Шукаю коляску щоб прогулянковий блок був реверсивним та складався з шасі разом,також щоб на шасі можна було встановити автолюльку типу через адаптери.Бачила у сайбекса,але цінник( Може порадите щось підходяще?
В нас така - maxi-cosi plaza + (там люлька ( прогулянковий блок)
Стійка, добре амортизує, але важкувата - це мінус. З дитиною я її підняти не можу (наприклад, якщо кілька високих сходинок, а пандуса немає). Без дитини піднімати нормально, в машину в багажник влазить, складається гарно разом з рамою, якщо блок обличчям до світу; в цьому ж положенні можна поставити її стояти вдома, стоїть складена вертикально. Коли блок обличчям до мами, скласти так само компактно не вийде. Але ми задоволені, він знімається двома кнопками, швидко і легко.
Встановлювали через адаптери автокрісло тієї ж фірми, модель cabriofix - для новонароджених, група 0+. Більші не вийде поставити.