Я инженер, меряю от 1• 28 сентября 2023
Дуже випадає волосся
Дівчата,що можете порадити,вже місяці 3 дуже випадає волосся,думаю,що після недосипу і дуже сильного стресу. Зараз наче себе привела до ладу,а волосся так і випадає. Вже і вітаміни пила,плацент формула,шампуні,поки результату немає. Бачу,що нове волосся росте,але і старе випадає...
Nastia Platonova• 28 сентября 2023
Сестро! Таж ситуація. Після кожної сушки волосся доводиться пилососити. Скоро лиса буду.
Забрала і не сказала• 28 сентября 2023
Я наче не лиса, але вчора подивилася на сонці... три волосини у шість рядків. Ридаю
Я инженер, меряю от 1
• 28 сентября 2023
Ответ дляNadin-pr.
Біотин, колаген, віт.Д, омега та цинк. Здати аналіз на феритин, можливо не вистачає ще заліза в організмі.
А якусь омега порадите? Бо мені сказали,що ту,що я пила просто омега 3,то погана. А яку треба брати,я не розбираюсь
Я инженер, меряю от 1
• 28 сентября 2023
Ответ дляNastia Platonova
Щось робите,ампули якісь? Я вже також бачу як рядочки мого волосся просто рідіють...
Вилами по Воде• 28 сентября 2023
Иногда, пмйте голову безсульфатным шампунем , и ополаскивайте корнем лопуха (отвар)
Я инженер, меряю от 1
• 28 сентября 2023
Ответ дляВилами по Воде
Я шампунь взяла виши від випадіння,дуже його хвалять,але поки на мене це все не діє...дякую за пораду!
Nastia Platonova• 28 сентября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
пропила курс вітамінів Perfectil plus hair, втирала ампулки для волосся у кожу голови, купую дорогущі шампуні...здала аналіз крові у Сінево комплексний (6000грн коштував) - все ок по ньому . Була у трихолога на консультації (нічого толкового не сказала), тільки що волосся оновлюється, скоро випадіння скінчиться (ну, да скінчиться коли вже не буде чому випадати), чекайте.
Однозначная• 28 сентября 2023
Я использовала месячный курс ампул crescina, раньше он мне помогал, теперь нет!
Шампуни, питание получше
Ничего не действует
Вижу, что это популярная проблема(((
Тоже в отчаянии
Может, корнем лопуха действительно ополаскивать и крапивой ??) я уже на все готова
Шампуни, питание получше
Ничего не действует
Вижу, что это популярная проблема(((
Тоже в отчаянии
ДолькиКабана• 28 сентября 2023
тоже линяю. в этом году что-то сильнее.
бывает. неприятно, но я знаю что это нормально. бывали такие линьки)))
витаминки пью и стараюсь не паниковать
ДолькиКабана• 28 сентября 2023
Ответ дляОднозначная
Шампуни, питание получше
Ничего не действует
Вижу, что это популярная проблема(((
Тоже в отчаянии
Шампуни, питание получше
Ничего не действует
Вижу, что это популярная проблема(((
Тоже в отчаянии
не мучте себя.
если сильно переживаете лучше к трихологу сходите.
а вообще через месяц наверняка уже остановится эта линька
Неновая почта• 28 сентября 2023
Ви марно витрачайте гроші на бади поки не здадите аналізи та не побачите, які саме дефіцити в вас є. А спочатку треба зробити фототрихограмму у трихолога, щоб побачити, що саме в вас
ТатьянаМ555• 28 сентября 2023
Перевірити ТТГ, феритин, жіночі гормони, вітамін Д. Допомага повинна бути як внутрішня також і зовнішня. Із догляду Віші шампунь, Клоране, ампули Плацен Формула, або Віші. Перестати сушити феном. Якщо низький феритин пити Сорбіфер Дурулес, хороші Вітаміни для вагітних, Ортомол спробуйте. Зверніть увагу на спадковість, можливо у вас від природи закладена така кількість волосся, з віком волосся може рідшати, не рівняйтесь на кількість волосся в дитинстві ще. І тільки комплексно можна побачити результат.
Чаклунка-ведунка• 28 сентября 2023
Ответ дляNastia Platonova
Як знайомо!! Вчора помила голову, висушила і бігом пилосос до рук і бігом бігом прибирати своє випавше волосся, а його прям біда скільки на підлозі(
Але ще не знаю з чого почати.. Тільки закінчую ГВ(
ДолькиКабана• 28 сентября 2023
У період «сезонної линьки» людини в кінці літа – початку осені змінюється співвідношення волосся, що розвиваються і, що гинуть і процес випадіння стає більш інтенсивним, що насправді абсолютно нормально.(с)
Мороженная курица• 28 сентября 2023
Ответ дляОднозначная
Шампуни, питание получше
Ничего не действует
Вижу, что это популярная проблема(((
Тоже в отчаянии
Шампуни, питание получше
Ничего не действует
Вижу, что это популярная проблема(((
Тоже в отчаянии
Только решилась на покупку, на на последний шанс..
КоролеВешна• 28 сентября 2023
Працюю в аптеці, щодня є покупці на комплекси для волосся/шкіра/нігті, мало того, сама маю таку ж проблему, в більшості випадків це сезонне, вище давали посилання. Але я здала комплексний аналіз в лабораторії ’Здорове волосся’, за ними почала приймати високі концентрації вітаміну Д, вітаміни для волосся з біотином теж почала, йду на комплексне УЗД, а далі з ним до ендокринолога. Тому раджу не обмежуватися доглядом, здати аналізи на дефіцити і проконсультуватися з лікарем на рахунок причин і прийому вітамінів з мінералами.
Я инженер, меряю от 1
• 28 сентября 2023
Ответ дляNadin-pr.
Віддаю перевагу фірмі Solgar
Дякую
Я инженер, меряю от 1
• 28 сентября 2023
Ответ дляДолькиКабана
тоже линяю. в этом году что-то сильнее.
витаминки пью и стараюсь не паниковать
А як довго зазвичай триває ця лінька? У мене бувало раніше ну може місяць,але так довго як зараз це вперше
ДолькиКабана• 28 сентября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
месяц-два обычно.
бывает чуть сильнее раз в несколько лет.
главное не паниковать и не пить все витамины сразу)))
Мороженная курица• 28 сентября 2023
Ответ дляДолькиКабана
У меня началась в апреле-мае...и до сих пор не проходит
ДолькиКабана• 28 сентября 2023
Ответ дляМороженная курица
сходите к трихологу
Nastia Platonova• 29 сентября 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
У мене дві вагітності підряд. Списую моє облисіння на це.