Свезло так свезло• 29 сентября 2023

Как оформить выплаты он лайн при рождении?

Девочки, кто рожал в последнее время в прифронтовых городах, как вы оформляли выплаты по Уходу до 3 лет (860 грн), беби бокс ( денежный вариант) и впо ( на нворожденого)? Просто у нас утсзн работает раз, через раз.это все сейчас можно он лайн оформить? Или лучше ехать в ближайший город и подавать лично? Просто у меня есть карты соц ( на первого оформляла 3 года назад), но там срок действия закончился. Хотя впо на нее приходят.
ЯспАкойнаЯ• 29 сентября 2023
В дії можна все оформити
Впораюсь зі всим• 29 сентября 2023
Через дію оформлювала. Карта для виплат звичайна. Можете картку діджитал зробити в приватбанку, щоб була не протермінована. Але потім все одно копію свідоцтва про народження треьа було закинути у відділення.
А, і через дію (єМалятко) можна оформлювати тільки якщо у вас поки нема свідоцтва про народження.
Поддакиваю иногДА• 29 сентября 2023
Извините за вопрос а можно это за границей оформить?
автор Свезло так свезло • 29 сентября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Просто слышала, что через дию выплаты месяцами ждут (
Впораюсь зі всим• 29 сентября 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Виплати не дія робить, а ті самі соцзахисти. Коли я подавала заявку через дію, то мені з соцзахисту подзвонили через день і попросити підвезти копію свідоцтва. Тобто сама дія швидко передала інформацію за адресою. Свідоцтво ми взагалі на наступний день отримали вже (створювали заявку пізно ввечері). Виплати трохи чекала , це правда. Півтора, здається місяці чи місяць, народжувала три місяці тому.
А до того взимку чи навесні там була якась реформа і виплати почали йти через інші структури і там так, чекали місяцями дівчата, поки все не владналося.
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я свидетельство хочу бумажное(то без немого наверно не реально подать куда то?а если взять в дии свидетельство,можно взять и бумажное ?
Впораюсь зі всим• 29 сентября 2023
Ответ дляСвезло так свезло
У вас і буде парерове свідоцтво. Дія- це просто сервіс. В ньому є розділ «єМалятко». Черкз єМалятко ви можете одночасно і замовити свідоцтво про народження, і компенсацію пакунку малюка, і виплати по народженню, і код ідентифікаційний отримати. Сама дія нічого не робить. Ви просто через дію вдома заповнюєте ваші дані та дані дитини один раз в одному місці, а далі це все передається у відповідні служби. Просто вам не доводиться їздити окремо до рагсу, окремо до соцзахисту, окремо до податкової, все в одному місці і онлайн.
А далі дія передає сама дані до рагсу, де вам виготовляють свідоцтво. Коли готово телефонують і ви за ним приїжджаєте.
Потім якщо хочете ви можете додати його в свою дія як мама за номером.
Ответ дляВпораюсь зі всим
Уз ты,а я все не могла понять суть) с меньшим ездила и все делала сама,так не удобно было,решила в этот раз как то все удаленно сделать)спасибо большое за разъяснения)
Впораюсь зі всим• 29 сентября 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Успіхів вам і з малечею, і щоб з документами все пройшло якнайшвидше)