Мандолина Бу• вчера в 16:54
Як можна налаштувати дитину?
Дочці 11 років просто жахливо боїться стоматологів, один раз поставили пломбу, бо була маленька дірочка, після того вона мені не показує, що в неї з зубами. Пару днів тому впросила відкрити рот, а там **здец, навіть в передніх зубах карієс 😱 Записала на завтра до стоматолога, сказала їй і в неї вже істерика, сльози. Як ви вмовляєте своїх на лікування зубів? Бо в мене нервів не вистачає вже.
Несу добро людям• вчера в 16:56
До 11 років була одна маленька дірочка? Можливо, там не так все погано з зубами, як одна маленька дірочка?
Мандолина Бу
• вчера в 16:58
Ответ дляКоролеВешна
домовтесь, що все пролікують уві сні і вона нічого не відчує
В нас маленьке містечко, немає таких стоматологів, які лікують у сні.
Элька-Карамелька• вчера в 16:59
Я показувала відео з ютуб, як діти йдуть спокійно до стоматолога, і які вони задоволееі виходять. Але дитині було 3р. З тих пір вона просто біжить до стоматології
Прилипало• вчера в 17:00
Ответ дляАшотакоя
Дитина не нормотипова?
Ну і дурна зараз звичка на будь яку проблему питати за нормотиповість.
Прилипало• вчера в 17:01
Їй минулого разу робили без анестезії?
Скажіть зо потерпіти треьа буде лише укол 5 секунд і все
Значит надо• вчера в 17:01
Ой, ну должно повезти с врачом, у вас знакомый вам? Или к новому идете?
многие стоматологи так ловко договариваются с детьми, буквально, заговаривают им зубы, что на следующий раз уже намного спокойнее ребёнок идет. У меня так было. У дочери сам не выпадали молочный, начал уже гнить. Истерика была аж до кресла, до диалога со стоматологом. А потом- как бабка пошептала- мои зубы- мое здоровье, когда идём к Ирине? Уже повторно 2 раза были, благодарна врачу, конечно, за профессионализм.
КоролеВешна• вчера в 17:01
Ответ дляМандолина Бу
шкода, тоді спробуйте пояснити, що це кращий лікар і знає сучасні способи проведення безболісних процедур. Поясніть які можуть бути наслідки нелікування зубів. Тільки спокійно і без тиску на неї.
Спочатку домовтесь, що це просто консультація і не більше. її ніхто не змусить без згоди.
Значит надо• вчера в 17:02
Ответ дляМандолина Бу
А именно детский стоматолог имеется?
За ким я буду?• вчера в 17:02
Найти хорошего стоматолога чтоб уговорами и танцами с бубнами . Хотя 11 лет уже ж взрослая это не 2 летка
Мандолина Бу
• вчера в 17:07
Ответ дляЗначит надо
А именно детский стоматолог имеется?
Так, є.
Мандолина Бу
• вчера в 17:07
Ответ дляЛюблю море
И раз в полгода на осмотр ви никогда к стоматологу не ходите?
Ні.
Гірчинка• вчера в 17:09
11 років не відкривала вам рот? А як вона зуби чистила в 1, 2 , 3 ....роки?
Мандолина Бу
• вчера в 17:11
Ответ дляГірчинка
Останні два роки не відкривала, а не всі 11.
Гірчинка• вчера в 17:15
Ответ дляМандолина Бу
Ну так до 11 лет нужно уже было как минимум 10 раз сходить к врачу на осмотр. Когда маленькие, то всякие вкуснящки обещают, а в 11 даже не знаю, такого еще не встречала, чтоб в таком возрасте рот не могли открыть. Может к психиатру надо
Мальчун-задирун• вчера в 17:17
Ответ дляГірчинка
у меня отцу уже 67, вообще к стоматологам не ходит, рвотный рефлекс если рот открывают. так и живет. а психиатр чем поможет, таблеток даст, и?
Попразендовна• вчера в 17:23
Ответ дляМандолина Бу
Ні.
Вот это зря. И не только потому что зубы запустили, но и потому что если бы ходили постоянно, у ребенка не было бы паники.
Сейчас только договариваться, рассмотрите вариант нескольких визитов типа «на первом просто посмотрят». Поговорить про анестезию.
Неновая почта• вчера в 17:39
Ответ дляМандолина Бу
Ні.
И напрасно. И страха стоматологов, возможно не было бы. И меньше вероятность запущенного кариеса. Заведите такую привычку. Взрослым, кстати, тоже не лишне регулярно проверять зубы.
Неновая почта• вчера в 17:44
Выше советуют пообещать, что будет не больно. Я б так не делала. Потому что не известно, как будет. Если добавится ещё, что ’мама обманула’, может ещё хуже быть.
Я не знаю, работает ли такое с 11-летними, но может есть что-то, что она очень хочет, но у вас в планах не было. Пообещать как награду?
Мой сын не боялся особо, знал, что если надо лечить зуб, то надо. Но мы всегда после лечения себе устраивали ’разгрузку’ - шли в интересное место, или немного потрандирить деньги на вкусное или игрушки. То есть как такового условия никогда не было типа ’ты идёшь к стоматологу, а я тебе за это...’, просто после неприятного старались ’заесть’ хорошими эмоциями.
Советчица Года• вчера в 17:55
Ответ дляПрилипало
не звертайте уваги, то не нормоьипова бабка
Ашотакоя• вчера в 18:14
Ответ дляМандолина Бу
В сенсі?
В прямому
Дитині 11, повний рот гнилих зубів, а ви поняття не маєте про це
Як це можливо?
Лише не нормотипові діти можуть так поводитися і не звертати увагу на такі деталі як зуби
Як це можливо?
Ашотакоя• вчера в 18:14
Ответ дляПрилипало
Це було питання, а не твердження.
Нормотипові діти себе так не поводять.
Ашотакоя• вчера в 18:15
Ответ дляМандолина Бу
Це просто капець
Ашотакоя• вчера в 18:16
Ответ дляГірчинка
Моя дитина перший раз попала до стоматолога в 10 років, там полікували їй два молочних зуби
Без істерик і криків.
Навіщо водити раніше дитину, я не розумію
Достатньо підібрати лікаря і дати дитині правилтну установку
Без істерик і криків.
Ашотакоя• вчера в 18:17
Ответ дляНеновая почта
:)
Гірчинка• вчера в 20:29
Ответ дляАшотакоя
Без істерик і криків.
а якщо карієс зʼявився в 3 роки, не вести. чекати ще 7 років?
Ашотакоя• вчера в 21:14
Ответ дляГірчинка
Так в мого і не було до 10 років :)
А йти потрібно тоді, коли є.
А там радили просто ходити, бо більше не ма що робити
А йти потрібно тоді, коли є.