Балаболка• 29 сентября 2023

У соседа сверху течёт труба, замурованная в плитку

Разбивать её он не хочет. И вообще там редко появляется. Весь стояк неделю без горячей воды. Сосед морозится и сказал, что делать ничего не будет. Что можно предпринять в этом случае?
english book• 29 сентября 2023
Є закон. Дійте за ним. Там все розписано. В більшості випадків керуюча компанія не хоче морочитися, перекриває стояк і все.
Хоче щоб сусіди самі змусили винуватця . Але в законі все прописано на такий випадок.

автор Балаболка • 29 сентября 2023
Ответ дляenglish book
Найти б этот закон ещё, который где-то наверно существует. Или нет.
english book• 30 сентября 2023
Ответ дляБалаболка
Є звичайно. Тут вже викладали неодноразово.
автор Балаболка • 30 сентября 2023
Ответ дляenglish book
Ни разу не встречала
english book• 30 сентября 2023
Ось сам закон.
https://ips.ligazakon.net/document/view/T172189?an...
Ось перше роз´яснення простими словами яке я знайшла.
https://mdl.com.ua/chomu-varto-nadavaty-dostup-do-...

В моєму житті було декілька подібних випадків в будинках, де я проживала. Жодного разу до суду не дійшло, власник здавався і надавав доступ. Більшість думає, що він захищений ’недоторканістю’, але забуває, що є ще закон про Житлово комунальні послуги. І він не є одноособним власником комунікацій. Він є користувачем, і повинен надавати доступ до всіх загальних комунікацій. До того ж за законом, він не мав права закладати комунікації плиткою. Зараз вже до людей дійшло, і ніхто так не робить, а роблять фальш стіну, дверцята та інше.
автор Балаболка • 30 сентября 2023
Ответ дляenglish book
Ось сам закон.

Велике дякую