Rey_555• 28 сентября 2023

Чи переглянуть курс в кінці жовтня/ в листопаді?

Пост - не "зрада". Просто цікаво почути думки порадниць, бо тут різні люди сидять (в різних сферах працюють). Ходять чутки, що НБУ хоче дещо переглянути курс до 38 грн. або й навіть 40 грн. за $. Яка Ваша думка?
vinika• 28 сентября 2023
Да пофик уже. С 8 до 28 тяжко перенесли.
Nathalie27• 28 сентября 2023
НБУ збирався просто відпустити курс, щоб банківський зрівнявся з реальним. Чи це тепер називається переглядом?
автор Rey_555 • 28 сентября 2023
Ответ дляNathalie27
Та ніби просто ’відпускати’ ще ніхто не збирався.
Леска• 28 сентября 2023
З 1.10 відпускають курс у вільне плавання. Здогадайтесь який буде
автор Rey_555 • 28 сентября 2023
Ответ дляЛеска
А в якій сфері Ви праюєте? Я просто чула, що не раніше нового засідання НБУ. Вони ж не можуть просто собі в будь-який день відпустити.
Леска• 28 сентября 2023
Ответ дляRey_555
Дистрибуція електроніки. Керівництво вже не підписує договора, особливо ті що з відсрочкою оплати. А 100 % попередню оплату з умовою оплати завтра.
Бо маю головнякового клієнта шо морочить голову півроку, а тут готовий вже в понеділок пару лямів сплати
Байрактарочка• 28 сентября 2023
Ответ дляЛеска
який?
автор Rey_555 • 28 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Ого, ну це серйозно тоді :(