Партизанка• 30 сентября 2023

Посоветуйте шампунь для чувствительной кожи головы

Раньше белорусские покупала, но это до войны было... детские более-менее подходили, уже нет. После мытья волосы хорошо выглядят, а кожа головы ужасно зудит и шелушится((((
Зяблик протестант• 30 сентября 2023
Ray well higra
+ пілінг обовʼязково
Зяблик протестант• 30 сентября 2023
Hidra*
автор Партизанка • 30 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Ray well higra
+ пілінг обовʼязково
Дякую! Чесно кажучи, пілінг ніколи не робила
Ніколи не збрешу• 30 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Ray well higra
+ пілінг обовʼязково
А какой пилинг при чувствительной коже подойдёт?
Кукусикиииииии• 30 сентября 2023
Не бюджетний, але ефективний
Мядуза аля моргонер• 30 сентября 2023
Можливо вам не підходить тип шампуню який ви берете. В мене теж на осінь, зиму надто суха шкіра і жирніє волосся при коренях. Майстер радила зволожуючі шампуні.
Додам, що для чутливої шкіри голови очищення треба робити обережно або взагалі не робити. Може бути печаль.
Зяблик протестант• 30 сентября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Найкращий
Зяблик протестант• 30 сентября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Так, вірно
Через це і порадила від рейвел іменно гідру. Маска також тієї серії - це для зволоження
І кондиціонер від рейвел але щоб було написано boma.
Кондиціонер використовується завжди після шампуня , маска на кожне 4 миття , якщо миєте раз в два дні
автор Партизанка • 30 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Так, вірно
Дякую)
Аж такі витрати не потягну зараз – у декреті. Спробую доки шампунь. Ех, ще б знайти невеликий об´єм...
автор Партизанка • 30 сентября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Не бюджетний, але ефективний
Дякую. Страшно навіть ціну йти дивитися
автор Партизанка • 30 сентября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
У мене така ситуація не залежно від сезону(
Зяблик протестант• 30 сентября 2023
Ответ дляПартизанка
Дякую)
А яким ви шампунем зараз користуєтесь?
Можливо він вам просто не підходить і роздразнює вашу шкіру, відповідно забиває пори і потрібно зробити пілінг і підібрати шампунь дешевший трішки
Annalise• 30 сентября 2023
Klorane с пионом, выгоднее всего брать через приложение таблетки.юа
На мейкапк он почему-то сильно дороже
Мядуза аля моргонер• 30 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Так, вірно
Що означає Boma?
Зяблик протестант• 30 сентября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Що означає Boma?
https://zaya.com.ua/ru/raywell-bio-boma-konditsion...
Зяблик протестант• 30 сентября 2023
https://zaya.com.ua/ru/raywell-shampun-uvlazhnyaus...
Ніколи не збрешу• 30 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Найкращий
Дякую, почитаю за нього!
Мядуза аля моргонер• 30 сентября 2023
Ответ дляПартизанка
Тоді вам потрібно звернутися до фахівця, бажано трихолог-дерматолог. Така чутлива шкіра потребує особливого догляду і не агресивної косметики. Моя донька атопік миється урʼяжем. Це єдиний виробник шампуню саме для атопічної шкіри голови. У чоловіка теж є моменти, складніші чим у атопіків, теж зволоження обовʼязкове, користується зараз цим.
Я слідкую за крутим дерматологом і трихолог вона Ахтарнія Вікторія в інстаграм, дає гарні поради. Можливо щось і вона порадить, консультує онлайн і підбирає косметику. Та й взагалі багато про косметичні засоби говорить і показує.
Мядуза аля моргонер• 30 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Мене не цікавить посилання, цікавить що таке boma? Чим відрізняється від інших серій, це основне. Якщо AD написано то це для атопічноі шкіри. Це я маю на увазі. Є значення цьому))
Зяблик протестант• 30 сентября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Boma це серія яка відповідає для розглажування
Hidra для зволоження
Rosyl - нормалізуючий для жирної шкіри голови
Poma - для щоденного використання
Tea - проти випадіння
Ітак бальше
Кожна серія цієї фірми має своє призначення
Я вам скинула зразу ссилку, щоб ви могли прочитати )))
Мядуза аля моргонер• 30 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Hidra для зволоження
Poma - для щоденного використання
Tea - проти випадіння
Ітак бальше
Ооо, тепер ясно. В мене не відкриваються посилання з цього сайту чомусь((
Але я зайшла на той сайт і спробувала самостійно зрозуміти. І до вашого опису було передчуття, що це для кучерявого волосся. Але ж це особисто для вас)) автору може це не підійти. Тим паче ціна точно не для неї. Я думаю у випадку автора треба підбирати догляд індивідуально. Не питає шкіра голови так «лущитися» круглий рік.
автор Партизанка • 30 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
А яким ви шампунем зараз користуєтесь?
Навряд існує щось дешевше за Кря-кря і якийсь із секонда, наче на букву ’g’. Не можу зараз глянути.
автор Партизанка • 30 сентября 2023
Ответ дляAnnalise
На мейкапк он почему-то сильно дороже
Спасибо, гляну
автор Партизанка • 30 сентября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Дякую дуже. Я знайшла в інстаграмі трихолога зі свого міста, навіть не дуже дорого, але зараз так на себе шкода кожну копійку та й час, аби вирватися туди не легко знайти. Розумію, що вже занадто собою жертвую, та й те, що купуючи різні шампуні, які не підійдуть, я ще більше витрачу.
Зяблик протестант• 30 сентября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я майстер по реконструкції волосся. Відповідно в мене кератин і я використовую певну гідра серію з поєднанням боми. Там не лише для кучерявого волосся) головне це зволоження
Ну так, можливо це прайс дорогуватий, єдине чим би змогла помогти автору, це замовити особисто для неї в свого поставщика звісно ж по ціні опту , так як вона в декреті і я все розумію
Ціна на шампунь 1л 560грн наче
Маски 286 грн
Кондиціонер також , якщо по 250мл
По 1л теж виходить до 600грн
Зяблик протестант• 30 сентября 2023
Саме головне, це регулярно робити пілінг, щоб очищати шкіру голови і не будете мати перхоті, зуду ітд
Хоча б 1 раз в тиждень
автор Партизанка • 30 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Ціна на шампунь 1л 560грн наче
Маски 286 грн
Кондиціонер також , якщо по 250мл
По 1л теж виходить до 600грн
Дякую Вам дуже. Буду мати на увазі. Якби його десь знайти, щоб затестити. Бо мені моя майстер ще до війни замовляла шампуні, від яких, з її слів, ні в кого ніяких проблем, а мені жоден не підійшов (
автор Партизанка • 30 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Хоча б 1 раз в тиждень
Дякую. Треба спробувати. Я вже ходила довкола таких пілінгів, але так і не зважилася (
Зяблик протестант• 30 сентября 2023
Ответ дляПартизанка
Хм, хіба десь шукати пробнічки
Або брати на пробу по 250мл на початок
Мядуза аля моргонер• 30 сентября 2023
Ответ дляПартизанка
100% ми завжди жаліємо на себе, а по факту ще дорожче виходить розгрібати проблему.