AnnaOst• 28 сентября 2023

Хто повернувся додому, поділіться будь ласка враженнями

Звичайно це дуже складне рішення і дуже індивідуальний досвід, але хочеться почути чужі історії, перш ніж творити чи не творити свою) Особливо цікавлять історії тих, хто повернувся з дуже малими дітьми. Чи змогли ви адаптуватися і як швидко? Чи це було рішення виважене чи приймали його на емоціях? І головне, чи ви не шкодуєте?
Модна в особисті повідомлення, якщо тут не хочете.
Дякую!
автор AnnaOst • 28 сентября 2023
Ответ дляoboeva
чем?
Всім, якщо коротко
Hallowkitty -54c3• 28 сентября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
особливо наприклад не змінилося, = тривоги, ракети, шахеди = все нормально

ну если это не изменилось и нормально то у меня для вас плохие новости
Ну давайте вже погані новини, я до всього готова, сказали А тоткажіть вже Б.
rybka21• 28 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
Тоді звичайно для вас це не було складним рішенням. Ми розглядали варіант виїзду ще в 2019, але стався ковід
Ні, ми чекали коли від Харкова відгонять русню і ще чекали повернення до міста наших тренерів. Бо просто повернутися і сидіти дитині в хаті нас не влаштовувало. В Кишиневі він мав змогу тренуватись, навіть мав партнерку і участь в змаганнях. Взагалі як ми тікали 2 березня, перше, шо полетіло у валізу, то його тренувальний одяг та взуття
Hallowkitty -54c3• 28 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
Ну да, тривоги ракети шахеди то таке, дрібниці)
Все відносно, ми більше 1.5 року живемо, ми звикли, і продовжуємо жити, ростимо дітей, ходимо на роботу.
Гайка-2007• 28 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
Всім, якщо коротко
Дійсно дивне . Спочатку жила там собі ні з ким не спілкуючись з України, а тепер у порадниць питає як воно тут.
автор AnnaOst • 28 сентября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
Я розумію, я не звикла. І, судячі з досвіду деяких своїх знайомих, не факт що звикну
rybka21• 28 сентября 2023
Авторко, як ви в принципі планували еміграцію, то незрозуміло, до кого ваші питання.
автор AnnaOst • 28 сентября 2023
Ответ дляГайка-2007
Да, це так дивно коли тут хтось щось питає)
Inna_ya_krasivaya• 28 сентября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
в смысле?
автор AnnaOst • 28 сентября 2023
Ответ дляrybka21
До людей які повернулися в Україну. Ми думали про еміграцію і в 2015 в в 2019, але кожного разу приймали рішення залишитися. Дитину от народили в війну якраз. Тепер ми знову приймаємо рішення
rybka21• 28 сентября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
в смысле?
То дійсно, кажіть вже ваші погані новини
rybka21• 28 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
То ці люди мабуть не планували їхати з України назавжди. Ваші обставини зовсім інші
Hallowkitty -54c3• 28 сентября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
в смысле?
Ось ви написали, що у вас для мене’плохие новости’, от я і запитую, що це за новини такі?
Inna_ya_krasivaya• 28 сентября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
ваше нормально отличается сильно от нормально здорового человека
Guzelli• 28 сентября 2023
Как малословно и спокойно без анонимов)) а так бы уже на страниц 6 настрочили бы ’воды и пожеланий’))
Скажу одно, решения на эмоциях никогда не есть хорошо, эмоции проходят а сделанное иногда может не соответствовать реальным ожиданиям .
Только холодный ум и адекватный реализм
Hallowkitty -54c3• 28 сентября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
А що робити???
Істерити, панікувати, ми нікуди не виїжджали ми адаптувалися, для нас це вже нормально.
Inna_ya_krasivaya• 28 сентября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
А що робити???
та ясно, я понимаю. С грустью
rybka21• 28 сентября 2023
На початку літа 2022 в Харкові було десь 300 тысяч людей. Зараз на мільон більше
Pole• 28 сентября 2023
Ответ дляGuzelli
Только холодный ум и адекватный реализм
Ви наважилися?
автор AnnaOst • 28 сентября 2023
Ответ дляGuzelli
Только холодный ум и адекватный реализм
От! Якщо вирішувати серцем, то я б вже вдома була. Але результати більшості моїх емоційних рішень мені не подобаються
rybka21• 28 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
Тривоги? Ну реально, в нас їх від 2-3 до 10 на добу. Ніхто не реагує.
Ollka• 28 сентября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya

Тривоги рідко, вильоти ще рідше.
Люди живуть своїм життям.
Pole• 28 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
А що каже чоловік? Він же тут, має тверезо оцінювати ситуацію.
rybka21• 28 сентября 2023
Я не розумію, якщо ви майже 10 років як маєте бажання емігрувати з України, навіщо вам повертатись
Люсильда.ua• 28 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
В Україну
Сейчас в разных областях Украины - разная обстановка. Одеса, Харьков, Днепр... Напишите конкретнее, куда планируете возвращаться - мы Вам подскажем как у нас на сегодняшний день.
летта• 28 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
Та це для мене єдиний аргумент ’за’ повернення. Я так розумію ви переїхали в тихе місце, тому не питаю як адаптувалися
я вернулась к мужу с подростком в Николаев, все просто отлично по ощущениям. но с маленьким ребенком никогда бы не вернулась. это честно
Guzelli• 28 сентября 2023
Ответ дляPole
Ви наважилися?
Неа( вернулись в Германию, билеты на 15 е так и пропали .
13 го были у невролога и малому написали заключение с зпр, ему почти 3 а проблем куча и самое главное это постоянные истерики от любого звука шума дёргается просыпается и потом это адище, успокоить его мостики и крики нереально час два , мы решили что сделаем только хуже , я сама на антидепрессантах , малая как ни странно самая первая заговорила что хочет назад в Германию, в общем пока мы трусы нерешительные , наверное если бы было свое жилье и хоть какие то родные близкие , то думали бы ещё а так мы пока там где тихо , но решение далось очень сложно и не без слез
автор AnnaOst • 28 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Я маю бажання з чоловіком емігрувати і разом з ним ростити свою дитину. Аби він міг виїхати рішення було б однозначне
Люсильда.ua• 28 сентября 2023
Ответ дляНе ангелы
Ой ні,не повертайтесь. І так забагато людей зараз
Да, с этим не поспоришь! Я благодарна каждому выехавшему заграницу или на ЗУ. Я опять вчера на станции Университет смогла в вагон зайти, пропустив три поезда в час пик, когда с работы ехала. Это жесть. Двери открываются, а там толпища и никто не выходит.
Люсильда.ua• 28 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
А почему? У Вас какие-то психологические особенности? Мы все живём обычной жизнью, а у вас какие-то сомнения. Чего конкретно боитесь?