Наталка -русалка• 13 декабря 2024

Що думаєте із цього приводу?

Відразу шість командирів "Азова" стали власниками квартир в одному із найдорожчих ЖК Києва

Елітна нерухомість з´явилася у кількох заступників командира полку "Азов" Дениса Прокопенка.

Вони придбали житло у VIP-ЖК Києва – "Новопечерських Липках".

У ЗМІ називають такі прізвища власників з "Азовців": Іван "Ігнат" Ігнатьєв, Богдан "Тавр" Кротевич, Микита "Раз-Два" Надточій, Сергій "Мольфар" Цісарук, Олег "Апіс" Хоменко, Святослав "Калина" "Паломара".

Кожна квартира коштує півмільйона доларів.

Взброс?
Якийсь депутат написав
Volnat• 13 декабря 2024
чому ні?
Kristal2013• 13 декабря 2024
А депутат прикріпив до допису декларацію о своїх доходах, та доходах своєї сім´ї?
Olivia 666• 13 декабря 2024
Все можливо. Багато мільйонерів за час війни зʼявилося. Тому не дивно навіть,але сумно
ElenaMari• 13 декабря 2024
Командиры как всегда и везде , обычному солдату фиг вам
GirlSuper• 13 декабря 2024
Мало донатимо
Треба більше
ElenaMari• 13 декабря 2024
Ответ дляGirlSuper
Мало донатимо
Треба більше
Ага командиры уже в Украине набрали недвижимости и машины и бизнес открыли женам))) и за бугром набрали, пусть донатят дальше дурачки
rybka21• 13 декабря 2024
Який депутат написав?
tatavit• 13 декабря 2024
Ну вы даёте. Здесь обычные ’военные’, которые в Киеве едут на 8 на работу, а вечером возвращаются домой, уже давно сменили старенькие Шевроле на новые мерсы и Теслы. А тут заместители командира
автор Наталка -русалка • 13 декабря 2024
Ответ дляrybka21
Який депутат написав?
https://www.ukr.net/news/details/kyiv/108429214.ht...
In limbo• 13 декабря 2024
А якісь пруфи будуть? Чи слова депутата (до речі якого?) це в нас вже істина в останній інстанції? І як давно?
Ответ дляtatavit
Живу в Києві, жодного військового на теслі ще не бачила
А от на жигулях бачила і не раз
rybka21• 13 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
І хто давав йому читати договори КП?
In limbo• 13 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Оооооо, ****ть 🤪 Мосійчук Яснопонятно
rybka21• 13 декабря 2024
Ответ дляIn limbo
ЕКС депутата
Ответ дляIn limbo
Є фото документів ніби то
rybka21• 13 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Є фото документів ніби то
Тавишо
Манюнайтед• 13 декабря 2024
Пошел воевать- получи кввртиру,это стимул
Ответ дляVolnat
чому ні?
А звідки в них такі гроші?)
rybka21• 13 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
А звідки в них такі гроші?)
А звідки в екс депутата така інформація?
Ответ дляМанюнайтед
Не роздає держава квартири в липках
Ответ дляrybka21
Чому до мене запитання?
Klodia• 13 декабря 2024
Ответ дляElenaMari
Прытула делает то же самое, но за него тут тельняшки рвут и орут, что ’оннитакой, он честный’
Natalia505• 13 декабря 2024
Хай про себе та скотина напише. Це вже ´компанія´ проти Азову почалась?
rybka21• 13 декабря 2024
Цей Мосійчук, таке враження, що на Порадниці навчився дурні теми створювать для срачу
Volnat• 13 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
А звідки в них такі гроші?)
мені все одно звідки гроші у тих хто мене боронить
Ответ дляVolnat
rybka21• 13 декабря 2024
Спалилася русалка, короче...
Klodia• 13 декабря 2024
Ответ дляIn limbo
Оооооо, ****ть 🤪 Мосійчук Яснопонятно
Подождите, сейчас Шарий напишет, будем обсуждать.
Volnat• 13 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
ви теж мене бороните?
Ответ дляVolnat
Відкрию вам секрет боронять вас звичайні солдати без квартир в липках