На пів ставки• 29 сентября 2023

В кого є Том Форд Табак і Ваніль пару мл

Дуже хочу цей аромат затестити. Можливо хтось має маленький відливантик або пробнічок, який вам не підійшов, пропоную обмін на Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis 5 мл або на Jo Malone Myrrh Tonka 3 ml.
автор На пів ставки • 29 сентября 2023
Оригінали. Не підійшли ці аромати. Перший більш свіжий, цитрусовий. Другий більш солодкий

В кого тако було• 29 сентября 2023
Ответ дляНа пів ставки
В мене є форд відливант і монталь ванілла екстазі, можемо обмінятись.
автор На пів ставки • 29 сентября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Я хочу саме Форда спробувати. Монталь чомусь не заходить
автор На пів ставки • 29 сентября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Ви можете відкритись я Вам напишу
В кого тако було• 29 сентября 2023
Ответ дляНа пів ставки
Ви можете відкритись я Вам напишу
Я вас не так зрозуміла. В мене є від форда вишня. Хіба надумаєте монталь ванілла екстазі, тоді відкриюсь
автор На пів ставки • 29 сентября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Я подумала, що ви за цей аромат, що я хочу пишете. Тоді не треба
размахер• 29 сентября 2023
Спробуйте тут замовити. Саме цей аромат замовляла. Дуже сподобався. Доставка теж супер швидка.

автор На пів ставки • 29 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Дякую за пораду. Та я раніше на Кремчику замовляла, все влаштовувало. Зараз просто зайвих грошей немає, хотіла обміняти свої, якими не користуюсь на цей бажаний аромат
Татьяна -3329• 29 сентября 2023
Ответ дляНа пів ставки
Я його дуже люблю. Але якщо вам так бажано, то готова помінятись. Я знайшла для себе трохи інший і Форд відійшов якось на другий план. То ж чому б і не помінятись
автор На пів ставки • 29 сентября 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Супер. Пишу Вам.
Дама-мадама• 29 сентября 2023
Ответ дляНа пів ставки
Супер. Пишу Вам.
Скину посилання на групу в лс.
Лялька в колисці• 29 сентября 2023
Ответ дляТатьяна -3329
А що це за аромат
Дама-мадама• 29 сентября 2023
Ответ дляЛялька в колисці
А що це за аромат
Від Dolce , velvet amber sun. Він трохи дзвінкіший, не такий важкий ( це чоловіча лінія, то ж на скільки це можливо), ваніль солодша. Табако ваніль він такий важкий, поважний, дольче як на мене його брат, тільки більш грайливіший
Лялька в колисці• 29 сентября 2023
Ответ дляДама-мадама
Дякую