Відразу шість командирів "Азова" стали власниками квартир в одному із найдорожчих ЖК Києва
Елітна нерухомість з´явилася у кількох заступників командира полку "Азов" Дениса Прокопенка.
Вони придбали житло у VIP-ЖК Києва – "Новопечерських Липках".
У ЗМІ називають такі прізвища власників з "Азовців": Іван "Ігнат" Ігнатьєв, Богдан "Тавр" Кротевич, Микита "Раз-Два" Надточій, Сергій "Мольфар" Цісарук, Олег "Апіс" Хоменко, Святослав "Калина" "Паломара".
Кожна квартира коштує півмільйона доларів.
Взброс?
Якийсь депутат написав
Взброс?
Якийсь депутат написав
Kristal2013• 13 декабря 2024
А депутат прикріпив до допису декларацію о своїх доходах, та доходах своєї сім´ї?
Olivia 666• 13 декабря 2024
Все можливо. Багато мільйонерів за час війни зʼявилося. Тому не дивно навіть,але сумно
Ответ дляtatavit
Ну вы даёте. Здесь обычные ’военные’, которые в Киеве едут на 8 на работу, а вечером возвращаются домой, уже давно сменили старенькие Шевроле на новые мерсы и Теслы. А тут заместители командира
Живу в Києві, жодного військового на теслі ще не бачила
А от на жигулях бачила і не раз
Ответ дляIn limbo
А якісь пруфи будуть? Чи слова депутата (до речі якого?) це в нас вже істина в останній інстанції? І як давно?
Є фото документів ніби то
Ответ дляVolnat
чому ні?
А звідки в них такі гроші?)
Ответ дляМанюнайтед
Пошел воевать- получи кввртиру,это стимул
Не роздає держава квартири в липках
Ответ дляrybka21
А звідки в екс депутата така інформація?
Чому до мене запитання?
Natalia505• 13 декабря 2024
Хай про себе та скотина напише. Це вже ´компанія´ проти Азову почалась?
Ответ дляVolnat
мені все одно звідки гроші у тих хто мене боронить
Ответ дляVolnat
Відкрию вам секрет боронять вас звичайні солдати без квартир в липках