Пупс• 29 сентября 2023

Адвент-календар Гаррі Поттера

Просить донька на день народження Адвент-календар. Дивне замовлення, але хоче чому ні.
Побачила його у відео кенді суперстар, я такий знайти не можу. І на промі дивилася, на олх і по картинці шукала, нічого не вийшло. Раптом хтось бачиш де такі продаються
Фляшка на трьох• 29 сентября 2023
Удалено администрацией...
Мerida• 29 сентября 2023
Не найдёте. Это календарь 21 года
Тётя Хрюша• 29 сентября 2023
https://www.amazon.com/Harry-Potter-Holiday-Offici...
С амазона закажите
Мастер Класс• 29 сентября 2023

тут розпаковка, якщо чесно, то таке. краще подивитись цікавіші календарі.
автор Пупс • 29 сентября 2023
Ответ дляМастер Класс
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=rrKmHL...

Порадьте щось цікавіше 🫶
Леннон_Жив!• 29 сентября 2023
У нас был классный Лего Гарри Поттер.
Мастер Класс• 29 сентября 2023
Ответ дляПупс
Порадьте щось цікавіше 🫶
подивіться або фанко поп, або лего, у них є набори за тематикою поттеріани. якщо дорого, зверніть увагу на набори минулого року, на них зазвичай роблять хороші знижки, особливо на закордонних сайтах.
якщо не прив´язуватися до поттеріани, то видів цих календарів дуже багато, на будь який гаманець. десь за місяць буде їх розпал сезону, точно можна щось підібрати)