Хоча в неї звичайний дворовий, а в когось породистий з родословнею.
Ми таким чином ділимося радістю та маленькими досягненнями, а не маємо на меті знецінити чиїсь кращі ’результати’.
Проработник• 28 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Є різниця між неприємно і настільки тригернуло, що давай строчити тему на порадниці, щоб всі її осудили.