Добрий день, підкажіть в якій організації на данний можно зареєструватися на виплату 6600? Хлопець 24 роки сам з Херсону, зараз знаходжусь в Миколаєві
Стриптизерка• 28 сентября 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Мій син студент з Харкова 19 років,зареєструвався в Вінниці в травні 2022 і отримав всі виплвти від ООН.
Можливо зараз щось змінилося,раніше всім ВПО давали
Регистрировались ничего не пришло. Потом повторно пытались , писало что пока невозможно , слишком много заявок, потом была выездная регистрация ,день в очереди и не попали.
Встидаюся запитать• 28 сентября 2023
Ответ дляСтриптизерка
Видно кому як пощастило(
Але бачу повідомлення час від часу і зараз.Можливо, треба ще пробувати?
Стриптизерка• 28 сентября 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Видно кому як пощастило(
Спасибо, попробуем !
СкрипяСердцем• 28 сентября 2023
В Николаеве на Садовой есть представительство, там регистрировали на помощь от ООН. Если херсонец, можно попробовать)
СкрипяСердцем• 28 сентября 2023
Вот адрес
г. Николаев, ул. Садовая, 25А, офис 108 БЦ ’Столичный’.
График: Пн - Пт 09:00-18:00.
Встидаюся запитать• 29 сентября 2023
Ответ дляСтриптизерка
Спасибо, попробуем !
Сегодня такое сообщение увидела:
Нова допомога для ВПО: послуга буде доступна лише для трьох областей
ВПО отримують допомогу не тільки від України, а і міжнародних організацій та різноманітних благодійних фондів. Зараз переселенці можуть отримати компенсацію
Яку допомогу нададуть ВПО
Спеціальні виплати отримують переселенці, які переїхали на території Київщини, Кіровоградщини та Черкащини. Допомогу надає благодійний фонд ’Право на захист’ спільно з ООН.
Представники благодійної організації повідомили, що участь у програмі можуть взяти особи, які:
хочуть переїхати ближче до місця роботи, закладу навчання дітей;
знаходяться під загрозою втрати житла у якому зараз проживають;
проживають у місцях компактного проживання, які можуть бути розформовані.
Ця грошова допомога дорівнює сумі орендної плати за пів року проживанні. У ’Праві на захист’ пояснили, що ці виплати мають підтримати переселенців та краще адаптувати їх до нового місця перебування
Аби отримати компенсацію, необхідно подати документи у органи соціального захисту. Для оформлення потрібно:
написати заяву;
додати посвідчення особи та довідку ВПО.
Яку допомогу нададуть ВПО
написати заяву;
Стриптизерка• 29 сентября 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Сегодня такое сообщение увидела:
Яку допомогу нададуть ВПО
написати заяву;
Яку допомогу нададуть ВПО
написати заяву;
Спасибо.
А для автора есть что-то? Я тоже сегодня читала , но правда не поняла . Вроде и положены выплаты впо , но с первого числа ужесточение. Это ему наверное лучше в цнап идти. Хотя я даже не знаю работает ли он в ник.там же тоже не спокойно.