Масове вбивство на Житомирській трасі: мапа, хронологія та розслідування російського злочину
Дмитрівка — невелике село лише за кілька кілометрів на північ від Житомирської траси навпроти села Мила. Тут облаштовано звалище автомобілів, які росіяни розстріляли та спалили під час облоги Києва. Одне з десятків звалищ на Київщині.
Із цих 50 автомобілів 11 привезли з автошляху М-06, з ділянки між селами Мила та Мрія. Автошлях М-06 — це траса Київ-Чоп, "Житомирська траса", а віднедавна — "Траса смерті". У людей, які бували на ній у перші дні й місяці після деокупації, вона вже давно не асоціюється зі звичайною дорогою на захід — лише з вервечкою згорілих автомобілів і згорьованих людей, тілами на асфальті й узбіччях, потрощеними будинками, купами російської техніки й табличками «міни» вздовж лісосмуг.
Причиною останньої зупинки цих 11 автомобілів були російські військові зі складу 2-го батальйону 5-ї окремої танкової бригади, які прибули на Київщину з міста Улан-Уде. Упродовж березня вони нищили цивільних водіїв, пасажирів і пішоходів поруч із АЗС UPG на Житомирській трасі. Вони знали, що скоюють злочин: після вбивств росіяни спалювали абсолютно всі машини й тіла, щоб приховати сліди своїх злодіянь. "Нет тела, нет дела", — мабуть, саме цим принципом керувалися військовослужбовці з далекої
Бурятіі
Історій багато
На сканах точно вказано хто
Бурятіі
Історій багато
На сканах точно вказано хто
Ответ дляInna_ya_krasivaya
дегенерат просто
толпы их
меня поражает что буряты, эти блин. из Махачкалы никакого отношения к украинцам вообще никогда не имели. Какими же .... надо быть чтобы пойти убивать просто так
толпы их
ох Вообще с такими лицами, а как воровали то все. Отсталые какие то, и удивлялись как мы жилич
Часто читаю в интервью ’ вы лучше нас живете’
А вам ктото мешал? У вас млд тратят на ракеты
Ответ дляelegante
Нашим тоже тогда будут делать так .. а вот творить тоже что и они творят в плену .. вот это правильно имхо .. а то эти откормыши из плена по обмену поедут а потом второй волной на войну .
Да это я так хочу. Чтобы больше нечем было людей убивать и не плодили убийц. У меня кроме ненависти нет к ним ничего.
Ответ дляmiya ya
Тут є така ще женя з сєктою акакаяразніца чи рашистка,то в неї це все ’пугалки’,брєд больной фантазии,окупанти’мальчікі’такого не делали.А если где то там чуть убили кого,ну то война,выпили мальчики
А Женя с Николаева писала что в окупации гуд?
Это о херсонской или николаевскрй ? может кому и гуд. а кого и убивали - насиловали
Про Бучу писали Клара__ и Hesba.. как то так
КоролевишнаЯ-77e1• 29 сентября 2023
А я сегодя наслаждаюсь темой на япе как наши узвиздячили выродкам БПЛА трансформаторы и часть курской области без света скулит.
’Хахлы намекают,что в эту игру можно играть вдвоем и зимой нам будет жопа,если продолжим их обстреливать’ )
Наши умнички просто золоторукие!!!!!
Ответ дляКоролевишнаЯ-77e1
Наши умнички просто золоторукие!!!!!
О да утром видела- 5 населенных пунктов без света
Mrs.Ochmonek• 29 сентября 2023
Ответ дляalenka3108
Шкура, кістки і зубів нема, мабуть, бо і харчування нема нормального😰
Той полонений, що на гулагу.нет давав інтерв´ю, казав про лист капусти два рази на день і все. Радий був з´їсти черв´яка, якого зумів викопати на так званій прогулянці. І пацюченятку, якого їв живим.. Вони їх морять голодом, щоб і після повернення здоров´я було підірвано назавжди. Не кажучи вже прпо психіку
Я не можу таке читати.Ми виїхали до рідні в сусідне село, бо там був підвал.Там через Дмитрівку постійно перли танки на Київ. Їх наши зупиняли тільки біля Стоянки, бо там поле та невеличке болото.Місцевість, яка добре прострілювалася нашими. Ми були в капкані, якраз на цій ділянці.Попереду - танки, позаду - взорвані мости в Київ.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хочу напомнить что умер от разрыва сердца
захисник “Азовсталі” Олег Мудрак, якого торік звільнили після чотирьох місяців російського полону.
Ответ дляS-lana
Ох Стоянка... капець там теж ад був
Mrs.Ochmonek• 29 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
вони навіть не усвідомлюють, що могли б жити реально як в Дубаях з тими ресурсами
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так
Такі багаті недра, скільки хворих, дітей с раком, діткам що треба 1 укол Золгесма той що 2 млн коштує, , 25 % населених пунктів без газу, а вони витрачають мільярди. щоб українців вбивати
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я дивилась..Тиждень відходила..
Ответ дляLudaSHS
Так
І я завжди так кажу. Можна було жити їм, як у бога за пазухою. Але русні краще жити в хлеву з клозетом надворі і йти за гроші вбивати людей в сусідню країну.
Ответ дляCat88
Матрешкам тем нужно эти истории на русском писать, что б понимали внятней что они натворили
Не поймут. Там психологический блок. Сегодня общалась с такими. Уверенно рассказывают, что Украину украинцы обстреливают(сами же здесь живут, идет второй год войны). На вопросы зачем минутное зависание и ответ, что значит так нужно. Мне уже кажется, что даже если российский военный со всеми знаками отличия в упор в них выстрелит, они будут доказывать, что это был украинец.
Стурбовані
❗️Румунія розмістила ППО біля кордону з Україною на Дунаї через російські дрони, - Reuters
За інформацією видання, Румунія переміщує сили ППО ближче до своїх населених пунктів на Дунаї на кордоні з Україною. Це стало наслідком атак російських дронів на портову українську інфраструктуру.
Крім того, Румунія вирішила додати до прикордонного району військові спостережні пункти та патрулі.
Reuters зазначає, що ці заходи є ознакою зростаючої стурбованості Румунії та альянсу НАТО тим, що війна може перекинутися на її територію.
Ответ дляS-lana
Добре, що залишились живі і неушкоджені. Уявляю, що пережили.(
Дітей тренер виїздив з Києва і попав під обстріл, чудом вцілили. А потім ще, коли балістика була в Києві уламок від ракети в двох метрах впав від нього. Другий раз пощастило .
Ответ дляVA 11
Так, це майже диво.Я коли звонила знайомим і розказувала що розстрілюють людей, всіх, кого побачать або знайдуть - мені казали що не чули такого...На жаль, почув про це весь світ, коли їх звідти вибили.Тяжка тема, але повинні пам´ятати , щоб ніколи не забувати і не пробачити.
Ответ дляS-lana
Дуже надіюсь, шо у нас буде якась організація, яка цих падлюк по списку, кожного, знайде і застрелить. І так до останньої падлюки.
Кстати в Чехии
взорвали таки рашисты
💁♂️Україна викрила командний склад та ключових співробітників Сил спеціальних операцій ЗС рф, які причетні до резонансних убивств і терактів на території України та Євросоюзу, зокрема до підриву військового об’єкта в Чехії. Про кого йдеться — розповідаємо
🧡 hromadske
взорвали таки рашисты
🧡 hromadske