Некомильфо• 28 сентября 2023
Поделитесь красивым поздравлением с Днём Учителя!
Девочки, может кто уже подготовился, поделитесь стихотворением или просто рифмованным поздравлением учителей! Может картинки с трогательными словами к этому празднику. Спасибо!
МамОмужа• 28 сентября 2023
Тут почти все ненавидят учителей, если б могли, дули б слали, а то и две, вместо поздравлений.
Скользкая• 28 сентября 2023
Я пишу від себе і своїми словами )
Ще в мене мама робить красиві прикраси з бісеру в українському стилі, я класній в минулому році подарувала, вона була в захваті, навіть попросила телефон мами і сама зателефонувала їй і дякувала. Ще й забеспечила маму замовленнями, бо куча її подружок вчителів брала контакт. На цей день вчителя теж подарую йї силянку з вдячності за клієнтів )))
Физрукая• 28 сентября 2023
Ответ дляМамОмужа
Ой, це тут усі хоробрі
А на ділі)))
МамОмужа• 28 сентября 2023
Ответ дляФизрукая
Ой, це тут усі хоробрі
А на ділі)))
Поэтому и написала, что если б могли))
Некомильфо
• 29 сентября 2023
Ответ дляЮлияVA
Доброго дня! А коли ви поздоровляєте вчителів онлайн в чаті(якщо у Вас дистанційне навчання), сьогодні, чи у неділю?
У неділю