Угги в горошек• 29 сентября 2023
Девочки, вы смываете крем для сосков перед кормление ребёнка
Тот, который идёт в беби боксе от Линдо?
Эта_Шикарна)• 29 сентября 2023
Він мені вонючий, хоча натуральний і можна не змивати, але я змивала. Пурелан, наприклад, з таким самим складом але більш очищений і так не штиняє. Його можна не змивати.
Я тертий жук• 29 сентября 2023
Як же мрію задавати такі запитання. Я не змивала, так в інструкції написано
Дівчина заглядєніє• 29 сентября 2023
не змивала, користувалася пуреланом. це ж ланолін, ним і губи класно мазати.
тей що в бебібоксі теж не треба змивати